Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-12, 10:02   #21
gonzoraz
 
Avatar gonzoraz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 140
Domyślnie

Ja uważam że jednak rpg to wojna i nie zawsze sie wygrywa więc non pvp to "dla mnie"
non sens
__________________
"Sprawiedliwość jest pierwszym obowiązkiem monarchów"
- Napoleon Bonaparte
gonzoraz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 12:09   #22
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał gonzoraz Zobacz post
Ja uważam że jednak rpg to wojna i nie zawsze sie wygrywa więc non pvp to "dla mnie"
non sens
Ktoś będzie chciał się pojedynkować to zrobi to na tej arenie czy czymkolwiek strefa pvp będzie.

Nie piszcie też, że jak ktoś nie robi problemów to nie pada ot tak, bo właśnie tak jest, że ludzie padają bo h lvlom się nudzi.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 14:37   #23
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

@juste
Hmm...wbiłeś się wtedy w full trapa wiec nie pisz o żadnym repito ;) Mam jeszcze z tego gdzieś pewnie filmik, supli tam było kilka bp raptem. W ogóle to padłeś bo się leczyłeś na red hp dopiero.


Przeraża mnie fakt, ze porównujecie życie do gry. To jest gra. Jak już zaczynacie się wyżalać na forum albo znajomym z gry to czas zrobić sobie przerwę ;)

Ja jestem zadowolony że powstanie non-pvp chociaż nie trawie takich serwów. Mam jedynie nadzieje, że będzie tam war mode. Granie na pvp gdzie jest 20 osób online, z tego jakieś 18 osób to exorit/collegium a 2 osoby to normalni gracze, którzy stoją w dp bo jak wyjdą to padną jest dla mnie bez sensu.
PowerGamer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 17:45   #24
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał PowerGamer Zobacz post
Granie na pvp gdzie jest 20 osób online, z tego jakieś 18 osób to exorit/collegium a 2 osoby to normalni gracze, którzy stoją w dp bo jak wyjdą to padną jest dla mnie bez sensu.
Bitch please, ja znam 5 osob ktore nie sa w collegium/exorit i graja aktywnie :D xD i do tego 4 wychodzą z dp !
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 19:34   #25
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

na moje to po prostu na non pvp idą dzieci i tyle ;) normalny czlowiek lubi dym :D a na non pvp od mobów bym nie padał pewnie wcale prawie, tutaj na pvp to od ludzi się padało od 65 lvl jakos :D ale walczyłem ostro jak zao, tez to milo wspominam
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 20:09   #26
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
na moje to po prostu na non pvp idą dzieci i tyle ;) normalny czlowiek lubi dym :D a na non pvp od mobów bym nie padał pewnie wcale prawie, tutaj na pvp to od ludzi się padało od 65 lvl jakos :D ale walczyłem ostro jak zao, tez to milo wspominam
Majster,gadasz takie smuty jak byś miał 60 lat siedział przy ciepłym kominku i czekał aż cię wnuki odwiedzą,wojna zaczyna się od nowa,a ty jesteś w niej mile widziany,namiary na nas masz jak będziesz chciał powalczyć to wiesz gdzie nas znaleźć :) Rozjebiemy ich!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 20:12   #27
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ta wojna ma jeszcze jakiś sens czy już dawno go zgubiła i bijecie się tylko dla zabawy?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 20:26   #28
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Ta wojna ma jeszcze jakiś sens czy już dawno go zgubiła i bijecie się tylko dla zabawy?
Hmm a czy to ważne? Lepsze to niż monotonne expienie,nie sądzisz?

@Up co śmieją się z szewczyka
To nie wina chłopaka że ma 14 lat,pvp ogarnia na tyle dobrze,że gdyby wpadła po niego cała banda tych co się wybierają na to non pvp to szewczyk by wbił na was najzwyczajniej w świecie bana.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 20:32   #29
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Hmm a czy to ważne? Lepsze to niż monotonne expienie,nie sądzisz?

@Up co śmieją się z szewczyka
To nie wina chłopaka że ma 14 lat,pvp ogarnia na tyle dobrze,że gdyby wpadła po niego cała banda tych co się wybierają na to non pvp to szewczyk by wbił na was najzwyczajniej w świecie bana.
Osobiście nigdy za wojnami nie przepadałam. Chcecie to się bijcie, śmiesznie tylko wygląda, jak każda strona dokłada do tego ideologię 'by ratować serwer przed klanem x' ;].
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 20:38   #30
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Osobiście nigdy za wojnami nie przepadałam. Chcecie to się bijcie, śmiesznie tylko wygląda, jak każda strona dokłada do tego ideologię 'by ratować serwer przed klanem x' ;].
Myślę że 2/3 klanu Collegium i 2/3 klanu Exorit zaczyna expić tylko i wyłącznie do wojny,żeby szybciej biegać i lekko zwiększyć swą przeżywalność.
Myślę,że nie ma w tym żadnej ideologii ukształtowały się teamy,w których non stop są jakieś roszady i bijemy się bo się bijemy o coś tam kiedyś komuś poszło i zawsze to jakaś rozrywka,kościany nie walnie mi combo 2.5k ani nie rzuci mi ściany walli więc zawsze to jakieś urozmaicenie.
Gdybyś jadła codziennie ryż to po jakimś czasie nie mogłabyś na niego patrzeć,tu jest tak samo,jak widziałem te kościane to szlag mnie trafiał.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin