Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-05-11, 16:49   #61
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

dokladnie. Potwory prawie wgl sie nie wbijaja w woja i bardzo szybko expi.
Uciekalem raz z kolega przed 42 wojownikiem. Uderzyl mnie za 160 z lapy co prawda bylem bez tarczy dobil tylko exori i juz mnie nie bylo. 42 woj ubil 25 lucznika na bulke - Moze bym nie padl jak by bylo POPRAWIONE LECZENIE. Poty tutaj sa bardzo zamulone czasami trzeba wcisnac hota 3 razy zeby sie uleczyc.

Co prawda na maga tez nie mozna narzekac bo ma bardzo silne flam hury ale lucznik tez ma swoje skille. Ale wojownik jest tu z przesada za silny
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-11, 17:24   #62
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZycieJestHajem Zobacz post
Moze bym nie padl jak by bylo POPRAWIONE LECZENIE. Poty tutaj sa bardzo zamulone czasami trzeba wcisnac hota 3 razy zeby sie uleczyc.
ŚWIĘTA RACJA !!!
Nie jestem informatykiem, wiec nie wiem, co jest przyczyną takich opóźnien- od użycia hotkeya do reakcji postaci, ale juz pare razy przez to padlem, a to nie ja pierwszy jedyny i nie ostatni.
To samo tyczy się śmierci "na innym poziomie"- poruszona juz kiedys kwestia, ze postac umiera od ciosu potwora z wyższego piętra, z którego właśnie uciekła. Pare razy bylem świadkiem takiej śmierci, ofiarą może raz.

Faktem jest, że w altaronie koksem jest wojownik. Odkąd jednak zostały przyspieszone skille łucznika, nie ma co na niego narzekać:)
No... moze przy subprofesji duchownego- święty dotyk rani tylko potwora, który stoi przy mnie, a nie jest w formie "strzału" w kreaturę- według mnie, powinien to być czar dystansowy- inaczej, tylko wojownik jest w stanie czerpac z niego korzyści.
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-11, 19:30   #63
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Koksem wojownik z pewnością nie jest... Według mnie jest dość konkretna balansacja.
Mag może zmieść łucznika i woja o ile dobrze użyje zdolności.
Woj może zmieść maga i łucznika jak dobiegnie
Łucznik może zmieść maga i woja na dystans z "szybkostrzelności" poza tym dobrze uciekać.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-05-11, 23:38   #64
sk1ba
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Naster Zobacz post
Wydaje mi się że mag jest zbugowany. Przy typowym eq larva bije po 30, cyclop po 50 i więcej, gryf po 100. A woj ? 1h prawie nie istnieje przy 2h, 2h ma znacznie większy dmg a różnica obrony jest prawie niezauważalna. To co woj wyczynia z 2h w głowie sie nie mieści. przykład : 25 lvl woj nigdy nie skilował, broń 2h cyclopy 30k/h i zarobek rzędu 5k/h. A czy jakis mag na tym lvl będzie miał taki exp i kase? Skoro byle co bije go niemiłosiernie ? Skile u najta z 2h rostą znacznie szybiej niż te u łucznika chociaż ten potrzebuje kamieni, włóczni. Wojownik z 25 lvl bije po 200+ z tego exori czyli tyle samo co mag ze swoich czarów chociaż woj ma znacznie więcej hp i obrony.



Proponuje osłabić woja z 2h obniżając mu zdecydowanie obronę. A magowi lekko ją podciągnąć.
Jeśli chodzi o obronę - to jasna sprawa. Natomiast jeśli chcesz efektywnie expić, na 25 lvl masz przecież summony :rolleyes: Fakt, nie doszedłem do takiego poziomu jak na razie, ale tyle, co usłyszałem od kumpla, który mówi, że świetna sprawa z tymi summonami.
sk1ba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 09:29   #65
hardcore123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 28
Domyślnie

Ja uważam, że obrona maga powinna zostać choć trochę podniesiona... To co teraz jest to porażka.
hardcore123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 11:40   #66
piotrek09i
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do piotrek09i
Domyślnie

Ja powiem tak:

Wojownik - dodać broń 2h od 10lvl
Mag - podnieść troszkę szybkość m lvl bo z tego co sie pytałem magów na 25lvl mieli 8-11 magic lvl.
Łucznik - delikatnie zwiększyć wzrost obrony, dodać jakś nową broń:P
piotrek09i jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 11:55   #67
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

To nie jest TIbia, gdzie musisz mieć mlvl wyższy od poziomu. Magowie nawet na tak niskich mlvl biją bardzo ładnie. Skillowanie dla samych liczb, czego chcecie, jest nieco śmieszne.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 12:03   #68
piotrek09i
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do piotrek09i
Domyślnie

:p może i masz racje ale 2h dla wojownika powinno być od 10lvl ;)
piotrek09i jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 12:04   #69
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Mag jest spoko.
Tanio kupujesz sobie łuskowego seta i masz jako taką obronę. Większość potworków będzie Cię zawsze biła ale gra magiem polega na walce dystansowej.
Jeśli zostaniesz duchownym to będziesz miał czary lecznicze i obrażenia zadawane przez potworki nie będą już tak doraźne.
Z resztą na wysokim lvlu mag ma potężne czarty i sieje ogromne spustoszenie :p
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-11, 12:24   #70
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Balans jest dobry? To czemu jak chodzę po dp to wojów i zwiadowców jest w miarę po równo a magowie to 10% albo i mniej? Więc jakoś tego balansu nie widać, a odrobienie mlvlu u maga nadal jest bardzo trudne :(

@up Masz 13 lvl i myślisz, że wiesz czy mag jest dobry -.-? Omg wbij 30+ i zobacz ile się po śmierci traci.

Usuńcie albo zmniejszcie stratę mlvla i broni 2h po śmierci, bo gra nie ma sensu!!!

Ostatnio edytowane przez Flash ; 21-05-11 o 13:32
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin