Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-18, 14:31   #111
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Przestancie pisac o opvp bo moja wizja servera jest najlepszaszaszanajajajja jajanjajnajjanajlepsza.

Nie musicie placic za ten patent, ukradlem ze starego runescape i przeksztalcilem na realia altatonu.

Temat 2giej opcji uwazam za wyczerpany, bo zjadlem go po calosci, teraz tylko przekonajcie do niej tych wszystkih charloverow.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 14:37   #112
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Serwer PVP nie jest serwerem PVP, gdy do zabicia kogoś potrzebujesz jego zgody.
Mam nadzieję, że jesteś tylko doradcą i nie masz mocy decyzyjnych :)
Tylko doradcą. Serwer PVP ma być zamieniony w optional PVP. Nie wiem gdzie widzisz rozbieżność. Pytanie jedynie, czy będzie się to wiązało z resetem postaci (z ankiety to nie wynika).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 14:41   #113
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

"Ludu nonpvp, porzuccie swoje ciala i ruszajcie ku przygodzie na dicerosy, gdzie nikt was nie moze zabic. Uwazajcie jednak, gdyz na askarskich hydrach biega fardon i pyta wszystkich o adres."

Ten post jest takim złotem, że jakbym mógł to z marszu bym dał Ci pozłacane buty abibas.


Właśnie kupiłem pacca na 31 dni, domagam sie zwrotu pieniędzy za to, że gram na npvp i wydałem hajs na pacca.


Ludzie, bądźmy szczerzy

https://www.otservlist.org/ots/1603320

Aktualnie rozgrywkę prowadzi
13
graczy!


Na serwerze CPVP w momencie pisania przez mnie postu jest 11 osób a na npvp 2,
wielu graczy z topki non napisało, że zgodzą się na jeden serwer PVP jeżeli właśnie ten serwer zostanie zresetowany, bez zaczynania od 0 podczas gdy inni mają już eq itd.

Pomyślcie co niektórzy o tym co jest najlepsze dla serwera,
bo gdy na pvp kwitnie handel mimo iż jest mało osób to na npvp jest coś takiego:

Płace itemami 2wn za piórka/ości

xD

i żeby nie być gołosłownym, naprawdę kupiłem status

2018-02-02 14:28 30 Aktywuj Przenieś
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 15:04   #114
Kozaczek22
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 0
Domyślnie Opinia

Jak cokolwiek zmienicie to większość ludzi odejdzie sądzę więc że najlepiej nic nie zmieniać.Ponieważ ludzie odejdą i nikt nie będzie grał w Altaron.Ludzie przybywają Altaron w miare odżywa nie spaprajcie tego wszystko jest okej
Kozaczek22 jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 15:06   #115
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kozaczek22 Zobacz post
Jak cokolwiek zmienicie to większość ludzi odejdzie sądzę więc że najlepiej nic nie zmieniać.Ponieważ ludzie odejdą i nikt nie będzie grał w Altaron.Ludzie przybywają Altaron w miare odżywa nie spaprajcie tego wszystko jest okej
Coś w tym jest, sam niedawno wróciłem po 5 latach.
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 15:23   #116
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Nie jest ok, no podejście administracji nigdy nie było uczciwe wobec graczy, którzy spędzili tutaj na prawdę sporo czasu, ale NIGDY nie widziałem, żeby poprosić, zapytać o pomoc sugestie ludzi, którzy na prawdę potrafią wykorzystać postać na Maxa (np.grzesiu). Zamiast tego serwer tworzyły jakieś dziewczynki, które jedyne co mają wspólnego z rozgrywka to wbicie 40 poziomu i robienie run na manie.

Altaron jest już tak starym projektem, że większości starych graczy już nawet nie chodzi o to, żeby jego postać była najlepsza, a żeby na prawdę dało się pograć każdemu.

Do dobrego zbalansowania trzeba by usunąć profesje alchemika, byłby dostępny jako dodatek po wykonaniu jakiś misji (nie tylko przeczytanie książek w bibliotece i odpowiedź na 4 pytania). W ten sposób zmniejszacie ilość możliwych kombinacji z 12 do 6 (ale profesja tak na prawdę istnieje jako dodatek), bez żadnych bonusów, tabelek i innych gowien. Będzie łatwiej zbalansowac? Na pewno.

Szkoda, że administracja nie jest w stanie się określić czy chcą aby ten projekt żył czy nie...
Brakuje "życia" nawet najmniejsze jakieś zmiany, dodawanie kawałka terenu raz na miesiąc i pisanie newsa na prawdę dużo daje bo widać że gra żyje i coś się z nią dzieje.
Obiecali update w grudniu, potem zapowiedzi w styczniu, no jest zapowiedź ale raczej nikt się nie spodziewał, że będzie to tak na ostatni moment a przez ten czas zero odzewu.

No i ten klient... Szkoda, że istnieje otclient na Altaron (kurde, może za dużo wymagaliscie od siebie i po co jakieś efekty deszczu, gdy gra wymaga innego rozwoju).

Wprowadzenie otclient, dodatkowe staranie się o tłumaczenie na język angielski, to jest coś nad czym trzeba by popracować, żeby ten serwer żył otworzyć się na zupełnie nowy rynek, dużo większy (i niech mi nikt nie mówię, że jakieś brazole zniszczą grę bo to śmieszne).
Mastach jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 15:28   #117
Scrill
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Normalnie stanąłbym murem za ludźmi z npvp gdyż jest kompletnym no-handem w pvp i nie ukrywam tego, ale gram już drugą edycję na pvp i nie wrócę na pewno na npvp.

Na początku odruchowo kliknąłem propozycję połączenia serwerów i stworzenie opvp, lecz po chwili zastanowienia stwierdziłem, że to jest najgorsza opcja. Blokowanie przejść noobcharami, lurowanie potworów oraz najzwyczajniejsza w świecie ludzka zawiść są znacznie gorsze od zaliczenia przysłowiowej deski raz na ruski rok. Gram sobie drugą edycję na pvp w Htg i opcja zostania zabitym nie jest taka straszna jak się wydaje niektórym zatwardziałym przeciwnikom pvp. (neutralność Htg można niekiedy włożyć między bajki, bo sam będąc w gildii ANI RAZU nie biorąc udziału oraz ANI RAZU nie podpadając nikomu zaliczyłem bez powodu dwie deski). Mimo tego to nie jest takie straszne. Padłem? Padłem, trudno, idę expić i bawić się dalej. Wolę takie rozwiązanie niż chamskie lurowanie potworów oraz robienie na złość na respie.

Podzielam zdanie niektórych ze zmianami w pvp, m.in. zwiększenie kar za bicie low lvli czy bariera do bicia 1/3 wysokości lvla.

Uważam także, że powinno się zmienić coś ze skillowaniem, bo nie wyobrażam sobie kolejną edycję stania i klepania siły i skilla i jest to po prostu już męczące.
Scrill jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 16:02   #118
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

Nie ma resetu obu swiatow to ja dziekuje dowidzenia.

Delete
tomusex jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 16:57   #119
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał pisior123 Zobacz post
Robie postaci na obecnym Pvp mija się z celem, pedały cały czas biegają i zabijają random ludzi. Jedyne wyjście jest reset serwerów bo nie ma szans by nowy gracz teraz coś był w stanie zrobić...



16:55 Nie bardzo wiesz co się stało. Podobno znalazł Cię nieprzytomnego rycerz z Zakonu Obrońców Szpitala. Miałeś wielkie szczęście, ale jak to zwykło się mawiać - do trzech razy sztuka.
Wiecie jak było? "Nikt" (czytaj 20-35 osób) nie grał. Był spokój, na tym cpvp to tylko pvp jak skilowaliśmy na sobie i tyle.

Jakoś tak to było od startu:
1. Start gry
2. Random PK
3. War
4. Przegrana gildia odchodzi, wygrana random pk
5. W jeden tydzień 150->20 osób online
6. Początek grudnia - 5-10 osób online
7. Koniec stycznia (przed info) do 30
8. Info - wchodzą dziki
9. CHUUUUUUUUJ ROBIMY RESET PANOWIE BO MY TAK CHCEMY
ROBIMY BO NIKT TU NIE GRAAA
RESET OŻYWI ROZGRYWKĘ

A przepraszam, przez kogo ta rozgrywka została zniszczona?

Niech NPVP zostanie, cpvp -> opvp i elo

Jeśli cpvp zostanie cpvp to dziki pograją z miesiąc jeśli będzie update, a po nich liczba graczy znowu osiągnie około pięciu

Ostatnio edytowane przez mexiunio ; 02-02-18 o 17:04 Powód: przecinek
mexiunio jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 17:08   #120
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

Czekam na restart bo teraz się nie da grać o/
pisior123 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin