Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-07-14, 14:26   #1
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
zły Zrecznosc - co mnie boli ...

Witam wszystkich parafian Altaronu

Temat, ktory chce poruszyc jest to stosunek przyrostu umiejetnosci "zrecznosc", do czasu jaki poswiecamy na ten terning. Mianowicie sprawa wyglada nastepujaco. Przed latka, zrecznosc nie byla uwzgledniona od blood hitow, za to teraz juz musimy zadac blood hity, aby dana zrecznosc nam sie zwiekszyla. O co mi chodzi ? Jak zauwazylem system ktory teraz odpowiada za przyrost zrecznosci jest niedopracowany. Co wiecej, osoby ktorej graly juz przed latka, w szybki sposob osiagnely duzy poziom zrecznosci. Jest to duze niedopracowanie Administracji oraz postawianie graczy w swietle nierownego rozwoju postaci, bo ile teraz czasu poswieci nowy gracz na podniesienie swojej umiejetnosci ( zrecznosci ), a ile potrzebowal kiedys. Zdecydowanie jest to nie sprawiedliwe. W zrecznosci mozna, takze awansowac przez lowienie ryb. Ale chwila... Pojawia sie kolejny problem! Zrecznosc wzrasta tylko i w momencie kiedy zlowimy rybe, a to nie jest takie proste, co za tym idzie czas awansowania i poswiecenia na ta umiejetnosc znacznie sie wydluza niz przed LATKA.

Dlaczego poruszylem ten temat ? Poniewaz postanowilem zrobic nowa postac - zwiadowce
I wlasnie w tym momencie zauwazylem niedopracowanie oraz jak wielka roznica przyrostu zrecznosci zmienila sie po latce...

Prosze aby moj temat zostal potraktowany powaznie, jesli nie wiesz co odpisac, czy tez zbierasz sobie liczbe postow na forum nie wypowiadaj sie...
Prosze, takze aby Administracja wziela sobie ten temat do serca.

Pzdr.
Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 14:29   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Sam jestem osobą która wbiła w miarę dużą zręczność przed łatką(157) i ja się pytam jak JA, a co dopiero NOWI gracze mają wbić 165 zręczność do używania najlepszej kuszy, zręczność prawie w ogóle nie rośnie, a wbicie pnami z 157 na 165 to cena 300 pnów, masakra :D
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 14:35   #3
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Popieram wniosek o przywrócenie pierwotnej metody przyrostu zręczności.
Obecny system jest tragiczny. Z umiejętności 157 na 160 awansowanie zajęło mi LEDWO 2 dni. Jeśli miałbym robić to od 1 do 165 (co jeszcze nie jest maksymalnym wymaganiem kuszy bo są wyższe jest CHORE).

Chciałbym spytać administracji czy słowo TRUDNE oznacza setki godziny spędzone na tak absurdalnym pomyśle jak skillowanie? Jest to nietrafiony zamysł Tibii, który jest tu praktykowany. Co o za przyjemność z gry spędzić miesiąc czasu na staniu w miejscu?
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 14:41   #4
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Zabawnym jest fakt, że żeby nosić kuszę czy uderzać krytycznie, musimy poświęcić masę czasu na... łowienie rybek, bardzo dużo maja te rzeczy ze sobą wspólnego. Łowienie rybek powinno mieć odrębny wyznacznik. A zręczność powrócić do stanu pierwotnego, niekoniecznie skill musi wchodzić tak samo szybko jak było po upie, ale żeby chociaż szło to w ten sposób. Już prędzej bicie dwoma sztyletami skojarzę z zadawaniem krytycznych obrażeń czy sprawnym posługiwaniem się orężem niż łowienie rybek.
Lonewolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 15:00   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

w Altaronie by być dobrym zwiadowcą muszę być dobrym rybakiem? SUPER!
aaa i mogę być farmerem? odlot :D
usuńcie te bloodhity ;c
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 15:04   #6
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Jako świeży gracz mam pytanie, czy administracja kiedykolwiek wprowadziła coś w update a nastepnie to cofnęła ? Bo jeżeli nie to takie tematy niestety nie mają sensu. Wiele zmian na które ludzie narzekają i płaczą mi nie przeszkadza ale te, które robią kolosalną różnicę w łatwości i zaoszczędzenia czasu i pieniedzy pomiędzy "starymi" a "nowymi" graczami są naprawdę uciążliwe. Obecne trenowanie zrecznosci by mi nie przeszkadzala gdyby dla starszych graczy zręczność została przeliczona tak jakby trenowali z blood hitami.
Na swoim zwiadowcy którego miałem przed update wbiłem bodajże 128 zręczności bez większych problemów. Obecnie na swoim rycerzu mam 78 zr i nawet nie pałam się do treningu bo szkoda mi tracić na to czas przy obecnym systemie skillowania zr.
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 15:07   #7
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Do 1 posta.
Nie dostałem PN za misje po resecie, to ty nie mozesz mieć teraz lepszej zręczności.
Łacińska sentencja "Altaron ma być trudny" pasuje tutaj idealnie.
Dodam jeszcze troszkę od mojego ulubionego filozofa greckiego Mervakisa
"Wszystko jest ok, a Altaron jest wolny od błędów."
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 15:39   #8
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Zręczność jest w porządku przecież... co wy chcecie ja sobie wbiłem 152 to i wy wbijecie, duale też jest super, po co zmieniać jest super super super.

Ostatnio edytowane przez Adrondil ; 01-07-14 o 16:04
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 15:57   #9
Aftomaro
 
Avatar Aftomaro
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 2
Domyślnie

Adrondil, niniejszym mowilem "osoby niekompatybilne, prymitywne sa proszone o nie zabieranie glosu w tym temacie" jak tez w/w https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12020


ODSWIEZAM i czekam na wasze dalsze opinie, oraz na zdanie Administracji...
Aftomaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-07-14, 16:04   #10
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Adrondil nie cwaniacz bo wbiłeś ten skill w większość na starym systemie afcząc całymi dniami.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin