Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-10-17, 16:34   #21
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

Serwer nie umiera akurat się zgadzam mniejsza liczba online jest spowodowana tym, że ludzie już nie mają takiego parcia na topke i nie siedzą 24/7 :P.
Mi zwiadowcą się dobrze gra poruszałem temat zwiadka w innym temacie i jak można poprawić grę ale mało osób się tym interesowało.
Co do expów najwięcej exp/h miałem chyba na grobowcu z bonusem jakieś 250k/h, mysmenie 180k/h, generały i oficery 110k/h, minosy 80k/h wszystkie respy podałem z bonusem i wszystko oprócz minosów biłem z Jastrzębia i Hape Odes Kpiro a minosy kompozyt i odes kpiro.
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 16:40   #22
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Widzę dużo się tu nie zmieniło pod moją nieobecność, wciąż dużo płaczków, czarnowidzów i wichrzycieli :D

Mag mial zbyt mocny early game, widać to po ilościach magów w topce, przez co mocno odczuwaja brak mozliwosci expienia solo z profitem na mocniejszych potworach (rekiny, górskie). W altaronie wydaje się mnóstwo hajsu, zwłaszcza walcząc w wojnie, przez co nie powinni być tak że z danego respa wychodzi się z waste. Dlatego trzeba sporo respów poprawić, a nie nerfić jesli chodzi o ilosc zarabianej kasy. Parę dni temu poszedłem sobie na ptaszniki. Mówie wow, super resp, fajnie sie expi, ale co z tego skoro waste ogromny. Myslalem, moze pech, jade drugi refil - było jeszcze gorzej xD I tak expowisko, które ma wielki potencjal jest wiecznie puste, bo nie da sie tam zarobic.

Sam tego jeszcze nie sprawdzilem, ale podobno na 100+ lvlu nie da sie expic solo na potworach typu gorskie/rekiny. Tak nie powinno być, że potwór znika ci, zanim zdazysz go zabic. Jeśli tak jest to warto zastanowić się, aby silniejsze moby miały sukcesywnie zmniejszane hp. Jesli wszystkie potwory maja obecnie zwiekszone hp o 50%, bardzo sukcesywnie zmniejszac tym mocniejszym do +25%. Tak aby dało się expić na takich miejscowkach solo, bo sytuacja w ktorej expi sie wylacznie na abi z gfb do 150 lvla jest mocno patowa.

Oczywiscie zmiany muszą byc testowane, a @Selbo jesli obecnie nie jestes aktywnym graczem musisz byc otwarty na sugestie innych graczy. Trzeba poprawic mase respow, zeby bylo oplacalne tam expic.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 16:42   #23
juicy
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 1
Domyślnie

Wg mnie hp powinno zostać tak jak jest, ewentualnie zmniejszyć o 10-20% niektórych mobków, na które później się chodzi w teamie 100+. Większy nacisk powinien być położony na dostosowanie niektórych respów + zmiana w loocie z potworków ale tutaj są potrzebne rzetelne statystyki. Fajnie jakby gracze, którzy nagrywają swoje expienie i pokazują jak jest na danych miejscówkach danymi postaciami zostali chociaż symbolicznie wynagradzani np. SS dla największych testerów. Teraz są większe blokady skilli (w tym mlvl) na dane poziomy niż było kiedyś, gdzie małym lvlem magiem robiło się duży exp na mobkach, które miały mniej życia co prowadziło do zbyt dużego PG.
juicy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 17:39   #24
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Vares' twoje komórki już dawno umarły bo spaliłeś je :D grało prawie 350 graczy i każdego dnia maleje i jak nie umiesz liczyć to z powrotem do podstawówki zapraszam na nauke. Niebawem będziecie grali w 50 osób jak na poprzednich edycjach i się sami bić z sobą pozdro.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin