Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-03-22, 08:45   #21
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
A może by tak spalić Licor?
Ah, I see you're a man of culture as well...
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 09:20   #22
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Tu naprawdę brakuje moderatora. Patrze co drugi temat zamiast merytorycznych wypowiedzi podchody personalne. keroseforP ja rozumiem, iż możesz uważać że pomysły neilran są głupie. Masz do tego prawo ale ja uważam jednak że każdy ma prawo do zgłaszania takich pomysłów jakie uważa za słuszne a ludzie powinni odnosić się merytorycznie a nie co drugi post wyjeżdżać personalnie.
To tak może sprostuje wypowiedź kolegi Profesorka,
chodzi mu o to, by Neilran napisał nickname swojej postaci z chęcią sprawdzenia jaki poziom postaci wbił i jak długo go wbijał, ponieważ są podejrzenia, że po usunięciu postaci w 2k17 już nie gra w ogóle, a jeżeli gra to ma postać lvl 30 i wypowiada się za wszystkich.


A od siebie chciałbym by każdy przyjrzał się infografice na poprzedniej stronie, bardzo ładnie pokazuje, że 3/4 charków sobie zostaje na licor, i jeszcze dopisze, że w tamtym temacie była zapowiedź 3 różnych tematycznie infografik i nie było :oooo
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 09:40   #23
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Licor zniechęca graczy i powinny być tam misje x2, wiadomo to nie od dzisiaj. Dlaczego na tibii usunięto roka(oczywiście dla chętnych on dalej istnieje)?

Przyjdzie na to forum jakiś zetix albo neilan z neolitu, spędzili w tej grze nawet nie 1/10 tego co inni i wypisują totalne głupoty w które chyba tylko oni sami wierzą. Co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, te zmiany wcale im nie będą przeszkadzać bo zapewne albo nie będą grac albo wbiją 20poziom i tyle będzie z ich zabawy.
Thebille bo chyba innego określenia na tych osobników nie ma.
Osobowości, których sprawa kompletnie nie dotyczy a mają najwięcej do powiedzenia, hatfu
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 11:04   #24
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
To tak może sprostuje wypowiedź kolegi Profesorka,
chodzi mu o to, by Neilran napisał nickname swojej postaci z chęcią sprawdzenia jaki poziom postaci wbił i jak długo go wbijał, ponieważ są podejrzenia, że po usunięciu postaci w 2k17 już nie gra w ogóle, a jeżeli gra to ma postać lvl 30 i wypowiada się za wszystkich.
istnieje tez dosyc duze prawdopodobienstwo ze neilan jedyne pvp jakie widzial to bitka o krasnale na 13lvlach a wypowiada sie w imieniu tzw grajkow pvp
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 13:58   #25
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Licor zniechęca graczy i powinny być tam misje x2, wiadomo to nie od dzisiaj. Dlaczego na tibii usunięto roka(oczywiście dla chętnych on dalej istnieje)?...
Licor zniechęca ?? Że kogo nowych graczy ?? Ty raczysz żartować !

Licor ma 2 poważane błędy na początku misja z łopatą jest coś zepsuta i cięzko trafić w dialog co faktycznie może zniechęcić nowych.

I spotkałem kilka nowych osób które miały problem z tym jak przejść na główny kontynent.
"DLATEGO PROPONOWAŁEM dodanie Info że należy udać się do zarządcy po "Pozwolenie"

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
...Przyjdzie na to forum jakiś zetix albo neilan z neolitu, spędzili w tej grze nawet nie 1/10 tego co inni i wypisują totalne głupoty w które chyba tylko oni sami wierzą. Co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, te zmiany wcale im nie będą przeszkadzać bo zapewne albo nie będą grac albo wbiją 20poziom i tyle będzie z ich zabawy.
Naprawdę mnie zadziwiasz. Czemu tak bardzo zależy Ci na usuwaniu Licor ? Jak pisałem to jest część gry i koniec TAK jest i zaakceptuj to.
Jeżeli wymaga poprawy to zaproponuj coś rozsądnego bo póki co potrafisz tylko płakać i obrażać innych.

Co Ty wgl wiesz? Grałem i na 1 i na 2 sezonie na obydwu wbiłem do pierwszej 50 graczy więc coś tam gram może nie tyle co NO LIFE - y ale cóż mam rodzine, prace i życie osobiste więc nie mogę poświęcić swojego życia dla Altaronu. Brałem udział w testach na test serwerze po sezonie 1, przedstawiałem swoje pomysły część z nich została zaimplementowana w grze więc musiała się spodobać i graczom i administracji.

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Thebille bo chyba innego określenia na tych osobników nie ma.
Osobowości, których sprawa kompletnie nie dotyczy a mają najwięcej do powiedzenia, hatfu
Sam sobie wystawiasz opinie takimi wypowiedziami. Odrobinę kultury by nie zaszkodziło.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 15:00   #26
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

exoreniuss ma racje spalic licor
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 15:09   #27
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Licor zniechęca graczy i powinny być tam misje x2, wiadomo to nie od dzisiaj. Dlaczego na tibii usunięto roka(oczywiście dla chętnych on dalej istnieje)?

Przyjdzie na to forum jakiś zetix albo neilan z neolitu, spędzili w tej grze nawet nie 1/10 tego co inni i wypisują totalne głupoty w które chyba tylko oni sami wierzą. Co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, te zmiany wcale im nie będą przeszkadzać bo zapewne albo nie będą grac albo wbiją 20poziom i tyle będzie z ich zabawy.
Thebille bo chyba innego określenia na tych osobników nie ma.
Osobowości, których sprawa kompletnie nie dotyczy a mają najwięcej do powiedzenia, hatfu
Nie czepiaj się aktywnych graczy bo przez ostatnie lata sam mało grasz np. 3 tygodnie na sezonowym Dostosowanie Licoru dla całkiem NOWYCH graczy jest dobrym rozwiązaniem, nawet tylko po to aby do naszej społeczności dołączyła jedna aktywna osoba Zdrówka!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 16:34   #28
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
istnieje tez dosyc duze prawdopodobienstwo ze neilan jedyne pvp jakie widzial to bitka o krasnale na 13lvlach a wypowiada sie w imieniu tzw grajkow pvp
Wypowiadam sie we własnym imieniu i nie zobaczyłem żadnego kontrargumentu poza szczekaniem żałosnego nieudacznika który ostatnio jedyne co potrafi to pozabijać afczących runemakerów i chcącemu sie przypodobać gawiedzi gamonia z demencją, bo szczeka coś o 2017 a sam ze mną skilował w 2020, a to nie była moja ostatnia aktywna postać. Zresztą nawet tym rycerzem niedawno sobie grałem przez pare miesięcy.

Ps. zmieniłem zdanie, proponuje również usunąć licor i aby postacie zaczynały od 55lvla, od razu z drugą promocją i wybieramy subprofesje przy zakładaniu postaci, bo do 55lvla to jest tylko samouczek.
Proponuje również ustawić exprate x5, żeby Profesorek zdążył na start następnego otsa, terminy napięte.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 31-03-22 o 16:40
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 16:39   #29
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

czyli lecisz w chuja proste
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-03-22, 16:43   #30
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Niby w jaki sposób? Musze grać codziennie 5 godzin żeby mieć prawo sie wypowiadać? Kto wymyślił taką zasade?
Może bd grał tyle co ty i z równym znudzeniem które po tobie widać wypowiadał sie o altaronie?
Bo na pewno gra zrobiona pod znudzonych nią ludzi bedzie atrakcyjna dla nowych graczy.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin