Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-01-16, 18:36   #21
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Stwórzcie nowy server z przed wprowadzenia tabelek, a ten zostawcie jak jest i sytuacja rozwiązana.
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 18:37   #22
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
Jednak poprosiłbym.
To nieco smutne, że wielu wbije ten 200-300 poziom i uważa się za pana gry ;_;
Po 200 lvl zaczyna sie gra, wbij ten lvl to zauważysz różnice. Za pana gry sie nigdy nie uważałem, hmmm no nie wiem musiałbym być GM.
__________________
Nic nie daje takiej przewagi nad innymi, jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji.
Shakyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 18:51   #23
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shakyo Zobacz post
Po 200 lvl zaczyna sie gra, wbij ten lvl to zauważysz różnice. Za pana gry sie nigdy nie uważałem, hmmm no nie wiem musiałbym być GM.
Pamiętaj, że sam lvl to nie wszystko, przykładem jest nasz kochany Luffy, który 2x padł od dwóch magów w ten sam sposób w ciągu 10 minut, na akcji nie potrafił wbić skulla kiedy jego drużyna miała znaczącą przewagę (ktoś dał fajny przykłąd na zdjęciu), a kiedy nadszedł czas porażki to nastąpiła dezercja.
Ale nie do końca o tym mowa. Jak już wspomniałem 30 poziom to zdecydowanie zbyt mało, by ktoś coś wiedział o grze, wgl o klejnotach, bo raczej początkujący 30-poziomowy gracz nie wbija juz 2wn setów i nie dziarzy z mistrzowskich runek, raczej prosi kogoś o wybloczenie abitańców do misji. Ale 200 poziom to też zbyt zawyżone kryterium. Jest wiele osób, co tu gra od początku/praktycznie od początku serwera i obecnie ma poziom jednak poniżej 200. Co chcę powiedzieć: osoby te pamiętają z pewnością czas, gdy balans był najlepszy z możliwych. Nie wiem, czy jesteś osobą z tych "nowszych" czy może grałeś tu wcześniej, typu rok 2012-2013. Być może nieco źle ująłem swe wcześniejsze słowa, ale po prostu tak to zabrzmiało, więc wybacz
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 18:53   #24
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Było by ich ciężko zabić ? Teraz za bija się ich w 3 osoby (z magiem duchownym) ,to jest trudne by kogos zabic?
Zapis testów wykazał, że gdyby wymienione zmiany zostały wprowadzone, ze starym setem 36% wysokopoziomowy mag z 200 poziomem magii, z aurą śmierci dającą jeszcze 15%, a nie 8% bił w innego maga od 400-460 maksymalnie. Tak więc proszę od tego odjąć redukcję tarczy i ewentualny zestaw - wojownicy staliby się nieśmiertelni.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:00   #25
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Zapis testów wykazał, że gdyby wymienione zmiany zostały wprowadzone, ze starym setem 36% wysokopoziomowy mag z 200 poziomem magii, z aurą śmierci dającą jeszcze 15%, a nie 8% bił w innego maga od 400-460 maksymalnie. Tak więc proszę od tego odjąć redukcję tarczy i ewentualny zestaw - wojownicy staliby się nieśmiertelni.
400-460 to chyba dobry dmg ,zwłaszcza, że sety na mrok również były by słabsze. A to ,ze nie dało by zabić się wojownika to mit. Wojownika da się zabić bardzo szybko z jednym duchownym ,gdy jest 2 duchownych to żaden wojownik nie ma szans ustać od 5 osób w taki sposób . Jeśli się Pan nie zgadza to warto było by zmienić coś u wojownika, może to by słabiej bronił się od żywiołu mroku? To chyba nie problem.
Zmiana w której powstały by te "epic itemy" była by najbardziej niewypaloną i rozczarowującą zmianą w historii altaronóf (chyba)
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:05   #26
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
HAHAHAHAHAHHA sety co juz są mają zostać ? ŚMIESZNE . Większość ośób ma już po 3 % powbijane i chcecie to zostawic ? Jesteście nie poważni zabawni, jak wszyscy to wszyscy a nie jakieś śmieszne "epickie itemy" to jest do dupy nie podobne
Nie mogłoby być nic bardziej spierdolonego jak zabranie tych setów, w żadnym mmo jeszcze z czymś takim się nie spotkałem, zawsze takie itemy pomimo zmian zostają. Nawet w cs:go skin taki jak Howl (który był grafiką kradzioną) i tak został w rękach graczy którzy już go mieli, a te wszystkie itemy osiogają całkiem pokaźnie wartości.

Apropo tego, że głównie 200+ lvle powinny się wypowiadać, gówno prawda, często takie osoby nie mają pojęcia o czymś takim jak balans ani nie mają pojęcia o prowadzeniu jakiegoś projektu. Zwyczajnie nie zważają na to, że proponowane przez nich zmiany często wpływają pośrednio/bezpośrednio na inne rzeczy psując balans jeszcze bardziej.
Gracze powinni jedynie dawać znać co jest nie tak, a balans powinna ustawiać administracja bez sugerowania się głopotami pisanymi przez graczy.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:05   #27
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
400-460 to chyba dobry dmg ,zwłaszcza, że sety na mrok również były by słabsze. A to ,ze nie dało by zabić się wojownika to mit. Wojownika da się zabić bardzo szybko z jednym duchownym ,gdy jest 2 duchownych to żaden wojownik nie ma szans ustać od 5 osób w taki sposób .
Jeżeli działoby się to w sytuacji 'nowego zestawu' i osłabionej aury to podane obrażenia byłby jeszcze osłabione o 19%, dokładając do tego redukcje tarczą i zestawem oraz zmniejszenie redukcji w pvp z 40% do 30% obrażenia w wojownika jednoręcznego z pocisków śmierci wynosiłyby niecałe 150. Wojownika leczącego się miksturami używającego kostelnaara praktycznie nie sposób byłoby zabić.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:05   #28
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Jeżeli ludziom z non pvp się zmiany nie podobają, to dokonać zmian tylko na serwerze PvP i będzie spokój, a oni niech dalej wbijają cyferki dla sportu.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:08   #29
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Jeżeli ludziom z non pvp się zmiany nie podobają, to dokonać zmian tylko na serwerze PvP i będzie spokój, a oni niech dalej wbijają cyferki dla sportu.
W obecnej sytuacji niemożliwym jest robienie dwóch oddzielnych balansów.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-01-16, 19:09   #30
Jiraiya
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 36
Domyślnie

Jestem na NIE!!! robiac tak ciezka postac jaka jest wojownik ele alch kierowalem sie tabelka by miec wysokie hity kosztem leczenia...po zmianie do max 10% bede porownywalny z wojownikiem 2h duch ele przy czym bede mial gowniane leczenie....i wtedy ta KOMBINACJA wojownika calkowicie zaniknie. Jezeli na serverze pvp cos im sie nie podoba to stworzyc oddzielna tabele dla tego servera i oddzielne bonusy a server non pvp zostawic w spokoju.
Jiraiya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin