Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-12-21, 03:16   #101
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
I jezeli ktos mi powie ze mag ma wiekszy dmg obszarowy od innych profesji, to jest zart. Oczywiscie jest gfb z ktorego mozna expic. Ale w pvp nie ma ani jednego skutecznego czaru obszarowego jak wyzej napisal @Figovsky.
na stackach sa nuty ktore czesto gasza wszystkich lacznie z magami ktorzy ich uzyja xd plus jak byly walki 15vs15 to na jedna salwe gfb caly enemy team padal chyba ze nerf poszedl na gfb w pvp to zwracam honor


no ogolnie rozwalone to jest i pare rzeczy napewno musi zostac ogarnietych najlepiej jakby bylo to robione przez redukcje dmg w pvp danego spella czy runki (w przypadku gfb od ilosci osob objetych dzialaniem)
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 05:41   #102
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Skradanie jak najbardziej do usunięcia. Myślałem, że to zaleta zwiadów nekro, zaś jest inaczej. Jest to zaleta każdego zwiadka, a ów czar jest bardziej op niż niektóre na evo ots'ach. Tj. lurowanie, gubienie pz, przebieganie hard respów jakimś kapciem, expienie na hard respach jakimś kapciem v2, etc.

Na nerf yase unar się nie zgadzam. Nie będę grał zwiadem nekro jc. Jest to moja własna opinia oparta na wieloletnim doświadczeniu. Sd rośnie na wyższych magiach bardzo gwałtownie, natomiast dmg yase unar rośnie praktycznie linijnie na większych poziomach dysta. Kto widział tabelki mervakisa, ten wie.

Jestem już jednak przeciwko podniesieniu dmg maga z sd. Jestem za ogarnięciem jego tabelki wzrostu dmg z sd, która na test serwie 3 edycji została zgwałcona. Tak samo ograniczenie poziomów magii na magu jest najbardziej ograniczona ze wszystkich innych profesji.Gdybyścię się za to zamierzali zabrać, to polecam zosttawienie niskich poziomów w spokoju - mag i tak na początku jest majlepszy do wyeskpienia się.

Jestem również przeciwko zrównania speeda wszystkich profesji. Nie jest to ani trochę sensowne, żeby ryc biegał tak szybko jak zwiad.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 14-12-21 o 06:24
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 06:30   #103
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Wyspij sie wkoncu bo takie glupoty piszesz ze oczy krwawia.. Sd rosnie bardzo gwaltownie? 300 mag bez seta bije 400 z sd w ludzi czyli tyle ile 100 pale nekro, rzeczywiscie gwalt jak cholera. A dalej nawet nie chce mi sie komentowac, dobrze ze Altrel juz wspomnial o nerfie yase unara.. to moze nie bedzie paladin ots wtedy. Pozdrawiam

Ok niech ryc ma 1.8 speeda. Mag i palek 2.0(chociaz kazda postac powinna miec ten sam speedboost)
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 06:41   #104
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Wyspij sie wkoncu bo takie glupoty piszesz ze oczy krwawia.. Sd rosnie bardzo gwaltownie? 300 mag bez seta bije 400 z sd w ludzi czyli tyle ile 100 pale nekro, rzeczywiscie gwalt jak cholera. A dalej nawet nie chce mi sie komentowac, dobrze ze Altrel juz wspomnial o nerfie yase unara.. to moze nie bedzie paladin ots wtedy. Pozdrawiam

Ok niech ryc ma 1.8 speeda. Mag i palek 2.0(chociaz kazda postac powinna miec ten sam speedboost)
300 mag bije po 400 w pvp z sd, i to ja głupoty piszę, ok. Ja słyszałem co innego. Dokładnie toco opisałęm post wyżej. i widziałęm tabelke

https://forum.altaron.pl/showpost.ph...78&postcount=1

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 14-12-21 o 06:57
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 06:50   #105
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Bez seta tyle bije idz i sprawdz
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 07:18   #106
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Bez seta tyle bije idz i sprawdz
Dobra zdecydowałem nie dawać wam tabelki, ale masz i już plis cichutko

https://forum.altaron.pl/showthread....831#post153831

A na zwiada puginały sobie sam szukaj, głównie wygląda to tak:

------------------------------------------------------------------------------



P;s testowałem i 150mag bije po 400 z sd bez kosturu. Mniej niż zwiad z yase unar, bo dyst chuja daje, a mag ma ograniczony mlvl. A co za tym idzie, łatwiej byłoby porównać dmg 300 maga + kostur i zwiada 300 z yase unarem. Tylko z setem pliz i kosturem conajmniej +10, jako że +3bazowe +2misja +5zwoje to izi pizi. Ofc na niższych lvlach takie porównanie byłoby na korzyść zwiada, dlatego zaproponowałem ogarnięcie tabeli/ew. zmian ograniczeń poziomu magii maga na 100-150lvl i wtedy testy będą prawdziwe, a nie tymczasowe.

Ofc to samo tyczy się hape odes kpiro (że dyst to syf). Pamiętam gre swoim 250 zwiadem, którym na 180 po osiągnieciu gm speeda robiłem taki sam exp na warlockach co na 250).

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 14-12-21 o 07:41
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 07:49   #107
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Gosciu srednio mnie obchodzi tabelka 5 lat wstecz, tylko fakty. Wczoraj bylo to sprawdzane na cpvp i wlasnie takie one sa.
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 08:02   #108
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Gosciu srednio mnie obchodzi tabelka 5 lat wstecz, tylko fakty. Wczoraj bylo to sprawdzane na cpvp i wlasnie takie one sa.
Mądrze gadasz, jaki będziesz miał nick bo pograłbym w duo?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 08:14   #109
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Wiemy ze przez najblizsze 3 msc nie odejdziesz od komputera a toalete zastapisz pampersem ale nie bulwersuj sie, tym ze palek nekro nie bedzie az tak op jak ostatnio a da szanse innym profesja. Bedzie nerf to graj duchownym - proste. A nick poznasz przy 1 desce.
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-21, 10:31   #110
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Zgadzam się z Millerusem, ale jedynie w kwestii nowego serwera, niekoniecznie samo pvp. Za to nie brałbym w ogóle słów Kyogra pod uwagę, chłop robi grę pod siebie i swoich ziomków, mają moderatora, miliardy talarów i all itemy w grze na maks bonusie. Najlepszym wyjściem byłoby stworzenie nowego serwera z nowymi postaciami po zakończeniu sezonowego. Jeśli ma to wyglądać tak, ze postacie zostaną przeniesione na serwer aktualny (stary) lub ten nowy, stały nie powstanie to cały update nie ma sensu, ludzie wrócą na tydzień bo znowu zobaczą ze top1 lvl płacze i gre pod siebie robi. Wracając do tematu nie wiem jaki ma być kontent na sezonowym, ale na logikę boost expa się przyda bo trzy miechy to mało. Pozdrawiam
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin