Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-07-15, 19:55   #31
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
1. Skoro uważa pan, że gdy mag nekro ele domaga się usprawnienia swojej postaci to opinie nekro alchemika sa obiektywne, to życzę powodzenia w kontaktach międzyludzkich.
@eremc

Skoncz juz plakac.. Mowisz, ze opinie nekro-alchemika sa nieobiektywne w stosunku do nekro-ele. To dlaczego Ty jako nekro-ele wypowiadasz sie na temat nekro-alch (knajtów) ?
Mastach jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 20:02   #32
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Teraz ja zacznę od dołu moobów i wypiszę swoje propozycje poprawy tych expowisk:

1. Gargantuany - tempo zdobywania doświadczenia - mierne, nie jest mało, nie jest dużo, zarobek, zależy od łupu, bez żadnego rzadkiego przedmiotu (szpon itd.) wychodzi się na zero, lekki profit. Propozycja zmiany - osłabienie szansy na Szpona, Wzmocniony kołczan, jednocześnie zwiększając sakiewki bądź szansę na zdobycie słabszych przedmiotów - upadły miecz, kościsty hełm, młotek absorbujący. W chwili obecnej doświadczenie oraz profity wyciągane na Gargantuanach nie są wystarczającą rekompensatą w porównaniu do podejmowanego ryzyka i czasu poświęconego na zebranie drużyny, która musi być znacznie większa niż w innych przypadkach.

Lodowe (Hrimtury, Chillherry, Ymirsony) - Nie wiem na co pozwala obecny resp Hrimturów w nowych tunelach, ale całość jest nieopłacalna, ze względu na małą liczbę zdobywanego doświadczenia oraz niski profit, gdzie drużyna musi być złożona z elementalistów, aby wypad w to miejsce miał sens.

Bagienne hydry - obecnie jedno z najlepiej zbalansowanych expowisk w świecie Altaronu - przyzwoite tempo zdobywania doświadczenia, dobry zarobek, to odpowiednia rekompensata za ryzyko występujące podczas polowania, hydry te są bardzo szybkie, zadają ogromne obrażenia w krótkim przedziale czasu oraz trzeba posiadać większą drużynę niż w przypadku piaskowych hydr, również silniejszego blokera.

Profany - średnie tempo zdobywania doświadczenia, zarobek potrafi być ogromny, również zbalansowane expowisko ze względu na bezpieczeństwo, podczas wojny ciężko się tam przesiadywało, drużyna przeciwna nie była w stanie wtargnąć.

Starszy czerwony smok - nie mam zdania, nigdy tam nie expiłem, wiem tylko tyle, że Mhistyryan siedział tam solo, i miał dobry exp/profit

Piaskowa hydra - po wyrównaniu stosunku exp/hp powinno być w porządku, nie będą się tak bardzo wybijać jeśli chodzi o tempo zdobywania doświadczenia

Praojciec - wymagane jest poszerzenie terenu na południowych rubieżach, tak, aby w 4-5 osobowej drużynie nie trzeba było czekać na respawn.

Czarnoksiężnik - wszystko w jak najlepszym porządku.

Diablik - według mnie ten potwór wymaga obniżenia dwóch czynników - exp/dmg. Pozwoli to niskopoziomowym (~70?) zwiadowcom polować na pojedynczych diablikach, a magom z nieco wyższym poziomem zabijać po 2-3 z run, bądź czarów obszarowych, na chwilę obecną zbyt wysokie ryzyko. Nie wiem też jak tam loot wygląda.

@Ypkis

Do tego ma dążyć ta dyskusja, aby uatrakcyjnić inne expowiska niż piaskowe hydry :)
ezzak jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 20:37   #33
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

1. Lecę testować czarnoksiężniki.

2. Po teście czarnoksiężników, idę szukać miejsca, gdzie zarobię 20 talarów w godzinę.

3. W sumie to mi to na rękę, że duchowni ryce nie mogą expić. Częściej będą chcieli iść na piaski. Ma pan rację, jest git. Tylko zwiększcie drop rate brązowych amuletów, bo dobrych expów bez tego nie zrobię.

4. Spoko, jest zajebiście, gra ma być trudna.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 20:52   #34
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

A mi się nasuwa coś takiego, żeby każdy mógł robić solo te 600k jakos moze z bonusami. Np kosciane ktore mnie sie tycza na ktorych moge zrobic kase, ale za to, te pisakowe niech nie daja tyle kasy, jakis rare itemy. Zeby isc zbierac kase na piaskowe czy bagienne, jak kiedys, kosciane kasa potem warlocki we dwoch. Itp.

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
A mi się nasuwa coś takiego, żeby każdy mógł robić solo te 600k jakos moze z bonusami. Np kosciane ktore mnie sie tycza na ktorych moge zrobic kase, ale za to, te pisakowe niech nie daja tyle kasy, jakis rare itemy. Zeby isc zbierac kase na piaskowe czy bagienne, jak kiedys, kosciane kasa potem warlocki we dwoch. Itp.

kiedyś była bitwa o exp, tyle ludzi, funkcjonowalo to wszystko. Ale pozmieniali przedobrzyli.. nieprzyjemnie sie gra
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 20:52   #35
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Ypkis - to też proponowałem, ale na VC mnie zbesztali :/ Dodatkowo wizją administracji jest altaron, w którym każde polowanie się zwraca z sakiewki, a przedmioty generują profit.
ezzak jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 20:59   #36
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Ah wrócę do duchownych, kto będzie lootował czarne perły?
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 21:11   #37
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Obecna gra różni się od tej sprzed 4 lat, o której Pan wspomina. Niedawno - 4 lata temu - mógł Pan faktycznie blokować takie potwory zwiadowcą duchownym.
Ja mówię o blokowaniu obecną postacią, jak miałem Eldoke to byłem w stanie wyblokać dwa demony, albo należy wzmocnić bagienne hydry, albo znerfić duchownego który się ewidentnie za dobrze leczy, może warto byłoby wrócić do starego egzosta na tapen tawis
Nie wyciągam tutaj sytuacji z przed X lat, tylko ostatnia wyprawa na gorynycz w której padł bloker 108 palek duch i takie harce...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 21:14   #38
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Gdy wracali Państwo z Gorynyczy po drugim omdleniu Serdecznego Gracza blokował z tego co kojarzę Tizu, który nie jest duchownym i był leczony przez maga duchownego.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 21:17   #39
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Gdy wracali Państwo z Gorynyczy po drugim omdleniu Serdecznego Gracza blokował z tego co kojarzę Tizu, który nie jest duchownym i był leczony przez maga duchownego.
Widocznie, nie obserwowałeś do końca (chyba możemy wejść na Ty, co? darujemy sobie tego Pana? mimo, że wódki my razem nie pili) były momenty w których to ja blokowałem i spokojnie dałem radę się wyleczyć, myślę, że kpiro palkowi duchownemu też nie jest potrzebne, i tak jest zbyt dobry.

Nigdzie nie napisałem, że blokowałem je przez całą drogę, było kilka sytuacji w których przerzuciła się na mnie, sioher faktycznie miał ustawione leczenie na tiza, a jedyną inną osobą która mogła leczyć innych... byłem ja
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 23:28   #40
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
3. W sumie to mi to na rękę, że duchowni ryce nie mogą expić. Częściej będą chcieli iść na piaski. Ma pan rację, jest git. Tylko zwiększcie drop rate brązowych amuletów, bo dobrych expów bez tego nie zrobię.

nie dość że duchowni alchemicy mają 2 expowiska to jeszcze zostały znerfione, to że robiłem dobry exp i do tego zarobek, było rekompensatą za TYLKO 2 miejsca gdzie mogę iść solo... Katakumby to jest śmiech na sali, nie dość że nie ma bonusu nocnego do expa i lota, to nie ma tam expa i loota.

prawda jest taka że nie mam super wykokszonej postaci, bo rozdałem dużo pnów w alchemię (142 alchemia), ale idę na resp z miksturami zrobionymi na 150 alch (142 + 8 z setu) i mimo to mam niewielki plus.

prawda jest taka że rycerz duchowny alchemik jest tylko po to żeby wbić wysoką alchemie i robić poty do końca życia, powinienem wyexpić nową postać bo tą sobie niestety nie pogram...
Noratl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin