Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-05-13, 12:34   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie Archipelag Licor Hotel Alicja.

Witam, dzisiejszego dnia a dokładnie 25 maja, 2013 roku została dodana "wielka" aktualizacja która wniosła nie tylko na wyspie, ale jak i również na kontynencie wiele ciekawych rzeczy, których wciągnie na dłuższą metę. Teraz przejdę do licoru, bo to jest głównym priorytetem dla mnie i dla reszty stałych wyspiarzy. Początkowo szukałem po obu wyspach tego Hotelu, denerwowało mnie to że nie mogę znaleźć, ale wpadła mi pewna myśl, pewnie na statku wpisze Hotel i czegoś się dowiem. Okazało się że jednak to poskutkowało i dopłynąłem na nowe wybrzeże, gdzie początkowo zapowiadało się fajnie. Ale czy do końca tak było? No cóż, Hotel nie jest taki jak chciałem, nawet nie opłaca się zrzucać itemów czy coś w tym stylu bo będę musiał się spakować po pięciu dniach, lub wcześniej. Do tego wychodzi "drogo" więc co 5 dni mam płacić 70 srebrnych.. no cóż... prędzej zdechnę niż zdobędę tyle pieniędzy.

Przejdźmy teraz do Alicji, bardzo ciekawo się zapowiadało, jako ciekawostkę mogę dodać, że w hotelu znajduje się wyrwana karta gdzie jest opisana krótka rozmowa dziwnego kota z Alicją. Do tego jeszcze są informacje o niektórych npc, którzy zadziałali na korzyść- i nie korzyść Hotelu, ale to już jest przy głównym npc (ten co daje nam pozwolenie na nocleg).

Sprawa z Alicją wydaje się banalna, szukanie czegoś czego nie ma, albo żeby zająć na dłuższą metę licorstayerów, ale tylko po to by mieli co robić. Alicja każe mi szukać "białego królika' ale podejrzewam że ona jest sama tym królikiem...

Alicja: Nie powinnam była tyle płakać. Spotyka mnie teraz za to taka kara, że mogę się utopić w swoich własnych łzach. Czy aby nocą nie zmieniono mnie w kogoś innego?

13:35 Alicja: Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.
(jakich sposobach- próbowałem już wszystko) tak mi się wydaje



13:36 Licorstayer Psimo [20]: alicja
13:36 Alicja: Jestem Alicja. tyle wiem... a może i nie jestem?

13:36 Licorstayer Psimo [20]: króliki
13:36 Alicja: Sama tego nie rozumiem... ale po tym jak wpadłam do tej dziury to widziałam długie uszy... wraz ze swym właścicielem. Ja chcę do domu!

Czy nie czasami ona przemienia się w tego królika a uszy widziała na swojej głowie podczas przemiany?

Alicja: Pobrudziłam swoją ulubioną sukienkę. Mama znów będzie na mnie zła.
mama? Kto może być mamą ? królik? czy ktoś z ananu lub Lewany? Ale to jest postać z bajki..

:38 Alicja: Królicza nora, królicza nora... Gdzie ona się podziała? Muszę przecież jakoś wrócić do domu!

To jest jedna z potwierdzających informacji że Alicja jest królikiem podczas przemiany np; w nocy.


Przekopałem Pickiem wszystkie sqm, oraz te nory krulicze i nic nie dało.

Moim zdaniem morał tej bajki jest krótki i wszystkim znany. Prawdopodobnie jest niewykonywalny.


Moim zdaniem trzeba poczekać do nocy altarońskiej i zobaczyć czy zajdzie przemiana.
(poczekałem, nic nie dało)

21:46 Licorstayer Psimo [20]: licor
21:46 Alicja: Nie poznaję tego miejsca, w ogóle. Pamiętam tylko norę... a w niej... tak!, długie uszy!

21:46 Licorstayer Psimo [20]: długie uszy
21:46 Alicja: Sama tego nie rozumiem... ale po tym jak wpadłam do tej dziury to widziałam długie uszy... wraz ze swym właścicielem. Ja chcę do domu!

21:47 Licorstayer Psimo [20]: do domu
21:47 Alicja: Ja chcę już wrócić do domu! <cicho płacze> Tylko nie mam pojęcia gdzie on jest... ani gdzie ja teraz jestem.

(zaraz edituje) --- co jakiś czas.

Ostatnio edytowane przez Psimgoth ; 25-05-13 o 20:50
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 12:41   #2
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Ja się podpinam pod wszystkie pytania Psima. Próbujemy wszystkiego już od kilku h, i nic. :D
Amara12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 13:15   #3
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

Czlowieku co ty chcesz w 3h zrobic misje a potem przez rok plakac ze nie ma co robic? Smieszny jestes teraz placzesz ze nie dajesz rady a tak bardzo chciales miec co robic...
podarty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 14:34   #4
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

czy jakiś licorstayer mógłby opisać o co chodzi z tym Hotelem? jak działa? jakiej wielkości pokoje itp
byłbym wdzięczny :)
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 14:46   #5
Krejzol
 
Avatar Krejzol
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Janów Lubelski
Postów: 39
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Krejzol
Domyślnie

Byłem w tym hotelu moim licorstayerem ale administracja sobie chyba robi jaja żeby płacić 15 srebrników za jeden dzień. Bez przesady. Nie wiem czy to jakiś błąd ale powinni to zmienić.
Krejzol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 15:02   #6
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krejzol Zobacz post
Byłem w tym hotelu moim licorstayerem ale administracja sobie chyba robi jaja żeby płacić 15 srebrników za jeden dzień. Bez przesady. Nie wiem czy to jakiś błąd ale powinni to zmienić.
Pełne poparcie !! -.-
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 15:48   #7
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

o czym wy mowicie . Co prawda nie gram na licorze ale wydaje mi sie ze w godzinke idze pokojnie zarobic te 15 srebnikow . I tak nie macie co robic z tymi srebrnikami . Z tego co pamietam to w godiznke zbieralem po 800 miedizkaow . Tylko ze ja biegalem 8 lvl i po szkieletach
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 18:10   #8
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

No dobra, ale i tak po 5 dniach jak zapłacisz to 75 srebrników na 5 dni w mega luksusowym pokoiku to nawet nie ma co się rozpakowywać bo po tych 5 dniach tracisz domek, do tego jeszcze wymagany jest status szlachecki... Dla mnie bezsens. Kto specjalnie będzie kupował SS by wynajmować hotel na 5 dni i mieć lekko większy exp....
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 20:59   #9
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Ceny w hotelu powinny zostać obniżone. Co do topicu, to chciałbym się dowiedzieć od administracji czy zadanie jest w ogóle wykonywalne. A potem przelecieć się po wszystkich NPC Licoru pytając "alicja".
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-13, 21:18   #10
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

właśnie mam taki zamiar, podobno mag alojzy byl w hotelu i mógł zamienić alicję albo coś zrobić.. Teraz mam zamiar pytać all npc about hotel
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin