Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-09-12, 13:57   #21
zal12345
 
Avatar zal12345
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 43
uśmiech

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
nabijesz nie potrzebnie glupie posty. zaloguj sie na altaron wbij pz i na pewno bedziesz mial akcje skoro tak placzesz,ze ich nie ma. Probujecie uskutecznic cos na forum i to bezsensownie.
Mowisz teverix,ze nikt nie wbil 3 fragow? a co z tymi co maja bany za fragi?:>
Roznica miedzy nami a wami jest taka,ze my padniemy i wyjdziemy bedziemy walczyc do konca od was te nowe osoby (morgian itp.) padna raz i sie wylogowuja a jezeli chodzi o ten 50 noobcharow co napisales Teverix to od nas bylo 2 czyli reszta te 48 byla wasza :)


A i na potwierdzenie Twojego tematu
23:13 Awansowałeś z 102 na 103 poziom.
Jak miło ze jestem znany moze i tak jest ale przy jednej mojej glebie fraguje kilku waszych :p
zal12345 jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 16:57   #22
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Dlaczego nasze posty notorycznie są kasowane? Nie obrażamy się,wypowiedzi są na poziomie,chcemy sobie wyjaśnić pewne sprawy,jak się komuś nie podoba to nie będzie czytać...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 17:17   #23
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Przecież mamy "demokrację" i "wolność słowa" w tym pięknym kraju. Despotyczna administracja pokazuje swoje prawdziwe oblicze!
Śliski jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 17:47   #24
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

miałem z eldoką małe nieporozumienie ale nikt się nie obrażał nie wiem dlaczego usunął ktoś to....
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 17:48   #25
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

"Merv weź usuń posta x osoby bo ja mu już nie zripostuje a nie chce z siebie robić pośmiewiska"- może dlatego?

@down

To już uprzedzenie :D

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 13-09-12 o 18:08
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 17:55   #26
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Drodzy panowie,

prosiłabym o zachowanie w tym temacie chociaż cienia, odrobiny kultury. Bez wzajemnego obrzucania się zgniłym mięsem. W przeciwnym wypadku wszyscy zostaniecie przeze mnie nagrodzeni, zaś temat zakończy swój żywot w śmietniku.

Teverix, grzecznie Cię ostrzegam - skończ wreszcie z tymi idiotycznymi, nietrafionymi aluzjami. Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy jakiegokolwiek SG poparte stosownymi argumentami to czekam na pw. Nie? To nie życzę sobie tego typu uwag na forum. Aha, pudło - to nie Mervakis usunął powyższą kłótnię.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 18:08   #27
lobuz87
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Pila
Postów: 27
Domyślnie

Grałem tutaj dawno dawno temu wcześniej i nigdy mądrością słowa gildia colegium nie świeciła wróciłem po update i co widzę większy chaos w colegium niż dawniejszym czasie co przez to idzie że nigdy nie byliście tak naprawdę prawdzie oczom stawić czoła by dać radę na zgrana ekipę która was zbijak jak kręgle pod czasu turnieju i nie wmawiajcie sobie tylko i wyłącznie tego że kto jest online kto poziom bije lecz tym co sobą reprezentuje walce bo sztuka jest potrafić pokazać coś od siebie i potyczce dawać rade. 2012-09-09 22:05:20 Gracz poległ na poziomie 166 , pokonany przez Lobuz, Pro Archer, i co mam tu mówić np dla typu i się naśmiewać z tego fraga swoim lvl jakim mam który bez wniku ogarniał więcej niż z was jeden i kto tu z siebie robi pośmiewisko no proszę z was nie ma ludzi niezniszczalnych każdego da się obalić na różne to sposoby wszelkie. Uczmy doceniać wroga i nigdy go nie lekceważmy go bo nigdy nie wiadomo czym nas znowu zaskoczy. Wyciągajmy wnioski z pola bitew a będzie wam dane i uczmy się korzystać z tego by zawsze było lepiej nam. Sztuka nie jest marnowanie fragow lecz sztuka w tym że siła jest większa nie do obalenia jednak grupy która coś sobie jednak pokazuje więcej nie bojąca się jeden za drugim stoi nikt się nie boi walczy do ostaniej krwi bo to bracia stoją w pocie czoła za mną walczą jak równi z równym za swoja godność honoru a wy z colegium już godność swą utraciliście błyszcząca duma poszła do diabła i zemsta jest słodka i okrutna z naszej strony będzie manto panowie szykujcie się na więcej ojznamia szanowa osoba Lobuz pozdrawiam
lobuz87 jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 18:18   #28
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Collegium ma godność i wychodzi na akcje jeśli coś nie wyjdzie to wychodzi kolejny raz widać to po ostatniej akcji. nie było mnie więc nie mogę się wymądrzać co tam się wtedy działo ale z tego co słyszałem wychodzili dzielnie po każdym dedzie. Zaś strona przeciwna po ostatniej potyczce schowała się i już nie chciała wyjść gdyż w bardzo dotkliwy sposób została rozbita. Więc Lobuz nie masz racji w tym co napisałeś wyżej
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 18:21   #29
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał lobuz87 Zobacz post
Grałem tutaj dawno dawno temu wcześniej i nigdy mądrością słowa gildia colegium nie świeciła wróciłem po update i co widzę większy chaos w colegium niż dawniejszym czasie co przez to idzie że nigdy nie byliście tak naprawdę prawdzie oczom stawić czoła by dać radę na zgrana ekipę która was zbijak jak kręgle pod czasu turnieju i nie wmawiajcie sobie tylko i wyłącznie tego że kto jest online kto poziom bije lecz tym co sobą reprezentuje walce bo sztuka jest potrafić pokazać coś od siebie i potyczce dawać rade. 2012-09-09 22:05:20 Gracz poległ na poziomie 166 , pokonany przez Lobuz, Pro Archer, i co mam tu mówić np dla typu i się naśmiewać z tego fraga swoim lvl jakim mam który bez wniku ogarniał więcej niż z was jeden i kto tu z siebie robi pośmiewisko no proszę z was nie ma ludzi niezniszczalnych każdego da się obalić na różne to sposoby wszelkie. Uczmy doceniać wroga i nigdy go nie lekceważmy go bo nigdy nie wiadomo czym nas znowu zaskoczy. Wyciągajmy wnioski z pola bitew a będzie wam dane i uczmy się korzystać z tego by zawsze było lepiej nam. Sztuka nie jest marnowanie fragow lecz sztuka w tym że siła jest większa nie do obalenia jednak grupy która coś sobie jednak pokazuje więcej nie bojąca się jeden za drugim stoi nikt się nie boi walczy do ostaniej krwi bo to bracia stoją w pocie czoła za mną walczą jak równi z równym za swoja godność honoru a wy z colegium już godność swą utraciliście błyszcząca duma poszła do diabła i zemsta jest słodka i okrutna z naszej strony będzie manto panowie szykujcie się na więcej ojznamia szanowa osoba Lobuz pozdrawiam
Jezus maria, używaj częściej kropki czy przecinka. xD
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 13-09-12, 19:16   #30
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

Collegium ma godność ?!?! nie wiem jak to rozumieć biorą każdego gracza ktory im pomorze w wojnie 8 miesiacy temu colleguim nie przyjmowalo nikogo!!! do gildi chyba ze mial dobry kontakt z jego członkow wiec zrobia wszystko zeby wygrac nawet do oszustwa sie posuneli jak mervakis im podowiedzial ze merv:Lecą lub ze chca wbić grzaczam z exorit duzo fragow żeby były bany wiec moje zdanie to ze colleguim nie ma godności w wojnie ale moze ma godnośc do siebie ze bardzo się szanują przepraszam za błedy nie komentuje ich ;D
skyromk71 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin