Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-07-14, 08:23   #1
Kaer
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 8
Domyślnie Coś o skilowaniu.

Witam,
zacząłem skilować w rasowym stylu non pvp - mały smoczek.
Wiele rzeczy mnie w ciągu kilku minut zdążyło zirytować i mam zamiar je tutaj przedstawić jako pomysły do zmian, zaczynamy:

1. Po co moby pokroju wiwerna, mały smok się przerzuca? nie zaszkodzi on przecież i tak nawet słabemu shooterowi, a podczas skilowania jak tylko ktoś jest na ekranie nie da się go opanować - proponuję zablokować opcję przerzucania się mobów słabszych niż smok,

2.Kryty na full def, skoro ustawiam full def to nie nastawiam się przecież na super uber bicie, a przez kryty zabijam sobie mobka w moment - Proponuję wycofać kryty podczas gdy mamy full def,

3.Różnorodność siły potworów, o tyle o ile przy mocniejszych mobach może i to fajne dodaje klimatu i takie tam, o tyle u mobów które wykorzystuje się do skilowania strasznie irytuje. Nie ma szans, że po zalogowaniu ściągnę sobie moba i tak jak zwykle założę tą samą broń, ustawie full def, bo akurat trafił mi się inny mobek niż dzień wcześniej - Proponuję aby słabsze moby miały jednakową siłę

Na tą chwilę nic więcej nie napiszę,
Zapraszam do dyskusji i liczę, że zostanie to zmienione i tym samym ułatwi nam skilowanie które w tym momencie jest w Altaronie BARDZO ważną kwestią

Pozdrawiam,
Kaer
Kaer jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 10:21   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No właśnie.

Administracjo, NALEGAMY prosimy o usunięcie zmiany targetów przez moby, o dodanie wiwernom po jakieś 10k hp i koniecznie wyłączyć krytyczne uderzenia podczas skillowania.
Od siebie dodam, że train monki pod depozytem też by zdały egzamin.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 11:19   #3
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

I żeby za 10 miedziaków można było kupić jedzenie, które starcza na godzinę trenienia, i usunąć system wyrzucania z gry po 15 minutach!!!
Napiszę celowo-> ironizuję, bo spotykam tu ostatnio wybitne jednostki które mogłyby to potratować zbyt poważnie
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 12:14   #4
Kaer
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 8
Domyślnie



Widzę, że jeżeli nie masz odpowiedniego poziomu i statusu na serverze to nie ważne jak dobre pomysł rzucisz i tak wejdzie ziomek powyżej żeby sobie posty ponabijać i nie potraktuje nic poważnie, krytykę znoszę ale takich pierdół czytać bez odzewu nie będę ;|
Kaer jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 12:28   #5
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaer Zobacz post


Widzę, że jeżeli nie masz odpowiedniego poziomu i statusu na serverze to nie ważne jak dobre pomysł rzucisz i tak wejdzie ziomek powyżej żeby sobie posty ponabijać i nie potraktuje nic poważnie, krytykę znoszę ale takich pierdół czytać bez odzewu nie będę ;|
Serio koleś. To nie jest jakiś ots x999 gdzie wszystko podstawiane jest Ci pod nos. Równie dobrze możesz trenować na krasnalach jak za dawnych czasów. Ty wybierasz gdzie i jak skillujesz.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 12:38   #6
Kaer
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Serio koleś. To nie jest jakiś ots x999 gdzie wszystko podstawiane jest Ci pod nos. Równie dobrze możesz trenować na krasnalach jak za dawnych czasów. Ty wybierasz gdzie i jak skillujesz.
Heh to pokolei,

1.W jaki sposób zmiana przerzucania się słabych mobów wpłynie na "orszową" rozgrywkę,

2. Po cholerę Ci krytyki na full defie i dalej w jaki sposób wpłynie to na "orszową" rozgrywkę?,

3.Czy 5 mniej lub więcej expa za potwora uratuje Cię i przyśpieszy Ci exp do niesamowitych wartości? I dalej w jakiś sposób ta zmiana wpłynie na "orszową" rozgrywkę

Gra ma być przyjemna, a nie bezsensowna.

Odpowiedz mi, tylko sensownie, z podaniem sensownego argumentu, a nie pisanie, że mogę to, że mogę tamto, bo na tyle uwierz jestem bystry, że wiem co mogę, a o to co nie mogę walczę

yo
Kaer jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 13:02   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ale wybuch bulu dópy
Co takiego złego jest w tych propozycjach?

1. Tu mi wisi
2. Tu się zgadzam
3. Tu mi wisi
cewix jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 13:05   #8
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaer Zobacz post
Heh to pokolei,

1.W jaki sposób zmiana przerzucania się słabych mobów wpłynie na "orszową" rozgrywkę,

2. Po cholerę Ci krytyki na full defie i dalej w jaki sposób wpłynie to na "orszową" rozgrywkę?,

3.Czy 5 mniej lub więcej expa za potwora uratuje Cię i przyśpieszy Ci exp do niesamowitych wartości? I dalej w jakiś sposób ta zmiana wpłynie na "orszową" rozgrywkę
1. Potwory słabsze od smoka mają się nie przerzucać? Super! Mają zmienić zależności połowy potworów bo Tobie przerzuca się mały smok. Wcale nie będzie orszowej rozgrywki jak takie abitańce itp nie będą się przerzucać.

2. Bo może, nie którzy rycerze używają tego modu, w nim też się zadaje obrażenia i zmienianie tego tylko dlatego, że jeden gracz za mocno bije małego smoka jest pomysłem tak idiotycznym, że nawet ciężko znaleźć porównanie.

3. Tak jak wszędzię. Są osobniki słabsze i są silniejsze. Gdyby wszystkie moby miały zróżnicowaną siłę, a tu nagle młody smok i wiwerna nie to tak, byłoby to rozwiązanie orszowe.

O nic nie walczysz, po prostu chcesz sobię zrobić idealne train monki.
Przed tym update skillowało się na krasnalach i czerwiach i nikt nie narzekał, że za szybko padają, że nie chodzą mu po zakupy i nie robią kawy.

Jak chcesz mieć wszystko ułatwione to leć na rl tibie. Ustaw sobie offline training i będziesz miał skille.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 13:11   #9
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
2. Tu się zgadzam
A ja nie, blocząc bossa na full defie krytyki się bardzo przydają, może tego nie widać na pierwszy rzut oka, ale gdy boss się dobrze leczy to ma to znaczenie.
Możesz mnie teraz trollować


@Paradkos
Chciałbym mieć tyle cierpliwości w wypowiedziach co Ty.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 23-07-14, 13:53   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

1. Nie mam zdania
2. Zgodzę się w 100%. Jedyną profesją, która expi na full def jest mag, a on wiadomo nie ma krytyków, więc obecnośc ich w tej formie mija się z celem. I nie rozumiem argumentacji, że przy bloczeniu się przydaje....
3. No nie wiem. Mi także to sprawiało problem, gdy byłam zmuszona skilować na potworach, raz trzeba było dobrać broń taką, za drugim razem inną. Napisze szczerzę, że gdyby to zmeinili byłoby fajnie, a gdy zostanie, no cóż, spuszczę głowę i powiem 'okeejjj....'
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin