Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-11, 18:57  
Domyślnie Zdjęcia z nadchodzącej aktualizacji i nowa galeria

Strudzeni wędrowcy!

Mamy dla Was miłą niespodziankę! Nasi niezmordowani testerzy znaleźli chwilę czasu i postanowili podzielić się z innymi obrazem magicznego świata, na który jedynie oni mają dostęp. Zrobili kilka zdjęć, które w tym momencie ukazujemy, byście mogli choć w pewnym stopniu zaspokoić swoją ciekawość na temat zbliżających się zmian.
Pamiętajcie, że czekamy na Wasze opinie dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami zimowego update!

Zapraszamy do oglądania:


Może jak już zauważyliście, zmieniliśmy trochę naszą Galerię. Dodaliśmy pewne działy byście mogli łatwiej znaleźć interesujące Was zdjęcie. Galeria została też wzbogacona miedzy innymi przez zwycięskie prace konkursowe.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 00:42.
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Odpowiedź z Cytatem Obles jest nieaktywny  
Stare 18-12-11, 17:12   #31
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Chodzilo mi tu nie o rozbudowanie w sensie fabula itp tylko ze ta fabula powinna przeradzac sie w klimatyczne miejsca do polowan ale jak juz mowilas wszystko w swoim czasie.

Dokladnie w koncu ten serwer ma pare miesiecy.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 17:13   #32
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

Lord Darkei
Najwyraźniej, osoby które nie przesiadują po 10 h przed kompem są ślepe, no life górą! Ja także nie zauważyłem takowej zakładki i się jakąś wybitnie nie wstydzę. Altaron, to świetny serwer, przestańcie marudzić, a jeżeli już - to jakaś konstruktywna krytyka. No właśnie co do krytyki: Rzeczywiście nowe ubrania nie dorastają do pięt tym stworzonym przez Shikate. Szkoda, że bardziej się o niego nie postaraliście, szkoda też, że jesteście uparci co do niezbyt nowoczesnej strony. Ludzie lubią mieć wybór, ludzie lubią nowinki, wy najwyraźniej nie. Mimo wszystko wypadacie najlepiej na Polskiej arenie prywatnych serwerów, ciekawi mnie co przyniesie update!
Sosnus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:08   #33
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Chodzilo mi tu nie o rozbudowanie w sensie fabula itp tylko ze ta fabula powinna przeradzac sie w klimatyczne miejsca do polowan ale jak juz mowilas wszystko w swoim czasie.

Dokladnie w koncu ten serwer ma pare miesiecy.
A wieża alchemika?

@Sosnus
Co rozumiesz poprzez 'nowoczesna strona'? My także lubimy nowinki, jednak nie takie, które całkiem niszczą nasze pierwotne założenia. Cały czas na stronie, na forum, w grze pojawia się coś nowego, staramy się poprawiać, ulepszać, dodawać nowe funkcje. Masz konkretny pomysł? Pisz!
Jeśli chodzi o Shikate - owszem, robi ładne outfity, lecz szczerze nie widzę ich w Altaronie - nie ten klimat.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:18   #34
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

@Slythia
Kiedyś założyłem już temat - "propozycje zarobkowe". Oprócz znienawidzonych przez was highscorsów i innych statystyk, proponowałem system polecania. Inaczej wysyłając linka do altaronu swojemu koledze, otrzymujesz premie, lecz tylko wtedy gdy tamten kupi status szlachecki. Po za tym dobrym pomysłem, a zaraz niewiarygodnie ciężkim byłoby zrobienie klienta (a także strony) dostosowanego do innych krajów. Podobna opcja znajduje się na Ron (chociaż mam świadomość, że u was jest dużo więcej fabuły, a więc więcej tekstów do tłumaczenia - po za tym nie wiem jak w takiej sytuacji wyglądają wasze możliwości techniczne). Pozwoliłoby wam to zarabiać nie tylko na Polakach ale także na obcokrajowcach.
Sosnus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:21   #35
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Patrzysz na to wszystko przez pryzmat pieniądza. A może tutaj nie chodzi tylko o zarabianie pieniędzy i o jak największą sprzedaż statusów?

Lepszym pomysłem byłoby skupienie się na obecnym kliencie. Tworzenie teraz angielskojęzycznych i innych serwerów mija się z celem...
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:25   #36
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosnus Zobacz post
@Slythia
Kiedyś założyłem już temat - "propozycje zarobkowe". Oprócz znienawidzonych przez was highscorsów i innych statystyk (1), proponowałem system polecania. Inaczej wysyłając linka do altaronu swojemu koledze, otrzymujesz premie, lecz tylko wtedy gdy tamten kupi status szlachecki (2). Po za tym dobrym pomysłem, a zaraz niewiarygodnie ciężkim byłoby zrobienie klienta (a także strony) dostosowanego do innych krajów. Podobna opcja znajduje się na Ron (chociaż mam świadomość, że u was jest dużo więcej fabuły, a więc więcej tekstów do tłumaczenia - po za tym nie wiem jak w takiej sytuacji wyglądają wasze możliwości techniczne). Pozwoliłoby wam to zarabiać nie tylko na Polakach ale także na obcokrajowcach.(3)
1) Odpada
2) Będzie (jest na liście todo na najbliższy czas)
3) Będzie (kiedyś, nie wiemy jeszcze jak).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:32   #37
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

ogolnie mam pytanie kiedy pojawi sie kolejna zapowiedz bo juz nie moge sie doczekać ?
o a czy beda dodane nowe stroje chodzi mi to o calkowicie nowe ktorych obecnie nie ma w grze

Ostatnio edytowane przez Attax ; 18-12-11 o 19:43
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 19:46   #38
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Stroje będą działać trochę inaczej niż teraz.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 21:54   #39
Slawek94
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 6
Domyślnie

Myślę że tzw. "kasyna" były by dobrym rozwiązaniem na nudę - też można o tym pomyśleć.Chyba wiecie co mam na myśli,jeżeli nie to wyjaśnię na tycz to polega - jest miejsce w które dajemy pieniądze (najbardziej widzą mi się srebrniki) i jest wajcha i po prostu pociągamy za wajchę i albo przegrywamy i traciły postawioną stawkę albo wygrywamy.Co do wygranej to myślę że trzykrotność (czterokrotność) postawionej sumy była by w porządku.Polecam takie rozwiązanie ; )
Slawek94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 22:22   #40
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

@Slawek94
Jest już coś podobnego, tylko zamiast wajchy stoi NPC. Ale jest to łatwiutkie do oszukania, jeżeli ktoś chodził do matematycznych klas, to może wie o metodzie wielokrotności. Jak ktoś chce to wytłumaczę :>. Co do moich propozycji (tych zaakceptowanych) to mieliście już to wcześniej w planach, czy ja was zainspirowałem? (dajcie mi się poczuć dumnym :D).
Sosnus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin