Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-14, 16:10   #11
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Mi osobiście chodziło o zresetowanie całych skili...
Ale dobra. Administracja ma nas w ;DDDDD
Dziękuję panu Altrelowi za odpowiedź. Liczyłem na inną, ale chociaż teraz nic mnie nie trzyma przy starej postaci ;P
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 17:28   #12
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Jezeli kazdy mialby zostac zresetowany do 1 to podziekowal... nie po to stracile ponad tydzien czasu aby znowu to odrabiac. Malo tego, moje skilke sa jeszcze za male i musze poswiecic kolejny tydzien badz dwa.

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 17:33   #13
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Na 100% istnieje możliwość, że tylko osoby które by chciały resetu mogłyby zresetować sobie pny, nie każdego to by obowiązywało, więc nie wiem co niektórzy mają przeciwko -.-, osobiście nie mam takiej potrzeby, ale trzeba myśleć o starych graczach.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 22:24   #14
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

@RubSon Weź się chłopie nie udzielaj w temacie o którym nic nie wiesz ;)
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 06:34   #15
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@pan
A po czym to Waćpan twierdzi, że nic na ten temat nie wiem? Sam potrzebuje resetu ale samych PN, nie skilli wbijanych recznie. A z Twojej qypowiedzi wynika o zresetowanie skilli wbitych za pomoca PN jak i recznie. Tak wiec sam smiem stwierdzic, ze nie do konca przemyslales swoja wypowiedz... Ludzie tracili naprawde duzo czasu na skillowanie recznie i teraz chcialbys ich tych skilli pozbawic? To jest smieszne... Dlatego tak jak w temacie jest mowa o samych PN.

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 09:11   #16
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

RubSon,.na poważnie, nie wiesz o co chodzi przeczytaj jeszcze raz temat...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 09:20   #17
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Hmm? Dalej nie wiem co w moich postach jest nie tak... Właśnie przeczytałem po raz kolejny i nie wiem... No ale skoro już druga osoba mi mówi, że jest coś nie tak to coś jest na rzeczy. Możliwe, że nie do końca zrozumiałem o co tak naprawdę chodzi, ale moja interpretacja była adekwatna do moich wypowiedzi... Jeżeli naprawdę tak bardzo się mylę to przepraszam Was za to i już więcej się nie odzywam. :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 09:59   #18
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Być może to my nie rozumiemy ci chodzi, więc sprostuje, piszesz o tym, że jesteś przeciwny resetowi, bo ludzie piszą, że jak będzie reset to całkowicie skilli, no ok też bym był przeciw gdyby miało zresetować WSZYSTKIM do zera, ale ludzie chcą by ten reset był dostępny od tak w grze, czyli kto chce ten resetuje, kto nie to nie.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 10:07   #19
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

No toć ja jestem za tym... Mój pierwszy post jasno podkreśla, że jestem za wprowadzeniem możliwości reseta... :/ Tylko chodziło mi dokładnie o to, że jestem za możliwością resetowania wykorzystanych PN a z resetem skilli wbitych recznie nie bardzo. To sie głównie tyczy resetu przez Administraje, takiego globalnego. A jeżeli chodzi o możliwość resetu jednostki In Game to oczywiście, że jestem za opcją resetu PN jak i skilli wbitych recznie. Oczywiscie aby to było do wyboru. Teraz już wszystko zostało wyjaśnione? :D

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 13:34   #20
Bass
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

Ja pamiętam jak było gdy ten server wystartowal, bylo bardzo duzo ludzi ale tez wiele bledow, niedopracowan i niedoświadczenia. Szkoda ze nie bedzie tu ogolnego restartu postaci, OGROMNEJ reklamy, i wielkiej spolecznosci ktora sprawilaby ze expowiska beda przeludnione, wiec zacznie oplacac sie robic cos innego niz grindowac na expie. MYsle ze doswiadczenie ktore administracja posiada, oraz lepsza i ciekawsza wersja, bo wiele sie przez te lata zmienilo, sprawiloby ze o wiele wiecej ludzi by tu zostalo, a z punktu ekonomicznego zarobiliby hajs, wiec minusow nie widze, moze poza straconym czasem ludzi ktorzy maja tutaj ogromne poziomy, ale oni przeciez posiadaja nieprzecietna wiedze przez wlasnie te godziny na expie, ktora dalaby im przewage ;)
Bass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin