Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-15, 12:49   #11
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał saju123 Zobacz post
Zgadza się, użyłem go przez jakieś 5 min żeby sprawdzić, ale wiem o czym pan pisze. Ale teraz drugie pytanie, skoro system wprowadzony został w tej aktualizacji, to dlaczego nie dostałem tego bana od razu jak inni? to wychodziło na to ze w tym czasie ~~ 3 tyg wstecz używałem czegoś, a tak nie było.

co do wiadomości:

saju123 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
Nie dostał Pan bana od razu, gdyż program został wykryty niedawno i na podstawie jego ingerencji w klienta ustaliliśmy kto użył go od początku serwera.

Co do wiadomości - musiał Pan zmieniać adres e-mail, na którym zarejestrowane jest konto i nie zatwierdzić nowego e-maila.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 12:56   #12
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Panie Rabarbar, jeżeli o Pana chodzi to zajmuje Pan drugie miejsce jeżeli chodzi o częstotliwość używania bota, nie taskera, od samego początku serwera. Gdyby był to tasker nie bylibyśmy w stanie ustalić, że używany był przed jego zweryfikowaniem. Boty i taskery działają na innej zasadzie.
Jakim botem jest i w jaki sposób pomógł mu lighthack w codziennej rozgrywce. Pokazuje to po raz kolejny, że nie każdy gracz akceptuje grę taką jaka jest, chciałbym mieć opcję jak przy łowieniu, włączenia, bądź wyłączenia światła.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:01   #13
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie chodzi o żadnego lighthacka. Bocił wiele godzin dziennie zwiadowcą.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:05   #14
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Rabarbar miał program własnej roboty który dawał mu funkcję lighthacka oraz pilnował by postać mu nie wylogowała, jedni prymitywnie zastawią hotkey ciężkim przedmiotem, inni napiszą coś prostego, ostawiając w myszce powtarzanie 1 hotkeya co dany czas też złamię regulamin?
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:13   #15
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jego kolega tym prymitywnym programem zdobywał doświadczenie będąc afk na dicerosach i ptasznikach. Nie wie Pan w ogóle czego i jak używali.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:19   #16
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Idąc tym tokiem rozumowania to ja też powinienem dostać bana bo Rarbarbar to mój kolega. Jego kolega...
Rabarbara znam dobrze i słyszałem jego reakcję na bana która była adekwatna do tego za co go dostał.
Co do wspomnianej osoby nie będę się wypowiadał chodź nie wydaje mi się, że używał tego konkretnego programiku do expienia, na pewno wersja rabarbara nie miała takiej funkcji, a nawet jeśli to nigdy tego nie użył.

Dążę do tego, że kary nakładane w niektórych przypadkach za taskery są nieadekwatne do wykroczenia, nie oszukujmy się, antyidle, lighthack, czy nawet stakowanie run nie psuje do tego stopnia rozgrywki, żeby usuwać delikwenta z servera, dać nauczkę w postaci 30dniowego bana rozumiem, ale delete?
Zresztą to są wasze pieniądze, na których może nie koniecznie wam zależy ale to ciągnie kolejne osoby.
Nowych dochodzi mało, a stare nie będą grać na pustym serwerze.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:20   #17
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Nie martw się Rabarbar, zaczynamy razem raz jeszcze :-)
Pozatym, od 1szego do daty massbana uruchomiłem makro na baaardzo krótko :D

Rabarbar oszczędzał 20 many na hoxe eamo! to dało mu profit większy niż mnie! słuszny ban!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:31   #18
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Idąc tym tokiem rozumowania to ja też powinienem dostać bana bo Rarbarbar to mój kolega. Jego kolega...
Rabarbara znam dobrze i słyszałem jego reakcję na bana która była adekwatna do tego za co go dostał.
Co do wspomnianej osoby nie będę się wypowiadał chodź nie wydaje mi się, że używał tego konkretnego programiku do expienia, na pewno wersja rabarbara nie miała takiej funkcji, a nawet jeśli to nigdy tego nie użył.
Zostali zbanowani za używanie tego samego programu. Proszę zapytać kolegi ile czasu używał bota do łowienia ryb, a nie ile czasu używał lighthacka.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:33   #19
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Panie Rabarbar, jeżeli o Pana chodzi to zajmuje Pan drugie miejsce jeżeli chodzi o częstotliwość używania bota,
Z tego miejsca Rabarbar chciałbym złożyć gratulacje, niby niechlubne ale jednak zawsze jakieś wyróżnienie! Ciekawe kto go przegonił...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 20-05-15, 13:35   #20
dexterking
 
Zarejestrowany: Gru 2014
Postów: 4
król


"Śpieszmy się kochać graczy tak szybko odchodzą"...

Ostatnio edytowane przez dexterking ; 20-05-15 o 13:42
dexterking jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin