Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-05-16, 23:28   #11
datherbaza
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 18
Domyślnie

Wystarcza słowa "Zniszczyliśmy pvp , zniszczymy i n-pvp" wnioski łatwo wyciągnąc.
I nie wiem czy poczynania owych graczy maja zaoferować cos dobrego.
datherbaza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 05:13   #12
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

brzmi jak zaproszenie
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 09:31   #13
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Witam.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że osoby, które nie graja/nie logują się systematycznie nie powinny wypowiadać się w tym temacie. Jeżeli jesteś taką osobą, pomiń ten temat.

Od czego by tu zacząć... Projekt został zamknięty, pvp przeniesione na npvp...
Ludzie dalej grają, mimo iż gra nie będzie dalej rozwijana - są to głównie osoby, które zawsze grały na npvp, oprócz kilku (teraz została chyba jedna osoba). Czytając newsa Wiosenne zmiany spostrzegłem jedną rzecz, a mianowicie


Mimo iż widnieje taka wiadomość to nie jest ona przestrzegana (jeżeli mogę to tak określić?). Są pewnie osoby (tak, z pvp), które nieustannie uprzykrzają grę innym. Jak? Lur/mwalle/blokowanie/wyzywanie (lurują moby nawet postacią 20 lvl'owym). Wiem i rozumiem, że projekt jest zamknięty... ale... Czy na prawdę osoby na serwerze npvp muszą tego doświadczać? Serwer ten powinien być przyjazny dla graczy. Pisałem do doradców, otrzymałem odpowiedź "co z tego? po co banować skoro i tak projekt zamknięty". Tak samo, niektórzy dostają bany za nic, dosłownie za błahostki, kiedy inni robią co chcą - są równi i równiejsi. Znam osoby, które straciły chęć do gry przez takie właśnie zajścia.

Osoby, które grają wiedzą o kim piszę. Zadziwia mnie ta osoba - lubi marnować swój czas na lurowanie innym/blokowanie ich. Może czas coś z tym zrobić? Skoro wybrańcy nie graja/nic nie robią, może pora dać "władzę" komuś kto gra i zrobi z tym porządek? Powołując się na wiosennego newsa kilka osób powinno dostać bana z miejsca.

Zachęcam do dyskusji pozostałe osoby

To na początku zacznij od osób które expią na bugach servera na cmentarzu uzywają taskera do zrobienie zręczności i wiele ale to wiele wiecej rzeczy :) , a wyzywanie suchovskieg i dathera " Twoja Stara " to już nic przecież co nie? Tak tak już rozumiem przyszliśmy z pvp i nie dajemy grać :D Ale i tak bede biegał za wami do skończenia sie Talarów w Banku <3 Mwallowanie blokowanie lurowanie było dozwolone i będzie dozwolone :)
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 09:55   #14
19Fafka06
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 19
Domyślnie

"ból dupy" kocham to :)
ostatnimi czasy biegam tylko za ludzmi który biegaja na taskerach głównie gilia Sleepwalkers.

co do suchovskiego i dathera poza sharowaniem kont i ciśnieciem po matkach to chyba nic dodawać nie trzeba :)
19Fafka06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 10:41   #15
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Nie wiem jak wygląda sytuacja z "taskerami" i "bugami gry". Skoro biegasz za takimi osobami, to dlaczego nie napiszesz o tym jak wygląda sytuacja?
Ja piszę jak było od początku, od kiedy wbiliście do Janeli i Magnesika. Lurując im wyzywaliście ich od g*****, c****, p************ i tak dalej... Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni ubijając osoby, które nikomu nic nie robią oraz nikomu nie przeszkadzają. Jak widać, kulturę wynosi się z domu.
Jesteście odzwierciedleniem upadku pvp.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 11:23   #16
datherbaza
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 18
Domyślnie

nic dodać nic ując :)
datherbaza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 12:32   #17
19Fafka06
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Nie wiem jak wygląda sytuacja z "taskerami" i "bugami gry". Skoro biegasz za takimi osobami, to dlaczego nie napiszesz o tym jak wygląda sytuacja?
Ja piszę jak było od początku, od kiedy wbiliście do Janeli i Magnesika. Lurując im wyzywaliście ich od g*****, c****, p************ i tak dalej... Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni ubijając osoby, które nikomu nic nie robią oraz nikomu nie przeszkadzają. Jak widać, kulturę wynosi się z domu.
Jesteście odzwierciedleniem upadku pvp.
głupiego udajesz czy jak z tymi taskerami czy bugiem ?

masz coś z głową? co ma kultura z domu do zabawy na upadającej gierce ?
19Fafka06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 13:12   #18
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafka06 Zobacz post
głupiego udajesz czy jak z tymi taskerami czy bugiem ?

masz coś z głową? co ma kultura z domu do zabawy na upadającej gierce ?
Ty nie rozumiesz nadal po co ten wątek jest założony. Tłumaczą Ci ludzie kulturalnie ale nic do ciebie niedociera. Masz Ludzi za smieci nie wazne kim są i co robią. I po to ten wątek został utworzony.

Mało tego W którejś z wiadomości od Administracji był temat że to jest tylko gra a wy na pvp się na wzajem reportujecie i .... nie będe powielał tego co administracja napisała w tamtym wątku.

Te resztki ludzi którzy czekaja na nową grę którzy wiernie grają na non pvp nie moga egzystować przez takie osoby jak ty. Napisane było że zgłoszenia nie będą przyjmowane że możemy sobie grać i w spokoju doczekać nowej gry.

I dziekujemy administracji że zostało to tak rozwiązane natomiast Wy z tego pvp (nieliczni) zachowują się jak zostało wiele razy opisane. Mało tego to jeszcze zanim zostaliście przeniesieni na non-pvp pisaliscie posty dominando zaczyna się tylko tam wpadniemy czekajcie na lury itp.

Szkoda strzępić języka na temat juz przewałkowany jesteście jak zaraza.
Dajcie ludziom grać w spokoju.
Peace.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 13:58   #19
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

@up

Mogę się pod tym podpisać

Od siebie dodam tylko tyle... Destruktywne działanie, działanie na szkodę projektu to dla mnie łącznie ze sobą serwerów. Nie było w tym żadnego sensu a poza tym serwer pvp stoi mimo zapewnień o konieczności jego zamknięcia .
Poza tym, destruktywne działanie, które miało być "bezwzględnie" karane nie zostało nawet w najmniejszym stopniu zdefiniowane...
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-16, 20:56   #20
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Po co ratować serv który i tak umarł ?:D WTF ;DD
__________________
~`' .Fabulis non expletur venter. '`~
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin