Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-05-11, 14:27   #41
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zembolx Zobacz post
Może 22 lvl to nie dużo ale z tego co zauważyłem, łucznicy na takim samym poziomie jak ja są w stanie iść na lepsze moby, ale moim zdaniem to nie zmienia faktu że powinni podnieść wzrost skilla łucznikom przynajmniej o połowe, bo rzeczywiście rośnie troche za wolno.
Zaś skille... jesli dist bedzie tak samo rosl jak czy tez obrona...to co Wy chcecie żeby blokerami na altaronie byli i łucznicy? Wojownicy są od blokowania, łucznicy od zabijania uciekając, tak już jest. Nie można mieć wszystkiego, widziałem nie raz łucznika jak sobie świetnie daje rade, ba lepiej ode mnie na tym lvlu.
Jedyna moja prosba (sam gram wojem) podniescie wzrost dista o okolo 50% :)
Motasz się w wypowiedzi. czytając twoj post, na zmiane zyskuje i trace wiare w to, ze rozumiesz na czym problem polega...
Jesli na 22 lv masz skill 51 wojownikiem, oznacza to ,ze byles zbyt leniwy abytrenowac, a to wojownikowi nie zajmuje zbyt duzo czasu.
Łucznik nie ma opcji trenignu... UPS ! zapomnialem, ma , 10 h non stop skillowania zeby podniesc umiejetnosc z 51 na 52...
Skad pomysl ze narzekamy na obrone ? ani 1 post tej tematyki nie poruszyl. Chodzi TYLKO i wyłącznie o przyrost dystansu... ostatnie twoje zdanie jest na temat (choc to jedno). choc uwazam, ze z 51 na 52 powinno sie moc awansowac w max 3 godziny skillania non stop.

Nie wiem czy wypowiadanie sie tu po raz enty ma jakis sens. Rezultatem moich wypowiedzi sa bezsensowne riposty graczy o innych profesjach, zeby zmienic lucznika na maga\woja, zeby nie plakac, ze gra ma byc trudna. POWEIDZCIE MI COS CZEGO NIE WIEM ! I dlaczego mamy miec gorzej ?
A jesli RUSKI ma na 20 poziomie 10 magiczny,... zal mi twych umiejetnosci gry magiem i rozwijania tej postaci, moj mlodszy, 14-letni brat na 12 poziomie ma 6 mlv...
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-11, 14:46   #42
ruski
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 1
Domyślnie

Dzięki, że mnie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi.
Ale nie wiem, czy pomyślałeś, że z 1 na 6 poziom magiczny jest łatwiej wbić niż z 9 na 10.
Dobranoc?
ruski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-11, 18:37   #43
horus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Według mnie jedyny problem z łucznikiem to taki, że amunicja jest zbyt ciężka i nie można jej zbyt dużo wziąć. Na niskim lvl exp przy użyciu łuku jest straszny, trzeba co chwila po nowe strzały się wracać.
horus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-05-11, 21:55   #44
Lord Shooters
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
czerwona twarz

Cytat:
Napisał horus Zobacz post
Według mnie jedyny problem z łucznikiem to taki, że amunicja jest zbyt ciężka i nie można jej zbyt dużo wziąć. Na niskim lvl exp przy użyciu łuku jest straszny, trzeba co chwila po nowe strzały się wracać.
to nie graj łucznikiem :P ;)
Shooter here
Lord Shooters jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 07:55   #45
Kristof
 
Avatar Kristof
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Katowice
Postów: 0
Domyślnie

Gra musi mieć jakiś poziom trudności panowie, ale fakt faktem że kumpel też cholernie na to narzeka, może to przyzwyczajenia z tibi ?

Wojownik - w miarę ok jest
Kristof jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 08:51   #46
psajdi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Hrubieszów
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał horus Zobacz post
Według mnie jedyny problem z łucznikiem to taki, że amunicja jest zbyt ciężka i nie można jej zbyt dużo wziąć. Na niskim lvl exp przy użyciu łuku jest straszny, trzeba co chwila po nowe strzały się wracać.
Obecnie mam 24 lvl, na exp biore albo strzały (ok. 700), albo 30 włóczni, więc nie wiem w czym problem. Łucznik jest straszenie słaby na tym servie, to mnie boli, że Ci którzy grają wojem lub magiem mówią że jest ok. Wcale tak nie jest. Łucznik wali spore hity? Taaaak, oczywiście, z włóczni trafia raz na 5 razy, z czego na skillu 50 walnie ~~80. Z łuku trafia częściej, gorszy def, prawie taki sam dmg. Kusza? Większy dmg, ale niestety, czary na 20+ lvlu ofensywne, pierwsze które się dostaje typu "Potrójny strzał" wymaga łuku i strzał.
psajdi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 12:26   #47
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Zgadzam się. Z jednej strony mamy maga, który na 20 poziomie z fali może walnąć za 150+ a z drugiej mamy łucznika który ma problem z zadaniem hita z włóczni powyżej 60 (o ile w ogóle trafi). Strzały są tylko na grupowe polowania. Do tego zamiast naprawić system czyli wyrównać zadawane obrażenia, to dajecie nam lżejsze włócznie.
Ja zamiast wzmacniać łucznika, proponuję trochę osłabić maga i trochę wzmocnić skillowanie łucznika (lub zwiększyć mu ilość PN), powinno być wtedy już w miarę równo...
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 13:53   #48
Beriax
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie łucznik

Co wy gadacie ludzie łucznik jest dobry nawet bardzo dobry wystarczy chwile nim poskilować i założyć strzały od zywiołów a hity od razu się poprawią ;).
do tego spele ma super np. szybkostrzelność ja nie raz widziałem jak łucznik z tego combo po 450+bil w potwory co są wrażliwe na dany żywioł.


Ps. Niech administracja nic nie zmienia :B
Beriax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 14:42   #49
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Domyślnie

Od jakiegoś czasu gram właśnie z nudów łucznikiem i niestety muszę potwierdzić, że skille rosną potwornie wolno... Poza tym na serwerze łuczników jest chyba najmniej co o czymś chyba jednak świadczy? I jeszcze te włócznie które łamią się w takim tempie, że aż szkoda gadać...
thorus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-11, 15:15   #50
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

Nie wiem Dzióbki czy zauważyliście ale zmniejszono wagę włóczni z 20 do 12 uncji ;) Co oznacza, że będzie można wziąć więcej włóczni na expa lub/i mieć więcej capa na mikstury i rzeczy zabierane z potworów.
Mamy progres.
muscovite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin