Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-12, 16:44   #1
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie Rekrutacja do klanu Red Rose

Drodzy Altarończycy!

Klan Red Rose po dość burzliwych i długich obradach z dn. 15 czerwca zatwierdza rekrutację do naszego grona. Jednakże będzie to rekrutacja prywatna.
Prywatna oznacza to, że nie przyjmujemy zgłoszeń własnych innych graczy, tylko są one przyjmowane z polecenia Resończyka. Już tłumaczę na "chłopski rozum".
Jest sobie gracz np. Link i gracz Sting.
Gracz Link zgłasza się do nas sam, gracz Sting zostaje polecony i wybrany przez Lilę. Na zasadzie prywatnej rekrutacji do klanu trafia gracz Sting. Dlatego wszelkie zgłoszenia w grze i tu na forum będą ignorowane.


Teraz przedstawię krótkie zasady, jakie obowiązują Resończyków w wychwytywaniu osób do klanu. Jest to też informacja dla zainteresowanych by mogli sprawdzić czy spełniają oni nasze "wymogi" by zostać zauważonym.


ZASADY:
  • 1. Zwiadowcy i magowie - lvl minimalny - 30. Rycerze - lvl minimalny 35.
  • 2. Osoba zgłoszona przechodzi tzw. obserwację przez innych Resończyków. Trwa ona wiadomą tylko dla nas ilość czasu i odbywa się tylko w znanych nam terminach/godzinach etc.
  • 3. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań, to gracz dołącza do klanu. Przez określony okres odpowiada za niego Resończyk polecający.
  • 4. Na "dzień dobry" informujemy poleconych do klanu, jakie są u nas zasady i regulamin. Każdy, ale to KAŻDY przyjmowany nowy członek będzie osobiście sprawdzany przeze mnie, Lilę albo Spartakusa.
  • 5. Przyjaciele i znajomi naszych Resończyków z RL są przyjmowani do klanu beż żadnych operacji rekrutujących.
  • 6. W wyniku prywatnej rekrutacji, której poczynania będą opisywane na forum, możemy dostawać wiadomości od innych graczy na temat osoby poleconej. Żaden Resończyk nie będzie tych informacji ignorował, aczkolwiek nie będzie to czynnik warunkujący do przyjęcia/nie przyjęcia do klanu.
  • 7. Decyzję pierwszą większościową o przyjęciu danej osoby do klanu, podejmuje całe RR, a decyzję drugą całkowitą podejmują: Samna, Lila, Spart, Carni, Juju i Mexyk. Od ich decyzji nie ma odwołania.
  • 8. Jeśli wystąpi podejrzenie o "noobcharstwo" działania podjęte wobec danej osoby o przyjęcie do klanu zostaną zawieszone na czas nieokreślony.
  • 9. Od osoby przyjętej oczekujemy kultury, tolerancji, dostosowywania się do zasad.
  • 10*. Jest jeszcze parę wewnętrznych zasad, które obowiązują Resończyków w rekrutacji.



Kilka informacji dla osób zainteresowanych.
  • nie mów sobie, że na pewno nie zostaniesz zauważony - Resończycy od dnia 16 czerwca będą bacznie przyglądać się innym graczom
  • bądź sobą, nikogo nie udawaj, a przede wszystkim mów zawsze prawdę
  • nie próbuj być nagle przyjacielem całego Red Rose - może to i przejdzie u niektórych Resończyków ale na pewno nie u władz klanu
  • nie zasypujcie nas, proszę, pytaniami w grze czy na forum czy zostanę przyjęty, czy jestem zauważony, dlaczego mnie nie weźmiecie etc. - jesteśmy też tak jak Wy graczami i niekiedy chcemy naprawdę pograć w spokoju, a nie odpowiadać co chwilę 10 osobom na pytania
  • jeśli odezwał się do Ciebie jakiś Resończyk, to nie oznacza to tego, że już jesteś polecony czy przyjęty
  • jeśli jakieś zasady są niejasne zgłoś się do władz klanu
  • jeśli sam z siebie chcesz dowiedzieć się czegoś nieco więcej o klanie to zgłoś się do Resończyka





LISTA OSÓB ZGŁOSZONYCH:
- Rectus (zgłoszeniodawca Samna Lucaine)
- Torquenstein (zgłoszeniodawca Carnillon & Hades)
- Firenman (zgłoszeniodawca Hades)
- Nhaana (zgłoszeniodawca Samna Lucaine - rl)




LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH:

- Dartos




LISTA OSÓB ODRZUCONYCH/ZAWIESZONYCH:
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 21-06-12 o 18:41
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-12, 17:27   #2
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Ja bym wolał to pominąć i zaprosić naszych starych znajomych . Było by około 10 osób, więc rekrutacja może nie potrzebna.Chociaż ciekawy jestem kto jest chętny aby się z nami zaprzyjaźnić . Więc zobaczymy :)
Czipsu
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 06:49   #3
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Ja chcialem meczylem samne przez 2 miesiace. Teraz mam swoja gildie :D
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 07:03   #4
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

A ja nic o tym nie wiedziałem hmm nie wiem dlaczego ci odmówiła.
A to miłej gry dla waszego klanu.
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 10:08   #5
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Hehe... My nie gryziemy :D
__________________
http://w562.wrzuta.pl/audio/6xm4IBZ7Vd0/wiatr_intro

Mój track - jesli sluchasz RAPu to sprawdz ;)
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 12:23   #6
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
A ja nic o tym nie wiedziałem hmm nie wiem dlaczego ci odmówiła.
Juju, proszę Cię.. ;]
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 21:39   #7
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Inva prosze, w trybie now! ;p
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 21:54   #8
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Aida, zostawisz swoją gildie dla biednego RR? Słuchaj po pierwsze nie będziesz nam rozkazywać, inv now czy inv nie now. Po drugie Samna nie bardzo moze tak sama zdecydowac o przyjęciu do gildi gracza, który nie jest jej RL znajomym (osobiscie nie mial bym nic przeciwko do tego ale takie są zasady). Do podjęcia decyzji kto dostanie zaproszenie do gildi podejmujemy my, wszyscy razem, jako ze jestesmy "rodzinką" (hehehe). Podejrzewam ze po rekrutacji mało osób zostanie zaproszonych do gildi, bo raczej zaproszeni zostają gracze, którym ufamy. Pozdrawiam
Hades

P.S Bez urazy, nic do Ciebie nie mam :D
__________________
http://w562.wrzuta.pl/audio/6xm4IBZ7Vd0/wiatr_intro

Mój track - jesli sluchasz RAPu to sprawdz ;)
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-06-12, 22:53   #9
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

no w końcu ktoś coś mądrego ;p
ale ogólnie Hades ma rację - to że jestem liderem nie oznacza, że powiem coś to od razu tak jest względem rekrutacji. każdy Resończyk tworzy RR w mniejszy lub większy sposób. :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-06-12, 11:24   #10
PiekaR880
 
Avatar PiekaR880
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 42
Domyślnie

Zostawić znajomych, którzy stworzyli razem Gildię dla teoretycznie high lvli...
Jakież to urocze, bezcenne, honorowe i lojalne itp. :)

Nie mogłem się powstrzymać z faktu iż ta gra typowo opiera się na zaufaniu bo grając samemu prędzej czy później dopadnie Cię ręka sprawiedliwości ze strony Exroi hehe ^^, - To taki, żarcik z humorem jakby ktoś uznał to za łakomy kąsek do zabicia mnie w grze.

Aida proponuje przeprosić kolegów i stworzyć na nowo Gildię :)
__________________
Nie potrzebne mi wojny by odnosić zwycięstwa ^^,
PiekaR880 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin