Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-07-11, 12:41   #1
Domyślnie Nadchodzące nowości + Zapowiedź III

Czas zacząć! Serwer Altaronu póki co jest w trakcie restartu. W tym czasie zalecamy pobrać nowego klienta gry: http://altaron.pl/Index-downloadClient/

Dodatkowo zapraszam na trzecią, ostatnią już, część zapowiedzi nowości w grze.

Alchemicy i magowie alarmują!
Wszyscy znaliśmy dobrze możliwości magicznych zwojów posiadających moc ulepszania naszego oręża i opancerzenia, tak jak znaliśmy możliwości wspaniałej kostki transmutacji.
Odkryliśmy jednak, iż nadmierne używanie tych narzędzi prowadzi do katastrofalnych skutków. Dlatego już wkrótce podejmiemy kroki, by zmienić stan, jaki zastaliśmy.
Nie będzie już mowy o pewnym powodzeniu, jeśli chodzi o wykorzystywanie magicznych zwojów. Zbyt łatwo ludzie marnowali ich potężną moc dla błahych zachcianek. W ramach rekompensaty pojawi się nowy rodzaj zwoju, idealny do ulepszenia celności swej broni dystansowej.
Również kostka transmutacji ulegnie zmianie. Tereusz naprawił wszystkie jej egzemplarze, umożliwiając wykorzystywanie surowej stali, acz niestety w wyniku pewnych komplikacji drastycznie zwiększyła się szansa na złamanie broni podczas jej ulepszania.


Wiele osób mogło narzekać na zbyt wielkie straty w wypadku bycia pokonanym w walce. Dlatego za stosowną opłatą i po wyświadczeniu pewnej przysługi, proboszcz neolickiej parafii będzie mógł udzielić błogosławieństwa życia lub ekwipunku.

Takie zmiany wejdą już w przeciągu godziny lub dwóch! Ale to nie jest koniec nowości. Do końca tego tygodnia mamy zamiar wprowadzić zmiany w systemie walki między graczami! Za zabicie jednej osoby nie będą karani wszyscy atakujący, a jedynie dwaj gracze - ten, który zadał największe obrażenia i ten, który ostatnim ciosem położył przeciwnika. System wymaga jeszcze testów, dlatego łatka go wdrażająca wyjdzie na dniach.


Świetnej gry życzy
Trav i reszta ekipy Altaronu!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 14:14.
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odpowiedź z Cytatem Trav jest nieaktywny  
Stare 20-07-11, 12:50   #2
Dr.Joint
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Wszystko super ,ale czy w updacie jest cokolwiek nowego dla licorstayerów?
Dr.Joint jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 12:59   #3
Nerros
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 18
Domyślnie

Wszystko pięknie i ładnie jednak moim marzeniem jest wprowadzenie systemu pvp który zapobiegać będzie zabijania osób niewinnych... już nie pierwszy raz przechodząc koło dp zostałem zaatakowany bez powodu, niestety kilka krotnie nie udało mi się uciec przed osobami mającymi większy lv od mojego.
Jako osoba pracująca nie mam tyle czasu co inni żeby siedzieć i skilować non stop. Mam tydzień urlopu i zamiast się cieszyć grą muszę się martwić o to co straciłem z powodu gówniarskiego zachowania co poniektórych graczy.
Nerros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 13:18   #4
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Wkonu nowy system pvp :) 2 unj - brawo ! :)

Wkońcu nowy system pvp :) 2 unj - brawo ! :)
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 14:19   #5
damek93
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Szkoda tylko, że przy skillu 79 broni jednorecznej po 55 minutach skillowania nie wbilo mi nawet 1% skilla. Co to ma byc ? :/
damek93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 14:39   #6
Mees Vood
 
Avatar Mees Vood
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 7
Domyślnie

Piękna sprawa OLD PVP :D:D to chyba najbardziej mnie cieszy :)
Mees Vood jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 15:10   #7
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Super ze zmiany ktore powinny zajac wam dzien dwa roboty zajely 2 miesiace+/- mysle ze gracze sie uciesza!
Gibon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 16:20   #8
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Niestety, ale po części pan up ma rację. Oczywiście, bardzo mi się podobają zmiany, jednak czemu tak długo czekać na coś, co w zasadzie mogliście zrobić 4 razy szybciej co najmniej. No nic, mam nadzieję, że więcej takie coś się nie powtórzy i aktualizacje będą częściej.
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 16:37   #9
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gibon Zobacz post
Super ze zmiany ktore powinny zajac wam dzien dwa roboty zajely 2 miesiace+/- mysle ze gracze sie uciesza!
Podsumuję to tak: .
Chętnie zobaczę jak sememu robisz takie rzeczy w dzień lub dwa. :)
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 17:52   #10
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Podsumuję to tak: .Chętnie zobaczę jak sememu robisz takie rzeczy w dzień lub dwa. :)
Po pierwsze z zespole altaronu nie pracuje jedna osoba tylko hmmm 3-5? po drugie takie zmiany robia gmowie na otsach odrazu po zgloszeniu tego przez graczy gdyz sa to tylko male koretky.Jedno co moglo wam zajac troche wiecej czasu to ulozenie questu albo nowych mobow ale czy to az 2 miechy?smiech na sali.
Gibon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin