Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-11-15, 19:28   #21
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Wpadłem poczytać forum i nooo nie mogę się powstrzymać przed napisaniem czegoś, bo inni którzy to czytają jeszcze uwierzą w tą obłudę.

Luffy sam jesteś pionem.

Masz tu pewne fakty:

1. Poszukaj na yt filmików z wojny i znajdź ten, na którym można ujrzeć postać Luffy. Masz szczęście bo powiem ci, że jest jedynie jeden Carli z 10 października bodajże pod depo. Co zrobiłeś swoją postacią dla wygrania wojny? Gówno.

2. Z początków serwera byłeś może na 1-2 akcjach swoim magiem levim wtedy jeszcze mainem.

3. Byłeś tam tylko dlatego ponieważ upiory były "zbugowane" i miałeś tam mega zarobek, więc nie bałeś się o śmierć. Zmienili upiory i co robisz ty? Tak się tym przejąłeś, że zrozpaczony zrookowałeś swojego maga, bo gdzie teraz będziesz klepał hajs?

4. Kolejne akcje (filmy) z wojny i o tobie cisza, postaci Levi(już wtedy noobchara nie mającego nic do stracenia) jest jak na lekarstwo.

5. Chlopie ty nawet wychodząc tym swoim noobcharem bałeś się walczyć, proszę na dowód screen z filmiku, znajdź sobie z jakiego:

Opis sytuacji: Tizu w trapie otoczony, ma polecieć kombo. Co robi levi? Tym swoim zasranym nobcharem (ofc bez party bo pewnie nie miał czasu przyjść na zbiórkę w depo) nawet się nie odpalił. Mimo, że miał wysoki mlvl i mógł dołożyć swój dmg do comba, mimo że jako noobchar nie tracił nic on tam stał jak wspominany pionek i nie zrobił nic(pewnie czekał na plecak). A przepraszam, coś mu się udało - nabił fraga jednemu z naszych. Twoja śmierć trwała dwie tury, także nie broń się tym że padłeś nim zdążyłeś się odpalić.



6. Nie miałeś czasu przyjść na jakąkolwiek akcję, zawsze siedziałeś sam na full afk lub muzyce, także nikt nie mógł na ciebie liczyć. Wcześniej, gdy wojna trwała w najlepsze nie miałeś chęci pomóc walczyć, ale teraz gdy wszystko ucichło to szczekasz najgłośniej.

7. Kolejny przykład na to jak obłudną osobą jesteś. Dobrze pamiętam ten moment, bo to ja wywoływałem cię do tablicy. Jedna z ostatnich akcji gdzie ważyły się nasze losy o panowanie nad serwerem.
Planujemy akcję, wszyscy mają być w depo. Pada wyraźna komenda kto jest gotowy do wyjścia kanał wyżej. Ty levi przechodzisz. Jednak nie ma cie z nami. Mogę się mylić ale wtedy bodajże zaraz po wyjściu z depo nas sklepali i zbieramy się od nowa. Wtedy zapytałem cię gdzie jesteś. A ty sobie spokojnym tonem mówisz że skillujesz i łowisz ryby. Tak mnie wtedy wkurwiłeś, że masakra bo my się poświęcaliśmy a ty miałbyś tylko spijać śmietankę. Wtedy powiedziałem coś w tym stylu: "Po h** wchodzisz na ten kanał jak nie masz w ogóle zamiaru tu przyjść i pomóc? Żeby sobie posłuchać? Jak nie chce ci się ruszyć dupy żeby nam tu pomóc to co robisz w tym teamie?"

Ty odparłeś: " Po co mam tam iść 60 rycem jak i tak nie pomogę".
Ja: "Masz tu przyjść, chociażby blokować bo na vc mamy 20 gotowych osób z czego połowa se expi albo im się nie chce ruszyć dupy.
Ty: Dobra już idę.

I tak minęło chyba z 10 minut a my dalej zbieraliśmy się w depo.
JA: Levi czemu cię nie ma w depo? Tak długo z bekalelu idziesZ?
Levi: A po co mam iść jak już chyba po akcji.

W tym momencie nie wytrzymałem i wyrzuciłem cię z vc. Nigdy wcześniej ani nigdy później nikt nie był takim frajerem, żeby na to zasłużyć.

8. Co tak naprawdę osiągnąłeś? Całą wojnę chowałeś się w jakiejś dziurze na czerwiach, skillując pusty na bugu (tak uważam, że to był bug - zostało to zmienione i nie można już w ten sposób skillować). Wtedy nie bałeś się o deskę bo w sumie nie miałeś nic na sobie i niewiele traciłeś.
Co potem? Jak już chciałeś expić to wyszedłeś z żądaniem, że "mamy cię wziąść na piaskowe i że będziesz biegał bez party bo mamy cię wyexpić" Cały team skwitował to absurdalne żądanie śmiechem i nikt tam cię nie wziął, bo jak gość który nie raczył walczyć śmie stawiać takie żądania.

Co potem? Potem znowu korzystając z buga i grając po 24h dorobiłeś się milionów k, przez co dalej było ci już bardzo łatwo. Ty masz taką obsesję na punkcie tej gry, że stawiałeś noobchara na noc na benezjonie, co by ci ażdżacha nie uciekła. Śmiem twierdzić, że w nocy miałeś ustawione budziki co godzinę, żeby zobaczyć czy czasem nie ma komunikatu o bossie. Po to ten noobchar tam stał.

9. Wszystko co tu teraz masz dobobiłeś się na plecach naszej walczącej drużyny, która to głównie przez ciebie się rozpadła. Jesteś osobą toksyczną, samolubną i obłudną, powinieneś wylecieć z naszego teamu już po tamtej akcji gdy wolałeś machać wędką zamiast pomóc.

Niech ty, twój team i wszyscy zainteresowani przejrzą sobie wszystkie filmiki z wojny i poszukają na nich luffiego. Wracaj do dziury, z której wypełzłeś, na czerwie dalej skillować. Myślę, że ludzi którzy mają do ciebie jakikolwiek szacunek można policzyć na palcach jednej ręki a palców zostałoby dość by pokazać ci szczególny znak.
kasko43 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 20:06   #22
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Laubau

Dobry pocisk nie jest zły :)

Btw. To będziecie sie napierdalac czy nie? :D
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 21:09   #23
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

PKT 7.

Proste , a Ja wtedy Naiwny mówiłem zostawicie Chłopaka niech sobie skilluje :] Nie żebym teraz jakaś puce walił czy coś ale tak było.

Pozdrówki Alos Od Zdrajcy " Spejsona "
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 21:45   #24
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Laubau, pionie, pochwal się na ilu akcjach byłeś po wakacjach, gdy przyszło nam odzyskać serwer? Na żadnej bo nie grałeś. Wiesz na ilu byłem ja? Na każdej. Wróciłeś, gdy serwer był nasz i sobie dobiłeś ten 190 levelek. Wiesz jaka jest moja historia?

Po zrookowaniu postaci Levi tj. przed znerfieniem upiorów, jakiś tydzień pózniej, założyłem Luffy'ego. Miałem przestać grać bo wiedziałem, że w wakacje nie będę miał tyle czasu ani chęci do gry co po wakacjach. Lecz dowiedziałem się o skillowaniu na full afku i o tym, że jest to całkowicie dozwolone więc wpadłem na pomysł, żeby się ładnie wyskilować przez te wakacje, a po nich zacząć ładne pg. M.in po to żeby dołączyć do wojny prawdziwie wykokszoną postacią bo nie chciałem być takim szarym kowalskim jak ty. Niestety plan legł w gruzach, gdy zacząłem wychodzić na akcje Luffy'm na 60 lvlu. Gang się dowiedział, że to ja i przez całe wakacje przeszkadzali mi w skilowaniu. Mimo to się nie poddawałem i wkońcu pod koniec wakacji wbiłem takie skile jakie sobie nałożyłem na cel przy zakładaniu postaci - 130+/130+. Zaznaczam, że w domu zazwyczaj byłem rano i późno w nocy, zmęczony, ogarniałem się i do spania lub odpalałem sobie filma. W momencie, gdy Gang zaczął mi przeszkadzać, nie ukrywam, ziomeczki z którymi skilowałem dzwonili mi, że mnie zabili więc wracałem do domu, czasem odrazu, a czasem w przeciągu kilku godzin i trenowałem dalej. PG zacząłem jakoś w połowie sierpnia, czyli wtedy, gdy nikt od nas nie grał i serwer należał do Gangu. Tak, wtedy się wyexpiłem. Początkowo na górskich, później profany, aż wbiłem 150+. Nasi wkoncu wrócili do gry (przyjmując wrogów w nasze szeregi tj. ormów) i dzięki temu odzyskaliśmy serwer. A ty gdzie wtedy byłeś, wielki memberze Collegium? Jesteś pionem gościu podobnie jak Szuja.

Reszty nie będę komentował bo aż mi szkoda typie czasu na ciebie, nie pamiętam żebyśmy zamienili choć jedno słowo, a udajesz tutaj, że mnie znasz.

Bugi? Benezjon? Co ty typie w tym momencie wypisujesz? Możesz to jakoś bardziej opisać, te bugi? Stawiałem bota na benezjonie? Serio? XD

To, że wszystko łykaliście jak młode pelikany to ja wiem, ale że były tam takie typy jak ty to aż w szoku jestem. Dobrze, że się wyrwałem z tego... gówna.

Podziemny Krąg jest obecnie jedynym teamem w Altaronie, ani stare collegium ani stare exorit czy pózniejszy gang i daylight nim nie jest. M.in dlatego, że oba te teamy są skłonne przyjmować wrogów w swoje szeregi byle żeby móc expic, byle żeby odzyskać serwer.

Pjona, piony.



Cytat:
Napisał kasko43 Zobacz post

Co potem? Potem znowu korzystając z buga i grając po 24h dorobiłeś się milionów k, przez co dalej było ci już bardzo łatwo. Ty masz taką obsesję na punkcie tej gry, że stawiałeś noobchara na noc na benezjonie, co by ci ażdżacha nie uciekła. Śmiem twierdzić, że w nocy miałeś ustawione budziki co godzinę, żeby zobaczyć czy czasem nie ma komunikatu o bossie. Po to ten noobchar tam stał.
Z jakiego buga? ; o

A ten noob char to jest postać Artezona XD.

Tak jak mówię nie będę tego wszystkiego komentował bo przez swój brak wiedzy synu sięgasz dna.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 27-11-15 o 22:14
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 21:54   #25
gumizelka
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: śląsk
Postów: 22
Domyślnie

Leśna liga wszystkich zwierząt!!!!
gumizelka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 21:58   #26
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

@Laubau
Jeszcze zapomniałeś wspomnieć o tej pięknej akcji na bramie północnej gdy nasz kochany Luffy expił na profanach i stwierdził że nie przyjdzie...

I zgadzam się z wichrem ' dobry pocisk nie jest zły ' :d
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 22:07   #27
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

A tak przy okazji chciałbym kogoś pozdrowić . A więc .
Pozdrawiam pana Artezona , który chcąc nam coś udowodnić expi od godziny 1 w nocy do 4 lub 5 nad ranem . Nie wnikam jak radzisz sobie z bezsennością ale wiedz jedno . Czy będziesz miał 250 czy 300 poziom będziesz padał jak mucha , tak jak na bagiennych . Trzymaleś się z potem od ura całe 5 sekund !!!
Pewnie przez te noce wymyśliłeś jakiś niecny plan by żądzić bo inaczej nie potrafisz!!
Mam tylko nadzieje ,że pozostawisz swój honor i odbudujesz stary team collegium a nie poszukasz pomocy u kogoś innego typu hektor . Bo to było by największym rozczarowaniem w historii altaronu .
Pozdrawiam taki tam pocisk z nudy , bez spinóf.
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 22:48   #28
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Niech się łączą to ich wyjaśnimy, a nawet jak wygrają to i tak prędzej czy później będą mieli kolejny rozłam i się będą dziwić dlaczego XD
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 00:01   #29
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Luffy już się tak nie chwal co to nie Ty bo gówno robiłeś za przeproszeniem.
Magiem przestałeś grać z wielkiego jednego powodu a mianowicie ze swej głupoty gdy w plecaku miałeś 100 talarów i cie zabili pod depo i płakałeś przez parę dni i dlatego Leviego rookowałeś. Druga sprawa zrobiłeś wojownika bo magiem nie ogarniałeś i mimo tego jak nawet miałeś nawet ten 80 poziom to wielkiego szału nie robiłeś bo gdyby nie ja i Fasol lecząc cie to byś padał jak pet i czym tu się chcesz teraz wykazać chłopie? Tym, że 250 wbiłeś i hp masz i myślisz że dalej ogarniasz? to przygotuj się na wielkie lanie bo zrobisz wielkie oczy jak będziesz spadać na buta i będziesz płakać.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-11-15, 00:16   #30
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
żądzić
Luffi, największy prawilniaku z prawilniaków, każdy z nas mówi Ci to samo i każdy dobrze wie jak było... w waszej rządzącej gildii tez wszyscy wiedza jak było tylko nikt Ci tego nie powie....

K.O od Alosa w 9 ciosach które jak widać bardzo cię bolą bo aż wstyd Ci dzisiaj zalogować
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin