Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-19, 20:03   #21
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Nie może być takiej samej prędkości z magiem nad innymi profesjami gdyż na logike to bezsensowne i nie będzie nigdy miał szansy nad żadną przewagą a to mag jest w końcu czarująca i magiczną profesją która ma mieć swoje atuty zalety a nie każda profesja aby cię mogła doganiać i gnoić wszędzie.

to Zwiadowca jest profesja na logike najszybsza, kazzdy z obecnie myslacych wie ze chcesz miec uber postac. Graj Zwiadem, a inni sobie poradza.

A jesli mialo by byc sensownie to postacie ktore musza podejsc musza byc najszybsze, czyli knightowie bo to oni maja Cie dogonic by robic dmg.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 10:14   #22
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

Jestem za, aby zrównać wszystkim profesją speed 2.0 i usunąć hape odes lub dodać go każdej profesji.
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 11:41   #23
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Na cpvp można wam to załatwić :D Sezonowym tego nie widzimy jako graczę większośći altaronu by doszło i mag to ma być mag ze swoimi unikatowymi przyśpieszeniami a nie jakiś kapeć do biegania
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 12:31   #24
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Na cpvp można wam to załatwić :D Sezonowym tego nie widzimy jako graczę większośći altaronu by doszło i mag to ma być mag ze swoimi unikatowymi przyśpieszeniami a nie jakiś kapeć do biegania
>pomysł od gracza z serwera sezonowego
>jako gracze z serwera sezonowego zgodnie twierdzimy, że...

xD!
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 17:43   #25
Stillerek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 47
Domyślnie

Kantex narazie walka jest o to żeby mag nie był najwolniejszy tylko równy z każdym innym :) a Ty piszesz że ma być najszybszy. To napewno nie przejdzie a widzimy to po tym że ktoś z góry zgodził się o nerf speeda maga
Stillerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 19:13   #26
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Mag już na sesoznowym będzie miał wiekszą predkość od pozostałych wieć nie pisz mi bajek.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 22:42   #27
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Mag już na sesoznowym będzie miał wiekszą predkość od pozostałych wieć nie pisz mi bajek.
Kantex, do Ciebie mam prośbę - przestań wprowadzać ludzi w błąd. Robisz to w każdym temacie. Kiedyś marudziłeś i zniechęcałeś do... wszystkiego, okej, wolność wypowiedzi. Ale wprowadzanie ludzi w błąd poprzez podawanie im błędnych odpowiedzi nie będzie więcej akceptowane.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 01:39   #28
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Mogę pisać co mi sie podoba i nie będziesz mówić mi co mam robić i umoralniać mnie ze swojego statusu którego nic dobrego tu i tak nie wprowadzasz swoją osobą więc się lepiej nie udzielaj i nie strasz innych co możesz a czego nie bo już znamy na wylot takich rzezimieszków.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 02:04   #29
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Celowe i nagminne udzielanie błędnych, wprowadzających w błąd odpowiedzi uznaję za działanie na szkodę serwera i nie będę go tolerował. Po prostu proszę więc, byś nie oszukiwał graczy. Kwestia prędkości na serwerze sezonowym jest otwarta.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 05:10   #30
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

On nie rozumie że pisanie na forum takich rzeczy, gdzie gracz szuka informacji jest działaniem na niekorzyść serwera bo doprowadzi takiego osobnika do błędnych przemyśleń, decyzji co pewnie wywoła irytacje oraz przez co zwiększa swoja przewagę przy starcie działając taktyka dezinformacji, w moich oczach jest pozbawionym empatii cwaniaczkiem, a takie dalsze postępowanie tej osoby powinno być ukarane. Lecz patrząc na jego postępowanie 2 raz użyje po prostu do tego celu kolegi który nie zagra i to nic nie zmieni. Potrzeba jasnej informacji dla gracza nowego i tego co nie śledzi na bieżąco forum, a takie przypadki jak ten karać upomnieniem jednorazowo, a jak nie pomaga blokować możliwość wypowiadania się w tematach innych niżeli off top.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin