Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-05-15, 10:56   #41
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

myślę, że Ezzak&Legkan też wysoką pozycję posiadają w tym mrocznym rankingu.
Ja dostałem delete za pozbieranie manasów w shopie taskerem, Artezon teraz pyskuje o braku litości dla botterów, a ta kłótnia jest śmieszna. Porównujecie używanie bota w 2011 i dostania kary teraz, do używania bota na tej samej postaci, która została ukarana.

Przenoście status, expijcie nowe postacie, powodzenia.
~Azare
dawidees jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 11:18   #42
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post
myślę, że Ezzak&Legkan też wysoką pozycję posiadają w tym mrocznym rankingu.
Ja dostałem delete za pozbieranie manasów w shopie taskerem, Artezon teraz pyskuje o braku litości dla botterów, a ta kłótnia jest śmieszna. Porównujecie używanie bota w 2011 i dostania kary teraz, do używania bota na tej samej postaci, która została ukarana.

Przenoście status, expijcie nowe postacie, powodzenia.
~Azare
Ja tam nie porównuje, po prostu ten cały system jest wciąż udoskonalany, nie zostalem przyłapany na gorącym uczynku-nie powinienem być karany, a jeżeli już to banem na 30 dni. Na poczatku servera troche pobocilem, ale od miesiąc gram czysto i żadnego bota juz bym nie włączał(jedynie Full lighta, bez tego się grać nie da). Równie dobrze mógłbym zostać ukarany za rok - bezsens
7882118 jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 11:37   #43
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ja gram bez full lighta i się da. Skasowali Ci konto bo sobie na to zasłużyłeś, więc przestań marudzić i na przyszłość graj bez tego. Skasowali je później, bo później udało im się zidentyfikować bota. Równie dobrze mogło by Ci to ujść na sucho. Pewnie paru osobom uszło, więc można uznać, że to tak dla wyrównania.

Swoją drogą ciekawe co będzie, gdy administracja dojdzie do tego kto używa lighthacków. Na przykład poprzez porównanie ilości i częstotliwości używania hoxe eamo, bez którego właściwie nie da się obecnie grać (tak, wiem, są wyjątki).
Catthon jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 11:39   #44
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Nie zbanują kogoś, kto nie używa hoxe eamo, nie wymyślaj.

Edit: Zresztą grając na directX5, można sobie ustawić fulllighta w kliencie.

Ostatnio edytowane przez Nil Loth ; 21-05-15 o 11:47
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 12:04   #45
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:Nill
Owszem, ale mało kto gra na dx5.
Myślę, że sprawdzenie używania hoxe eamo da przynajmniej podgląd tego jaka jest skala lighthacków. Niewykluczone przecież, że uda się je wykryć.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 12:55   #46
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

Catthon az tak ten fullight popmaga graczom, no ja Cie nie pierdziu po prostu 100 lv maja na dzien przez tego hacka ; o do tego klonuja 2000t w 10 min, banowac bo maja widocznosc.! Bardziej zamiast karac to bym zrobil zeby nie dzialo tylko na dx5 tylko zostalo naprawione i na kazdym kliencie daloo sie ustawic, nie sadzisz :> jezeli chcesz grac w ciemnosciach to graj, ale jezeli jest taka opcja w kliencie to powinna dzialac, a jezeli nie dziala a ktos ma spoosby by dzialalo to po prostu ma co mu sie nalezalo, wiec za co powien byc karany?
saju123 jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 13:08   #47
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Saju, ta opcja nie jest 'zepsuta'. Została celowo zablokowana by ludzie używali do oświetlania szlaku czarów.

Właściwie to jest zepsuta, bo nie powinna działać na DX5 i to powinno zostać zablokowane.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 14:16   #48
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

A gdzie korona dla mnie?
19960314 jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 16:44   #49
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Skoro już mowa o light hackach, i ciemności, może by wprowadzić jakieś pomocnicze źródła światła, mocniejszy hoxe eamo, pierścień jasności czy coś w tym stylu?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 21-05-15, 20:19   #50
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

W grze masz dostep do rozdzek swiatla (chyba tak to sie nazywa) i swietlistych krysztalow. Wedlug mnie da sie ciagle latac na tym krysztale nieuzywajac hoxe eamo chociaz jest to troche denerwujace(swiatlo jest niebieskawego koloru i ma chyba.zasieg mniejszy od hoxe eamo) :)
kacpinio1 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin