Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-09-13, 14:10   #31
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Większe straty? Wolniejsze expienie? Nie wszyscy mają czas grać 24/7, mało kto będzie miał zamiar expić 4h, żeby dostać 20hp i 10 many i o 2/3 dmg więcej...
A do tego jeszcze macie zamiar skazać wszystkich na monotonne expienie, jebane monotonne expienie, to jest tak kur*wsko nudne, że jap*erdole, ja chodziłem expić góra 1h dziennie żeby wbić ten 1 lvl...
cewix jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 14:13   #32
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał krawat Zobacz post

@beauty~
chyba chodzilo Ci o ZWIĘKSZENIE strat a nie zmniejszenie :)
No no no, porąbało mi się ;)

@cewix
Tak, nie wszyscy mają czas grać 24/7 dlatego ku chwale tych, którzy nie mogą, trzeba wprowadzić staminę. Dla mnie to idiotyczne, że ktoś pada 3 razy, gra cały dzień i ma odrobione lvle z nawiązką 4 lvli.... Jeszcze nie daj boże narzeka, że padł na lagu i administracja oddaje mu lvl. Ale to już inny temat :)
Wszystkie rozwiązania naraz są niepotrzebne bo zrobi się znowu bałagan. Albo stamina, albo więcej expa na lvl albo coż tam jeszcze innego.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 14:31   #33
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Większe straty? Wolniejsze expienie? Nie wszyscy mają czas grać 24/7, mało kto będzie miał zamiar expić 4h, żeby dostać 20hp i 10 many i o 2/3 dmg więcej...
A do tego jeszcze macie zamiar skazać wszystkich na monotonne expienie, jebane monotonne expienie, to jest tak kur*wsko nudne, że jap*erdole, ja chodziłem expić góra 1h dziennie żeby wbić ten 1 lvl...
Jaka logika, hahaha. Nie mam czasu pracować, ale chcę tę samą pensję co ktoś inny. Nie mam czasu chodzić na siłownię, ale chcę mieć taką sylwetkę jak ktoś, kto dużo poświęca. No ludzie, nie można mieć wszystkiego, ogarnijcie płacz. Jak ktoś ma ochotę siedzieć 24/7, to czemu mu zabraniać? Ja nie wiem, mam wrażenie, że tu ludzie czują się pokrzywdzeni, bo ktoś inny wbija szybciej lvle, a ja nie mogę/nie chcę.
I płacz. Że zadań mało, że expić trzeba. No kurwa, ta gra od zawsze była o exp, a najlepsi są ci, co srają się, że 7.6 było najlepsze. Wtedy to dopiero szedł lvl wolno i expiło się tylko i wyłącznie, bo zadania można było policzyć na palcach ręki drwala.

Dla takich płaczków to chyba najlepiej by było, jakby każdy dostawał od adminów dziennie 1 lvl i samemu nie można expić, lol. Heheszky, ludzie, ogarnijcie dupę, bo takie argumenty są naprawdę zabawne.

Mam wrażenie, że niektórzy mylą Altaron z jakimś OTSem exp x 999999999 i chcieliby mieć 400tne lvle expiąc 5 minut.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 14:38   #34
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Wicked, zanim wypomnisz mi moja logikę, to proponuje najpierw popracować nad czytaniem ze zrozumieniem.
A kogo to obchodzi, że w tej grze zawsze szło o exp, z tego co obserwuje administracja raczej chce oddejść od monotonnego expienia, więc przydałoby się jak najwięcej zadań na których można wbić lvl, nie expiąc monotonnie...
cewix jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 15:11   #35
krawat
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 2
Domyślnie

Tak wiec misje dzienne raz dziennie. Wbijesz misje nie expiac? wbijesz. A to jezeli ktos po wojnie odrobi ten lvl samymi misjami w ciagu jednego dnia to jest cos nie tak gosciu.
krawat jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 15:16   #36
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zauważcie, że problem dotyczy tylko i wyłącznie niskich poziomów. Ja gdybym miał teraz wbić poziom na dziennych, robiąc te 3x dziennie, to potrzebuję 5 dni na wbicie poziomu. Pytanie teraz do Was w ile mogę wbić lvl expiąc normalnie? W 3 godziny?

Zostawcie te zadania dzienne w spokoju. Jedni expią, inni robią zadania (co miało być głównym celem Altaronu).
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 16:24   #37
krawat
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 2
Domyślnie

Ty chyba nadal jestes ograniczony umyslowo albo Ci za to placa. Czaisz gosciu,ze na 100 lvl robisz 4x misje dziennie i masz odrobiony swoj level? Czy to jest takie trudne do zrozumienia? EXPI SIE KURWA ZA SZYBKO NA ALTARONIE I ODRABIA LEVEL. Napisalem Ci duzymi literami zebys nie mial problemu z odczytaniem.
krawat jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 16:30   #38
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Coś Ci się nie podoba? Wiesz gdzie znajdziesz "exit". Czyli według Ciebie nie ma różnicy czy wbije się lvl w 3 godziny na expie, czy też wbije się go na zadaniach w 5 DNI, 5 DNI, 5 dni, bo i tak i tak się za szybko expi.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, albo nie czekaj, jeszcze raz to napiszę.
PROBLEM DOTYCZY TYLKO MNIEJSZYCH POZIOMÓW. NA WYŻSZYCH GÓWNO DOSTAJESZ ZA TE DAILY!

I zaraz pewnie ktoś dojdzie do wniosku, że reset charów jest niezbędny, bo ludzie się wyexpili!
Zwiększyć straty? Przecież to już było przerabiane. Zmniejszyć expa? Czy to fair w stosunku do nowych graczy? Może obniżyć wszystkim poziom o 20% wbitego expa, jednocześnie zmniejszając exp rate? Wątpliwe.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 12-09-13 o 16:44
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 17:06   #39
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Jaka logika, hahaha. Nie mam czasu pracować, ale chcę tę samą pensję co ktoś inny. Nie mam czasu chodzić na siłownię, ale chcę mieć taką sylwetkę jak ktoś, kto dużo poświęca. No ludzie, nie można mieć wszystkiego, ogarnijcie płacz. Jak ktoś ma ochotę siedzieć 24/7, to czemu mu zabraniać? Ja nie wiem, mam wrażenie, że tu ludzie czują się pokrzywdzeni, bo ktoś inny wbija szybciej lvle, a ja nie mogę/nie chcę.
I płacz. Że zadań mało, że expić trzeba. No kurwa, ta gra od zawsze była o exp, a najlepsi są ci, co srają się, że 7.6 było najlepsze. Wtedy to dopiero szedł lvl wolno i expiło się tylko i wyłącznie, bo zadania można było policzyć na palcach ręki drwala.

Dla takich płaczków to chyba najlepiej by było, jakby każdy dostawał od adminów dziennie 1 lvl i samemu nie można expić, lol. Heheszky, ludzie, ogarnijcie dupę, bo takie argumenty są naprawdę zabawne.

Mam wrażenie, że niektórzy mylą Altaron z jakimś OTSem exp x 999999999 i chcieliby mieć 400tne lvle expiąc 5 minut.
Polać mu :confused:
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 19:05   #40
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cóż, czasy się zmieniły, Altaron to nie Tibia 7.6.

Cytat:
Napisał krawat Zobacz post
Ty chyba nadal jestes ograniczony umyslowo albo Ci za to placa. Czaisz gosciu,ze na 100 lvl robisz 4x misje dziennie i masz odrobiony swoj level? Czy to jest takie trudne do zrozumienia? EXPI SIE KURWA ZA SZYBKO NA ALTARONIE I ODRABIA LEVEL. Napisalem Ci duzymi literami zebys nie mial problemu z odczytaniem.
To chyba Ty nie czaisz czegoś.. 1 lvl na 100 lvlu odrobisz szybko, nie wiem ile ale zakładam że max 3 godziny. Dziennymi odrobisz ten sam lvl robiąc 4x razy dzienne? Umiesz liczyć?

4x4godz+15min na zrobienie = 17 GODZIN NA ODROBIENIE LVLA.

CZY NIE WIDAĆ, ŻE LVL W 17 GODZIN A W 3 GODZINY TO RÓŻNICA?

W te 17 godzin możesz wbić kolejne 4 lvle + 1 z dziennych.. Albo nawet więcej, jak grasz tu od dawna
Wyrosuaw jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin