Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Zmniejszenie ilości miedziaków z piaskowych hydr/gargantuanów
Tak 23 50.00%
Nie 23 50.00%
Głosujących: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-17, 02:19   #1
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie Sakiewki

Witam,

Po rozmowie z pewną ważną osobą z Altaronu doszliśmy do wniosku, że problemem jest zbyt duża ilość miedziaków z piaskowych hydr jak i gargantuanów.

Oczywiście zaraz pewnie poleci fala hate'u, że co ja pierdole i wszystko jest ok.

Prawda jest taka, że robiąc 800k/h i mając przy tym profit za 1-2 miesiące każdy będzie miał plecak talarów i będzie mógł kupić każdy item co jednocześnie spowoduje, że żaden item nie będzie RARE bo każdego będzie na niego stać.

Przemyślcie to czy wolicie pograć na tym serwerze dłużej czy "przejść" tą grę już za miesiąc.

Proszę o rozsądne głosowanie w ankiecie i podejście z jajami chociaż raz w "naprawieniu" serwera.
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 05:39   #2
Siemanos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 11
uśmiech :-D

Oczywiście że jestem za '!!!!!!
Siemanos jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 06:00   #3
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

z piaskowych hydr, gargantuanów, bagiennych hydr, węży wodnych, profanów, demonów, warlocków, sekty dorafsa, praojców i wielu innych.

Ale na to już za późno :)
ezzak jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 06:16   #4
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Takie rzeczy trzeba było robić przed startem edycji
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 11:55   #5
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Na nic nie jest za późno, nigdy marek nie mógł tego wprowadzić bo zawsze narzekaliście, własnie przez takie respy i ilość expa oraz zarobek nie liczy się zabijanie hlvl bo i tak dość szybko ten lvl odrobią. Update jak widać będzie, więc wypadałoby zostać przy tej grze dłużej a nie zarobić plecak talarów i skończyć grę za tydzień. Pozdrawiam tych którzy myślą błednie
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 13:10   #6
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Maciek co ty pierdolisz, wszystko jest ok..
c770832 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 13:18   #7
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Za dużo się zarabia, bo nie ma wojny. Gdyby była wojna, to nawet byśmy narzekali na te 10 talarów profita na refil z piaskowych czy 10-30t z profanow xd

Takie 200 talarów to jest tylko 10 desek na wojnie, 10 desek to można zaliczyć na dwóch grubszych akcjach, do tego jeszcze doliczmy poty, sdki, bełty, mw, uhy, ssa.



Zagłosowałem na tak, ale po dłuższym zastanowieniu jestem na nie. Jeśli znerfimy tylko piaskowe i gargi, to ludzie po prostu pójdą tam gdzie jest bardziej opłacalniej. Jeśli miał bym mieć waste na piaskowych, to bym powiedział kumplom, sory nie idę, bo na wrl mam taki sam exp i jestem na zero, czasem nawet 20-30k profita. Albo na profanach mam o 300k mniejszy exp, ale za to 10-30t profita na refil

Przykład: kiedyś na elfach na przeszłości był mega profit, znerfiono i czy ktoś dziś tam expi?

Jeśli nerfić expy to wszystkie na raz.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 02-02-17 o 14:38
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 15:17   #8
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Bump..........
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 15:35   #9
sasugan2
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 21
Domyślnie

Poprzewracało się w głowach. Pozarabiali swoje to teraz chcą nerfić. Żałosne haha
__________________
" Jekaterino, teraz konaj mi na rękach,
a Twoja dusza niechaj leci jako Amy. "
sasugan2 jest nieaktywny  
Stare 02-02-17, 15:51   #10
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jak w sejmie, nie zagłosujemy za czymś dobrym, bo zyskałaby na tym przeciwna partia, która projekt ustawy zgłosiła. Poczekamy aż będziemy u steru i wtedy zgłosimy taką samą ustawę, aby ludzie myśleli, że to nasz pomysł i że chcemy dobrze.

Napiszcie po ile osób macie w teamach to zamiast czekać aż wszyscy zagłosują będzie można z góry przyjąć czy pomysł przejdzie czy nie. ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin