Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-12, 11:28   #61
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jak mamy uważać ze ktoś jest neutral? Przykład horsu który byl niby neutral [nie chce ciebie obrażać] został zabity i na następny dzien byl juz w exorit. Napewno jest jeszcze wielu takich co niby sa neutral a dochodzą do czyjejś z stron.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 11:35   #62
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Dobrze, zgadzam się w 100%, ale co to ma do rzeczy? Naprawdę uważacie, że Sleepwalkers jest taką akademią obu stron i tylko u nas są gracze, którzy później dochodzą do którejś strony? Nigdzie indziej? Zadałem już to pytanie, ale nie doczekałem się od nikogo odpowiedzi, więc ponawiam. NIE jest retoryczne.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 12:47   #63
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Ja nie uważam ze jesteście jakas akademia wojenną. Zachowanie exorit jest głupie i niepotrzebne. W taki sposób będą miec tylko wrogów a nie przyjaciół.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 12:59   #64
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ja tak samo jak Legolas: odpowiedzcie nam na pytanie - jak tu się mają odnaleźć neutralni gracze skoro ich decyzja nie jest szanowana i są w Altarońskim świecie traktowani na najniższej pozycji.

Grać dalej jak gdyby nigdy nic? Być wywalanym z expa? Namawianym później do wzięcia udziału w wojnie? Jeśli tak to gra neutralnych graczy nie ma tu sensu - było trzeba napisać, że Altaron będzie upodabniał się do warOtsa.

Ktoś napisał, że wojna jest w dużym stopniu wynikiem nudy na serwie. Wg mnie to brak kreatywności objawiająca się u większości walczących.
Poza tym, nie wiem czy zauważyliście, ale Altaron jest za mały na 5miesięczną wojnę.


Kemoc - nie, nie tylko Sleepwalkers. W klanie RR były też osoby, które odeszły by walczyć. Zatem zaskoczyły mnie słowa Wawra w kierunku Sleep~ - no ale trudno, najwidoczniej nie do końca przemyślał sprawę, albo raczej wcale jej nie przemyślał tylko "akcja-reakcja".
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:14   #65
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.
xyro jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:23   #66
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.

No. Człowiek chce podyskutować na poziomie, rozwiązać problem a tu takie coś. No cóż..

Kolejny raz utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to co potraficie robić najlepiej to obrażanie innych, a jak Wam nie wychodzi to zabijanie.

Hail RR
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:27   #67
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

@up: W odwrotnej kolejności. ;)
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:29   #68
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Widzisz Klimczak on jak i inni neutrale a tacy są , nie chce się bić. I ja sam gdy inni pluli nam w twarz udawałem ze pada deszcz.
Jeżeli nie może być klanów neutralnych to może niech twórcy to napiszą na głównej stronie jak i cały opis tej gry . Kiedyś gdzieś jakiś czytałem ale tamten opis nie pasuje do dzisiejszego stanu .
Gra nam daje wybór przyłączenia do wojny przeciwko Wojskami Abitańczyków . Ale wy wciągacie nas w swoją wojnę na siłę .
Kto mądry ma jakąś radę dla neutralnych graczy? Mamy przestać grać czy może zrobić pauzę ? Nie wiem ale czy tak ciężko nas zrozumieć ? Po prostu odpisujecie do tematu Wojna a Altaron , bo to poważny problem nas wszystkich jeżeli tu gramy i chcemy grać jak najdłużej.
Nie wiem co by mogła zrobić dla nas administracja w końcu my też jesteśmy waszymi graczami więc może jakoś nam pomożecie , nie wiem jak nie myślę o banowaniu kogoś bo grozi mi wojną , Ale właśnie pomyślcie co możecie zrobić ? Może wyjdzie na to że Altaron to nie gra dla neutrali , więc wtedy proszę grubym drukiem napisać taką informację bo szczerze , nie wiem czy warto marnować czas na grę tutaj .
Nigdy, ani ja ani nikt z Collegium nie powiedzial, ze nie moze byc klanow neutralnych. Mnie tylko dziwi, ze w takiej sytuacji na sile probujecie takowym zostac.

p.s. Keavira, czasami lepiej zebys nic nie pisal :o

@Samna
Zwracaj sie osobowo, czy tam gildiowo, bo nigdy nie wiem czy mowisz do exorit, do collegium czy do kogos konkretnie :D
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:50   #69
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?

Attax był w porządku i jest. Po co ma mieć przegrane za jakiegoś idiote?

Keavira , ja padłem doszedłem, mój wybór, NKWD nie miało problemów . Horsu padł , wkurzył się i zaczął walczyć. Proste. Powinno być tak że jak jest gildia neutralna to nie odpowiada zbiorowo w pewnych sytuacjach, ale powinna taka osoba natychmiast wystąpić z gildii.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 09-03-12, 13:56   #70
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?

Spart odnosił się do wydarzeń wcześniejszych.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin