Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-01-13, 16:03   #11
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
A do tego mały konkursik! Gdybyś miał napisać artykuł o czym byś napisał? Poniżej!
Od razu mówię, że nagrody są skromne. :]
Z forum:
-> spora debata na temat użyteczności rycerza oraz zdobywaniu doświadczenia tą profesją.
-> propozycja na temat dodania itemka od statusu szlacheckiego. (ew. opinia graczy)
-> poradnik o outfitach i ich ocena + ew. uwagi.

Z gry:
-> 45 ryc praktycznie nie ma miejsca na exp :d. Wyrwki? Uciekają od żółtego hp. Cyce? dobre na 30 lvl. (takie jest moje zdanie :P)
-> hity rycerzy, nagminne bicie na co najmniej 2 hity słabych potworków (szczur, wąż itp.)

To są moje propozycje i proszę o nie komentowanie ich tu tylko w odpowiednich tematach, które już istnieją.
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 17:54   #12
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkadiasz Zobacz post
Z forum:

-> hity rycerzy, nagminne bicie na co najmniej 2 hity słabych potworków (szczur, wąż itp.)
Liczę na linka do działu gdzie mam się o tym wypowiedzieć, jak myślicie że łucznik zabija wszystko na hita, ba przy zabijaniu szczura na 2-3 hity traci przy tym bolty, i nikt nie marudzi.


Co do tematu:

Nic o tym jak że ostatnia rokita była bita dwa razy bo padli. o tym jak piegus prawie im spieprzył bo sie przestraszył demona.

Nic o wzmożonej działalności Eletrixa i Piegusa - dużo ciekawego na ich temat można po ostatnich wydarzeniach napisać i mini wojnie z WR na trapy.

Nic o nowych 4rech(prawie już 5ciu) graczach którzy w ostatnie dni pokonali próg 100poziomu: Yacoob, Numerobis, krrystian, spart(?) i w drodze Samna.

Nic o altarońskiej policji która łapie niedaleko deop tych co za szybko biegają! :D

Tyle do opowiadania, tak mało literek :c
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 18:15   #13
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Czy jest to zgloszenie do konkursu? :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 18:55   #14
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Liczę na linka do działu gdzie mam się o tym wypowiedzieć, jak myślicie że łucznik zabija wszystko na hita, ba przy zabijaniu szczura na 2-3 hity traci przy tym bolty, i nikt nie marudzi.
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5016&page=8
+ przydatność rycerza, dołącz się do dyskusji, to może i dla zwiadów coś ulepszą xDD
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 20:32   #15
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Rokita to on, TEN Rokita, to jest rzeczownik rodzaju męskiego, mimo że kończy się na '-a' (tak jak 'poeta') ;)
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 20:42   #16
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

up^
a skąd wiesz, zaglądałeś mu/jej między nogi? ;P

Tygodnik zapowiada się ciekawie, mimo małego chaosu spoko się czyta :) dodałabym tylko z czasem jakiś kącik humoru, zdjęcia czy dowcipy związane z grą oczywiście ;)
Myślę, że ludzie będą się do was zgłaszać z artykułami także poszerzy wam się grono twórców :)
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 20:44   #17
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nie chcę być niemiły, ale nawet nie mam zamiaru tego przeczytać. Nie mam pomysłu jak to ugryźć ...
Gazetka powinna być przejrzysta, ładnie wszystko powinno współgrać. Oprawa graficzna do bani ! Fotki w gazetce powinny być wklejane bezpośrednim kodem forum ... Jakbyś pisał normalny artykuł do jakiejś gazety to też byś dał odnośnik w postaci linku ?

Mam nadzieję, że będziesz uczył się na błędach i kiedyś taki reportaż znajdzie się ... hmm kto wie, na stronie głównej.
Powodzenia
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 20:48   #18
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

@Lila: nie, ale skoro wyszedł z kuchni, to nie może być kobietą xD
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 21:31   #19
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał mikus Zobacz post
Wraz z pierwszym wydaniem tygodnika chciałbym dać cytat na ten tydzień:
„Zwyciężeni wzięli w niewolę zwycięzców”.
A o co Ci chodzi z tym cytatem?

W jaki sposób odnosi się on do pierwszego wydania tygodnika, lub chociaż ogólnie do Altaronu? Jaka nauka ma z niego płynąć?

Jeśli już chcesz się brać za 'edukowanie' czytelników poprzez wklejanie takich ładnie brzmiących, acz zupełnie przypadkowych sentencji, to przynajmniej napisz kilka słów na ten temat, rozwiń myśl tak abyśmy mogli przyswoić z tego jakąś wiedzę oraz wyciągnąć wnioski.
Losowych cytatów w internecie jest wiele.

Na chwilę obecną wygląda to trochę tak, jakbyś dał link do losowego demotywatora z internetu z podpisem "demotywator na dziś".
Nie ogarniam - może ktoś mi to wyjaśni...
Molan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-13, 21:33   #20
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Haha... Sądzę, że z czasem będzie lepiej :)

Moje rady to to żeby przywitanie było oddzielone od tekstu, najlepiej jakoś pogrubione etc. etc - wiecie, o co biega.
Jeśli wspominacie o jakichś wydarzeniach to oddzielić je od siebie i zaakcentować akapitami - tak żeby osoba czytająca wiedziała, że "o tu jest część o Rokicie, a tu o konkursie, a tam o...".
Zdjęcia - zgadzam się z Eletrixem - wprowadźcie je. :) Niepotrzebnie czytający jest gdzieś tam i siam odsyłany - chyba, że to jakiś inny temat czy artykuł.
Wywiad - sam w sobie ciekawy jednak unikamy tutaj stronniczości etc. - też bym go oddzieliła od textu i zaakcentowała.

ogólnie źle nie jest - czytałam go z uśmiechem na twarzy. życzę Wam powodzenia w dalszym pisaniu - może coś niecoś o pvp jeszcze?

Co do wojny - o matko, kiedy to było i nie wiem czy to można określić szokującym xD. Jest tyle innych ładnych postów o RR/WR :P


Jeśli chodzi o konkurs to mogę odpowiedzieć: sama mam z tym problem xD

Aaaa i cytat tygodnia! Może dać go na początek, wyśrodkowany, podkreślony czy cuś. Nie trzeba nawet pisać, że to cytat. Wystarczy napisać tylko to, co chcemy przekazać.
I warto też jakoś drobno podpisać kto kiedy się wypowiada - Fasol czy Big'Boom bo w pewnych momentach można się zgubić.


@up: sądzę, że ów cytat został tutaj wtrącony by każdy odebrał go na swój sposób - do mnie osobiście on przemawia i znajduje odwzorowanie w grze.


Pozdrawiam WR.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.

Ostatnio edytowane przez negrula ; 08-01-13 o 21:38
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin