Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-15, 15:18   #31
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

Kawa na ławę. Fakt, czasem sobie pomagałem przy łowieniu ryb (ręka mnie bolała od tego ciągłego klikania) aczkolwiek cały czas byłem przy komputerze, nie był to jakiś super mega bot, full afk. Miało to miejsce ponad miesiąc temu, dlatego myślałem, że dostałem bana za światło, którego używałem od ponad roku dzień w dzień. Dalej podtrzymuję swoje stanowisko, że programy - taskery za pomocą których ktoś sobie postakował runy, połowił ryby powinny być jak najbardziej karane, lecz banem na 30 dni - nie kasacją konta. Już po pierwszym massbanie prowadziliśmy dyskusję na vc, że osoby które używały taskerów powinny być ukarane banem, nie kasacją konta.
Druga sprawa - wykryliście bota dopiero teraz, więc wasza niekompetencja doprowadziła do podwójnego ukarania mnie, ponieważ ostatni miesiąc grałem bez żadnych wspomagaczy, gdybym został ukarany od razu, mógł bym już grać nową postacią od miesiąca. Więc ukaranie mnie i pozostałych graczy którzy używali programów typu tasker zbanowaniem na 30 dni byłoby adekwatną karą.


Co do statusu, czy mogę przekazać wybranej przeze mnie osobie już aktywowany status?
7882118 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 16:07   #32
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Status można przenieść tylko na swoje inne konto.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 16:48   #33
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Kiedyś dostawało się karę na 30-ci dni za używanie botów, a to dlatego, za ich wyłapywanie byli odpowiedzialni członkowie administracji. A oni - jak to ludzie - są zawodni. Teraz to automatyczny system wykrywa oszustów i kasacja jest rozsądną według mnie karą, bo system się nie myli jak człowiek (chyba, że się myli, to inna sprawa, a tego nie wiem na pewno ). Regulamin jest taki i taki, każdy gracz go zaakceptował tworząc postać i nie rozumiem tego oburzenia za karę stosowną do popełnionego czynu.

Bot to bot, nie ma gorszych i lepszych. Jeśli postać była prowadzona drogą na skróty to nie jest to sprawiedliwe dla graczy uczciwych. A ci powinni się cieszyć grą wolną od oszustów, bo z takimi to raczej nikt grać nie lubi. Takowa Asia czy jak jej tam z tymi swoimi wyrąbanymi w kosmos statami dzięki botom - kto chce z takimi osobnikami grać?
Tron jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 17:05   #34
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

Najwyraźniej ten system był zawodny, bądź niekompletny, bo tak jak wspomniałem, bota nie używałem od ponad miesiąca a zostałem zbanowany wczoraj.
7882118 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 18:46   #35
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał dexterking Zobacz post
Czyli niepodważalnym zwycięzcą jestem ja?

Brawo!!! Dzięki że jesteś :D
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 21:03   #36
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

Haha temat sie rozkreca, panie mistrzu to mam ci napisac wiadomosc na jakie konto chce ss? Bo nie rozumiem, skoro tak mozna to lepiej jakbysmy mogli przepisac byle komu to przynajmniej sie ludzie uciesza, co do bana, jezeli dobrze pamietam "prawo nie dziala wstecz " takze tak samo powinni karac ludzi ktorzy kiedys pili piwo w parku, a nie mieli 18 lat I kamery to nakrecil. Dlaczego.nie zostali ukarani? Bo nie byli zlapani na goracym uczynku . Dalej idac tym tokiem myslenia, zbanujcie wszystkich ktorzy uzywali elfa na starym altaronie, bo w koncu yez uzywali. Moim zdaniem piwinnismy dostac bana na mass, albo wgl .. tez myslalem ze doatalem bana za light hacka, a tutaj za wlaczenie prpgramu na 5 minut I to jeszcze prawie 2 miesiace temu: ) pozdrawiam wszystkich kumatych, przepraszam za bledy ale jestem na telefonie I praca mnie sciga.
saju123 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 21:08   #37
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał saju123 Zobacz post
"prawo nie dziala wstecz "
Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wszelkie wspomagacze były zabronione wcześniej i używający ich gracze o tym wiedzieli. Argument 'bo były niewykrywalne' nie jest dobrym argumentem.
Prawo nie działa wstecz, ok, ale boty i taskery były zabronione od zarania dziejów.
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiesz przytaczaną sentencje, dotyczy ona sytuacji zmian w przepisach prawnych, a nie kwestii przedawnienia 'zbrodni'.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 21:10   #38
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

No szkoda, że nie można przekazać swojego statusu innej osobie, ja na pewno już w altaron grał nie będę, a mógłbym sprezentować paka jakiemuś prawilnemu ziomkowi z gildii. Pozostaje życzyć powodzenia i oby nikt nie otrzymał wstecznego dilita za rok czy tam dwa... Z FARTEM ZIOMECZKI
7882118 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 22:52   #39
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Prawo nie działa wstecz, ok, ale boty i taskery były zabronione od zarania dziejów.
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiesz przytaczaną sentencje, dotyczy ona sytuacji zmian w przepisach prawnych, a nie kwestii przedawnienia 'zbrodni'.
także jak pisałem oczekuje ze teraz zbanują wszystkich co używali. Gral ktoś przed resetem wbił 200 poziom, przestał grac. Reset zaczął grac to niech tez dostanie bana bo używał tego bota w 2011 roku skoro nie ma przedawnienia ; )
Nikt by nie pisał, kłócił się jeżeli byśmy dostali w tym czasie co każdy, a nie po miesiącu gdy nikt nic nie włączył. Tak jakby sobie przypomnieli "o oni bocili ale ich nie zbanowaliśmy, cyk to teraz powiemy ze bocili miesiąc, dwa temu". Jeżeli by działał ich system który "niby" działa to byśmy dostali wcześniej, ale Pan MG po co zachodził w dzień w dzień w nocy czy używamy czegoś i nigdy nam nie dal Bana skoro był pewny ze jednak mamy.. A jak został wprowadzony system to również nie dostaliśmy, tylko tak jak pisałem - przypomniał sobie o nas i wlepię im bana, powiem ze to system. Amen.
saju123 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 23:03   #40
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

System jest aktualizowany co jakiś czas, po rozpoznaniu pakietów bota kasowane są wszystkie konta, które używały go od startu serwera. Boty różnią się wysyłanymi pakietami, inne są typowo tibijskie, a inne botów własnych tworzonych rok czy nawet miesiąc temu. Osoba która twierdzi, że wszystkie taskery działają tak samo również jest w błędzie. 200 poziomy sprzed resetu były na innej bazie danych, która już nie istnieje. Aktualnie trwa analiza kolejnej ingerencji, w jej przypadku najpewniej skasowana zostanie 1 osoba, gdyż nie jest to typowy bot.

Używają Państwo botów na własną odpowiedzialność, pretensje możecie mieć wyłącznie do siebie, zaakceptowaliście regulamin przy pobraniu klienta gry.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin