Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 10:31   #71
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Omg tylko że w tej sytuacji bot był UŻYWANY PODCZAS WYKONYWANIA MISJI, a nie po niej..

No tak, a jak napisał Kael Empirator i Undead leczą po 1900, więc zostaje tylko jedna opcja.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:32   #72
Thali
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.
Wypraszam sobie, bralam udzial w zabijaniu rokity i nikt mnie nie leczyl. Nawet nie musial, caly czas bylam na ringu magicznej tarczy, tak wiec fakt ze przezylam zawdzieczam jedynie sobie.
Thali jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:39   #73
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Zostaje ja, także zapraszam Cie pod depo zobaczyć ile uham :)

Tak więc robiać test UH pod depo zamieszczam wynik.
Uh na:

Empirator - 1.7k
Thali - 1.5k
Spart - 1.5k
DAKASHI STYLE - odpowiednio 1.7 1.5 1.3 1.4 1.7

dziękuje dobranoc.
Pasztet jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:30   #74
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ode mnie w tej sprawie jeden jedyny post.

1. Irvizz bardzo mi przykro z powodu Twojego wyrzuconego ciała. ;/ Odezwę się do Ciebie jeszcze w grze.

2.
Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby!
Hmm.. jeszcze wczoraj usłyszałam w rozmowie z Kaelem dot. Dakasha, że jednostka reprezentuje przecież grupę. Ba! Nawet usłyszałam, że była to "ładna" reklama.

3. Nie wiem dlaczego ten temat jest ciągnięty, wałkowany i ciągnięty i wałkowany. Na co komu te wyzwiska i obrzucanie się błotem? W niczym to nie pomoże, a tylko wprowadza chaos. Merv na pewno sprawdzi kto miał bota i zostanie wysunięta odpowiednia kara. Wasze konwersacje w niczym mu nie pomogą, nie przyspieszą jego pracy.

4. Co do grupy, która zabiła Rokitę - gratuluję. Sami wiecie czy używaliście bota i innych wspomagaczy czy też nie. Jeśli nie to możecie być z siebie dumni. W końcu Rokita to nie byle jaki potwór. :) Jeśli tak, to no cóż.. Wasza sprawa. Ale sądzę, że radość wtedy nie jest chyba taka wielka i co to za osiągnięcie..
Nie mnie oceniać, nie było mnie tam. :)

5. Attax. Dziękuję Ci w imieniu RR (WR) za miłe słowa w tym bycie wyzwisk. Naprawdę doceniamy to i na pewno Rokitę pobijemy.. w odpowiednim czasie :D

6 i ostatnie. Trochę śmieszna dla mnie była ta burza w okół Dakasha. W końcu to sprawa między graczami. Jeśli blokował kogoś, jak zostało tu wcześniej wspomniane - było trzeba to zgłosić. Mamy przecież na to punkt w regulaminie. Dalej.. Naprawdę tak Was tym wkurzył? Jedna osoba spacerująca za Wami? To trochę brzmi jak "mamo! a on za nami idzie i nam nie pomaga." xD Fakt, jest to irytujące, ale było trzeba to olać albo doprowadzić do jego śmierci skoro tak Was denerwował.
Wiem dlaczego to zrobił i niestety albo stety, dałeś się Kael sprowokować dając upust temu tu na forum..
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 30-09-12 o 11:39
negrula jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:43   #75
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

a moze dostał 2 ihy? :) po ile tutaj IH wchodzi od maga?
Zly On jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:44   #76
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zly On Zobacz post
a moze dostał 2 ihy? :) po ile tutaj IH wchodzi od maga?
juz o tym tez pomyslalem ale Scurvy iha po 500 reszta nie wiem bo prosilem Dakashiego żeby sprawdził. Oni im tego nie udowodnią teraz każdy może iść z auto uhem z innym magiem o podobnym lvlu i mlvlu i bocic od tak no bo przecież nie można ukarać niewinnej osoby.

Samna no czekamy na pierwsze zabicie Rokity na PVE. Sukcesów życze.

Cytat:
Napisał Thali Zobacz post
Wypraszam sobie, bralam udzial w zabijaniu rokity i nikt mnie nie leczyl. Nawet nie musial, caly czas bylam na ringu magicznej tarczy, tak wiec fakt ze przezylam zawdzieczam jedynie sobie.
Tak jak mówię szkoda niewinnych których oczywiście w teamie była znaczna większość.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:47   #77
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

@Attax wiesz opcji jest duzo mogl dostac uha od palka i iha od maga nie wiadomo ;d
Zly On jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:52   #78
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Taaaak, ja 87 ryckiem uleczyłem Kaela IH'em, wiedziałem, że akurat MG odbierze mu HP, więc trzymałem IH'a w pogotowiu. Ogólnie słabo weszło, bo z reguły "IH'am" za miliard, no ale co...

Dajcie sobie już siana. Oskar(żacie) - pozdrowienia dla oskara - całą ekipę, a nie pojedynczą jednostkę. Zamknąć temat, bo nawet już mnie nie śmieszą te posty Dakashiego i Attaxa.

Samna - dziwne, że ktoś taki jak Dakashi jest w Twojej gildii. Wild Roses jest szanowana na serwerze, ale przez takich osobników traci na swoim wizerunku.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 11:59   #79
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

przez takie krzywe akcje to na wizerunku traci caly server

zieeeew nie macie filmiku to nie udowodnicie nic ,a w sumie nawet jak macie filmik to tez nie udowodnicie kto tam uhnal ,dajcie medal ,a graczy zostawcie z ich sumieniami ,kto ma czyste ten ma i tyle
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 12:00   #80
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Taaaak, ja 87 ryckiem uleczyłem Kaela IH'em, wiedziałem, że akurat MG odbierze mu HP, więc trzymałem IH'a w pogotowiu. Ogólnie słabo weszło, bo z reguły "IH'am" za miliard, no ale co...

Dajcie sobie już siana. Oskar(żacie) - pozdrowienia dla oskara - całą ekipę, a nie pojedynczą jednostkę. Zamknąć temat, bo nawet już mnie nie śmieszą te posty Dakashiego i Attaxa.

Samna - dziwne, że ktoś taki jak Dakashi jest w Twojej gildii. Wild Roses jest szanowana na serwerze, ale przez takich osobników traci na swoim wizerunku.
Nie bardzo wiem co Cie miało śmieszyć w moich postach. Nikt tu przecież o tobie nie wspominał a tym bardziej o twoich ihach. Ja posiłkuje się tym co wczoraj napisał na forum Mervakis. Podkreśle że Mervakis jest SG który zdaniem administracji miedzy innymi zajmuję się wyłapywaniem botów. Więc ów SG sprawdził jednego z was i odkrył że prawdopodobnie ktoś używa bota. Co więcej nawet Slythia przyznaje że bot był używany. Piszę co myślę i takie mam zdanie każdy może mieć swoje tylko jakoś uargumentowane. Jeżeli w tym co napisałem czujesz się urażony to Cie przepraszam. :)
Attax jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin