Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-02-19, 18:47   #321
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

No to Sebek przykro mi ale zero szansek xD
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 19:09   #322
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Problem z cpvp ogólnie z całą grą jest taki że jest za mało graczy.
Mało graczy mało kasy na rozwój gry. Mało kasy na rozwój to stagnacja która prędzej czy później doprowadzi do zamknięcia projektu.

Serwer sezonowy: Jestem na tak bo tylko tam będą równe szanse dla osób rozpoczynających rozgrywkę.
Teraz nie ma takiej opcji jak się komuś nie spodobasz nie masz szans na normalne rozwijanie postaci.

Przenoszenie postaci tylko 1 do 1. Dlaczego pisałem już wcześniej.
Gracze z cpvp twierdzą że z spvp będa mogli wyjść ludzie na wysokich poziomach.
Nikt nie zabrania graczom z cpvp zrobić postaci na spvp i jej tam wyboostować.

Piszecie że to niesprawiedliwe że gracze z cpvp poświęcili ileś tam czasu na gre żeby zdobyć to co mają.
Cóż porównam to do zatrudnienia. Są starzy pracownicy i gdy brakuje nowych to stary dostaje gównianą podwyżkę bo i tak zostanie w pracy a żeby skusić nowego trzeba mu zapłacić więcej jak staremu. ŻYCIE !

Chcecie mieć graczy na cpvp nie tych 20 których macie ale więcej czy dużo więcej to trzeba odpalić spvp dobrze rozreklamować i przenieść postacie 1 do 1 z wszystkim.

Co jest do stracenia:
- serwer z srednią graczy 20 osób

Co jest do zyskania:
- większa ilość graczy
- większa ilość kasy
SZANSA NA SUKCES :D

Co jeżeli nie wypali?
Albo stagnacja jak teraz albo reset albo zamknięcie projektu które przy obecnym stanie serwera i tak jest nieuniknione.

A żeby dupy za bardzo nie bolały to wystarczy zrobić:
exp x2 progresywnie spadający do x1 między poziomem 100 a 200
skille x2 progresywnie spadajce do x1 od 150
drop x 2
więcej bossów (codziennie przynajmniej jeden czy dwa) bo i tak zamin zacznie się je bić to będzie w sumie max po kilka z kazdego rodzaju przez cały sezon.

W takim układzie przybędzie graczy pomiędzy 100-200 i kilku powyżej 200 poziomu na cpvp. Nie spowoduje to z pewnością zalewu nowych itemów ponieważ będzie więcej graczy co mimo przeniesienia ich majątki spowoduje zbyt na itemy które teraz są na cpvp.
Przez okres gry na spvp większość graczy i tak nie poradzi sobie z ukończeniem wszystkich questów zwłaszcza tego najnowszego ponieważ jest bardzo rozbudowany i raczej łatwy nie będzie poza tym w tym okresie może być zbyt mało graczy aby go ukończyć. co dodatkowo zachęci ludzi do kontynuowania gry na cpvp.
Podstawa update w okresie istnienia spvp powinien być wprowadzony tylko tam.


Po 1. Jak mnie cytujesz to prosze nie pisać a'la WY w kontekspie WAR grajków bo ja jestem i zawsze byłem zwolennikiem non-pvp.


Po 2. Czytaj ze zrozumieniem i odpowiadaj w kontekscie wypowiedzi cytowanej albo zrób odstęp i określ się że mówisz o ogóle komentarzy.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Yo, a przewidziałeś to, że ktoś nie porobi questów i z 200lvla wywinduje się questami w neo i kogarze?


A co to zmienia?, że nagle osoby grające cpvp nie będą zainteresowane questami na Kagorze ?

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Wbicie 150lvla na 2x expie to ~70kk expa potrzebnego.
Mój 198 to 126kk expa.
"W takim układzie przybędzie graczy pomiędzy 100-200 i kilku powyżej 200 poziomu na cpvp."
xD


Czytaj ze zrozumieniem ! Do 100 lvl x2 żeby nie marnować czasu na granie poniżej 100 poziomu a następnie co level czy co 5 leveli progresywnie zmniejszać exp. żeby nie było zbyt wielu postaci powyżej 200 poziomu. Jakie to miałyby być wartości nie mi decydować.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Przecież wtedy to już tylko myśleć będziecie o PG - co się działo na starcie cpvp?
Ludzie grający po 17h od startu, a tu jest wizja nagród materialnych jak i tych które przejdą na cpvp w postaci itemów/chara/outfitów.
Przecież na tym spvp śmiesznym rekordowe były 200 lvle tylko dlatego, że po pierwszym miesiącu to już praktycznie mało kto grał, w topce został Grajek który nic nie expił przez 2/3 tego otsa.
2x exp czy 1x exp wyskalowany już od 200 i tak jest na spvp szybszy bo macie zerowe waste xD.
No ale dużo potraficie gadać o tym "waste" właśnie, a ludzie na cpvp expiąc na potęgę lecą na proficie z tych samych mobów.


Dlatego update na cpvp dopiero po zamknięciu spvp żeby było po co grać do końca.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
"Nie spowoduje to z pewnością zalewu nowych itemów"

3/4 altarońskich bossów jest takie jak troug - do wycaitowania.
To, że Wy sobie padniecie na neptunie grupą nie znaczy, że inni też.
A Wy do tego jeszcze macie 2x ilość bossów.

Teraz są 22 osoby online a z tego 2 są w topce, reszta to newbie które się skillują/expią - no ale, wargrajek chce wbić na gotowe.

Powiedzcie mi, jak chcecie utrzymać graczy na spvp?
Bo na tym to od startu średnia była 20 po czym spadała jeszcze niżej.
Kilka bitek i wygrana strona nie będzie miała nic innego jak - bicie bossów (zbieranie itemów na cpvp), PA na innych i expienie.
Ale wiecie, skoro wbijecie z jednym setem to hehe... swój ulepszycie na potęgę, a innym dacie zbierać części normalnie, nie będzie sytuacji gdzie będziecie sobie magami przelicytowywać itemów dla tanków (pozdro miter), czy jakichś orłów.

Od siebie dodam, że zapraszam wszystkich na cpvp i to, że post piszę by ludzie z góry skonfrontowali to z waszymi pomysłami, może Wy też coś wymyślicie lepszego, niż robienie pod siebie.

Yo.


Co do itemów sprawa otwarta. Napewno to co na sobie może + plecak może + bank z całym depo bym dyskutował.
Co do utrzymania graczy nie wiem czy to ma znaczenie że chwilowo będzie odpływ graczy z cpvp na rzecz spvp jeżeli po 3 miesiącach i tak wszyscy wrócą.

Ja nie podaję PANACEUM na wszelkie bolączki Altaronu bo zwyczajnie go nie mam. Ja tylko i wyłącznie przelałem na forum moje spostrzeżenia co do całej sytuacji. Nie chcecie resetu i ja to rozumiem i szanuję. Zawsze było tak że jak uruchamiano nowe serwery zostawały one zalewane przez graczy na starcie. Widać ludzie lubią zaczynać od początku na równych zasadach.
Prawda jest taka że Administracja musi podjąć decyzje patrząc na dobro projektu a nie na dobro garstki ludzi grających obecnie bo to może doprowadzić tylko do upadku. Może jedynie złagodzić skutki negatywnych odczuć dla tych osób.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 19:38   #323
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Cytat:
Napisał prazyk123 Zobacz post
No to Sebek przykro mi ale zero szansek xD
Dokładnie, gruby sebek z be em ki ma zero szansek
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin