Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-05-11, 01:38   #21
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siwor Zobacz post
Są inne wartości w życiu jak pacc... Mogę grać z i bez pacca ale wole mieć tego pacca za gp. Bo real kaska się przydaje do czegoś innego niż GRA. I kiedyś zrozumiesz jaką głupotę napisałes... "A Wy jak wolicie dać dziewczynie kwiatki to znaczy ,że nie wolicie kupić pacca" Przemyśl raz to jeszcze bo mam z Ciebie niezły FUN! strzałeczka
O jakich Ty wartościach gadasz myślisz ,że gry są dla mnie wszystkim?. "A Wy jak wolicie..." no kurde napisałem tylko to co Ty wcześniej napisałeś ,że wolisz dać dziewczynie kwiata zamiast pacca sobie kupić ,ja to tylko potwierdziłem. I nie nie zrozumiem bo Ty laczysz real life z grą.A to się oddziela i skoro nie stać Cie ,aby jednocześnie kupić pacc i dać dziewczynie kwiata to wybierasz jedno z dwóch to chyba jasne nie? I dla Ciebie ważniejsze jest dać kwiata i ja to tylko potwierdziłem. Więc to lepiej Ty przemyśl swoje zdanie. I tak kupowanie statusu szlacheckiego za miedziaki bez przesady. Ta może jeszcze na allegro wystawiać 10 srebra za 50 groszy?

Cytat:
Napisał cado Zobacz post
Jestem na nie, to zniszczy gospodarkę. Nakupi się jeden z drugim runek, posprzedaje i będzie najbogatszym graczem na serwerze = kupi sobie najlepsze eq, najlepszy domek i tak dalej, co prowadzi do kupowania sobie dóbr w grze za pieniądze w prawdziwym świecie. Zdecydowane NIE.
A tu masz odpowiedź ,jeśli mnie nie potrafiłeś zrozumieć.EOT ,a role się odwróciły.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''

Ostatnio edytowane przez blanko2222 ; 03-05-11 o 01:41 Powód: dopisek
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 03:03   #22
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Madela Zobacz post
Ludzie to nie ma być ots jak chcemy pograć na ots-e to wpisujemy w google ots i mamy listę ots-ów.
Racja. :)

Cytat:
Napisał Madela Zobacz post
Ale jestem za bo za długie godziny expienia przydałoby się coś takiego.
Nie pasuje Ci? Też możesz wpisać w google "OTS" ;)


A bez off topu to w ogóle mi się nie podoba ten pomysł, poza tym nie jest zgodne z koncepcją gry oraz regulaminem.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 08:38   #23
Zrokowany
 
Avatar Zrokowany
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

bardzo dobry pomysł jestem za
Zrokowany jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 08:47   #24
Xaynus
Pomocny
 
Avatar Xaynus
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Koszalin
Postów: 27
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Xaynus
Domyślnie

Jestem na nie, zacznie panować handel ,,pacc runka za talarki" co zepsuje klimat.
__________________
Bo dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte...
Tysionc ka gold plz :B
Xaynus jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 08:57   #25
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Ja też niestety jestem na nie z jednego powodu (tak jak to Xaynus wyżej przedstawił) ludzie będą kupować pacc i sprzedawać graczom ... Co zepsuje klimat w jaki ma panować w Altaronie.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 09:18   #26
travq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ja jestem za. Jak ktos nie ma komy to oznacza, ze nie moze miec pacca?. Az tak bardzo was to boli, ze ktos bd mial wiecej kasy niz wy?

Ostatnio edytowane przez travq ; 03-05-11 o 10:10
travq jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 11:07   #27
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał travq Zobacz post
Ja jestem za. Jak ktos nie ma komy to oznacza, ze nie moze miec pacca?. Az tak bardzo was to boli, ze ktos bd mial wiecej kasy niz wy?
Kupię 10 PACC Run. Sprzedam każdą za np. talara. Mam 10 talarów. Kupuję sobie najlepszy domek, daję kasę znajomym i też kupują sobie najlepsze domki na serwerze. Wtedy zwykły gracz, który uczciwie zarabia pieniądze grając, jest w czarnej dupie. ROZUMIESZ JUŻ?
cado jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 11:27   #28
Xaynus
Pomocny
 
Avatar Xaynus
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Koszalin
Postów: 27
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Xaynus
Domyślnie

Cytat:
Napisał travq Zobacz post
Ja jestem za. Jak ktos nie ma komy to oznacza, ze nie moze miec pacca?. Az tak bardzo was to boli, ze ktos bd mial wiecej kasy niz wy?
Zawsze pozostają inne formy płatności. Albo inaczej! Co za problem poprosić znajomego żeby wysłać tego sms'ka, a mu oddać pieniądze?
I tak, boli nas, że ktoś będzie miał więcej kasy tylko dlatego, że prawdopodobnie [podejrzewam że 60% graczy tak robi] zabrał telefon rodzicowi i wydał kasę na Runkę Statusu Szlacheckiego, niż ten, który zarobił drogą bicia potworków.
__________________
Bo dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte...
Tysionc ka gold plz :B
Xaynus jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 11:31   #29
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Up
Ale kogo to obchodzi od kogo jest sms... I tak lata tu tyle botow ze za tydzien bd mowic ze server pada bo nie da sie uczciwe zarobic na DOmek wielki super domek zeby byc najlepszym. macie dziwne rozumienie: D Ale ok....

Pozdrawiam Siwor.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 11:45   #30
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Też jestem na nie. Nie róbmy z Altaronu OTSa. Wystarczy że będzie możliwość podarowania statusu Szlacheckiego innemu graczowi i to rozwiąże sprawę.
Kosiek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin