Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-08-14, 21:35   #11
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Co do tematu . Po co zakładać takie durnoty jak "niepodoba mi się , że hlvle robią to i to ". Odpowiedź nasuwa sie prosta . Robią to bo mogą , walczyli by robić takie klocki . A czemu biją ? Bo to wkońcu pvp na które pozwala na takie coś
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-14, 21:42   #12
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Ja jego :-o
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 00:40   #13
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ale serio, podejrzewanie każdego, że jest waszym wrogiem jest okazaniem strachu jak dla mnie, i dawanie huntów bo expią jest dziwne, przetłumaczą klienta to br itd, itd też ogarniecie? w końcu tego będzie za dużo, że nie dacie rady pilnować każdego. (jeśli alt będzie się rozwijał na+). :v nie chcecie wojny z nową gildią? lub chociażby starymi wrogami?
od 3 lat walczą ci sami innych wojen tu nie było ;d
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 01:33   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Na serwerach panuje stagnacja w ilości aktywnych graczy, a korzystając z doświadczenia śmiem nawet twierdzić, że graczy jest coraz to mniej (tak będzie do czasu nowej aktualizacji, gdzie ten proces zatoczy koło). Grają ciągle te same osoby - jeśli nie na swoich głównych postaciach, to na jakiś nowych. Ci faktycznie nowi gracze, którzy przejdą przez sito Licoru, "trudnego Altaronu" i postanowią nadal grać na serwerze stanowią ułamek grających. Na Altaronie... wszyscy znają wszystkich, jak na wsi, przy czym buraków więcej.

Dla rządzącego klanu nie ma żadnej konkretnej opozycji, a dodając do tego mały ruch na serwerach nikt nie powinien się dziwić, że robią co chcą (bo w sumie mają do tego prawo dzięki przeważającej sile). Bo teraz grupa X osób, kontroluje populację serwera, czyli niewiele więcej co liczy sama grupa sprawująca władze. Problem ten nie miałby miejsca gdyby na Altaronie grały setki osób - nie marne dziesiątki. A jako, że liczba grających graczy prędko się nie polepszy, co gwarantuje, bo żadna aktualizacja tego nie sprawi - tutaj trzeba drastycznych zmian - nowego startu, a na ten się nie zanosi bo tutaj trzeba jaj do tego, to do tego czasu - albo marnuj ten status i wspieraj serwer, który i tak nie przynosi zysków mimo minimalnych wydatków i jakoś egzystuj, albo sprzeciw się władzy i licz że coś wskórasz.

Powodzenia i życzę miłej gry na serwerze... ... jeśli jeszcze nie odpuściłeś.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 01:49   #15
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Gdybym walczył z tymi dwoma panami u góry, gra była o wiele przyjemniejsza pomimo wojny.

Niestety... To prawda co piszą

Nie jestem ani ja, ani nikt inny w stanie ściągnąć na raz wszystkich ludzi, dlatego że KLAN "rządzący" inwigiluje każdego kto szybko zdobywa doświadczenie. Uważają, to za potencjalne zagrożenie. Chyba, wszyscy wiemy co na ten temat sądzić...
Ściągam jednego, później się dowiaduję, że ktoś od nich napisał mu że za szybko expi. Paradoks.

Ostatnio edytowane przez Irdorath ; 02-08-14 o 02:04
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 08:10   #16
gohan131
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 0
Domyślnie

Jeszcze nie odpuściłem. Po stracie pieniedzy na oplacenie statusu przez 4 miesiace chce przynajmniej wbic ten 3cyfrowy lv i wtedy dam sobie spokoj z ta gra, poniewaz moje expienie teraz wyglada w ten sposob, ze albo bede grał bardzo bardzo pozno albo bardzo bardzo wczesnie...expienie w dzien konczy sie wizyta "znudzonych" lub "wystraszonych" wysokolvlowców. Miałem zamiar posciagac paru znajomych bo nudno gra sie samemu, ale teraz widze, ze dobrze sie stalo...poniewaz nie beda miec przynajmniej do mnie pretensji, ze sa ograniczani w grze za ktora placa........
gohan131 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 08:48   #17
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Klient anglojęzyczny to rozwiązanie ;) + reklama jako ots.. innego wyjścia nie ma ;) Altaron to dobra sprawa, wiele osób zza granicy by się tym zainteresowało i problem z ilością graczy byłby rozwiązany... wyobraźcie sobie tylko kilka albo kilkanaście gildii aktywnych i kilka z nich prowadzi ze sobą wojny.. piękna sprawa nie? Ale co ja tam mogę wiedzieć skoro jestem neutralny od 2011 roku
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 08:50   #18
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Serio?
Na litość bierzecie?
Ludzie... kogo Wy chcecie oszukać :>.

Tron, mimo iż jest noobem jakich mało, podsumował ładnie wszystko. Jak na dłoni widać różnice miedzy graczami nowymi a starymi. A Ci starzy jak nie są z Collegium, to są Naszymi wrogami.
Piszcie, że się boimy, piszcie, że się nudzimy - macie do tego prawo. My po prosty wykorzystujemy władze. A ja jak zwykle mam ubaw z takich tematów, bo nagle Ci, co mieli sie za wyjadaczy pvp, piszą takie brednie, że wydaje mi się, iż pvp to widzieli, ale na evo ots :(.

Ah, czekam jeszcze na tematy w stylu "Ban dla Collegium" czy "Collegium złe". No bo przecież trzeba spróbować wszystkich możliwych sposobów, by tylko... właściwie nie wiem co.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 02-08-14 o 13:15 Powód: madzie --> macie (HAHA)
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 09:57   #19
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Ten Sir Adam to widzę ze wszystkimi by walczył, on to jakiś popierdzielony chyba, ale co ja mogę wiedzieć o "dwóch gongach"
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-14, 19:49   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

I znów temat założony przez osobę, która nie ma odwagi wyświetlić swojej postaci na forum co zapewne świadczy, że pisze z innego konta, by udawać poszkodowanego. :| Mi na pvp nie przeszkadza pk, bo to naturalne, bardziej złodziejstwo pewnych osób!
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin