Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-01-17, 06:26   #11
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Na niskich poziomach miłe i przyjemne expienie jest niemożliwe bo wspaniały tawis leczy po 20-60 aż do 50 poziomu postaci jednak jak ktoś wie jak to wyciągnie na abitańcach bez bonusu 160k/h.

Jedziemy dalej bo to nie jest głównym problemem..

od poziomu 50 mamy wspaniały czar jakim jest wyssanie życia, wspomaga nas troszkę na abitańcach przy spamowaniu odes rago co sprawia że łatwiej się na nich expi ale dalej jesteśmy słabiutcy..

nadchodzi poziom 55 mamy rago tote i aż uwaga 11magiczny poziom który sprawia że z tawisa leczymy się po 60-70 + od ciosów rago tote mniej więcej po 10-30 co łącznie daje nam ~100 ogromnym kosztem bo wyssanie życia 160 many, rago tote 80 many.

wymęczyliśmy 60 poziom a z tawisa dalej bajeczne leczenie po 70 mimo że mamy ponad 1100 hp. jako mocny rycerz nekromanta wybieramy się na mysmenie które są wspaniałym expem nawet dla dużo wyższych poziomów i tu łapie nas zaskoczenie bo giniemy od dwóch, tak od dwóch bo leczenie wyssaniem życia i spamem tawisów nie daje rady vs dwie mysmenie, podczas gdy rycerz duchowny ten sam poziom luruje 5 jakże pięknych pająków i spamuje swobonie odes rago.

tu moje pytanie, czy jedyny ogarnięty woj nekro jaki obecnie jest w topce Rihara nie widzi żadnego problemu w swojej postaci że jeszcze o nią nie walczy?

czy jedynym argumentem jest ten że na 800 poziomie będę lepszy od duchownego?

no chyba że na test serwerze ustaliliście że woj nekro ma być niegrywalny to poprawcie mnie

PS. rycków nekro można policzyć na palcach jednej ręki co chyba wyjaśnia wszystko.


Moje propozycje.

1. Jeżeli rycerz duchowny ma być tak mocny jak teraz to niech będzie w końcu rycki są docenione bo jak pamiętam zawsze to kulało ale albo podnieście magiczny poziom by nekro mógł więcej się leczyć albo dodajcie czar leczący tylko dla woja nekro (efo tawis).

2. Automatyczne wyssanie życia przy zaczarowanej broni na mrok \ czar jedynie dla nekro elementalisty żeby działał na pozostałe żywioły.

3. Tego punktu nie polecam no ale napisać trzeba.. osłabienie rycków duchownych.. bo to w końcu nekromanta ma mieć lepszy dmg? a przeżywalność powinna być taka sama a przynajmniej podobna!
Tawis od 15 m lvla leczy po 90(do tego poziomu można dostać szału z tawisa)
Dmg jest w miarę aczkolwiek duchowny ele ma podobne dmg do nekro/alcha
Bez robionych potek na hp nie poexpisz nekro (ele/alchem) bo uhy zamulają strasznie
Do expa itp musisz poczekać na 120 poziom na to lepsze wysysanie... :)
Wbił 60 ogarnij sobie królewskiego seta topór umarłych i biegnij na popy/opaty
Nie walczę o swoją postać bo co o niej napisze to zaraz leci "on jest zakochany w swojej postaci"

Ostatnio edytowane przez 19Fafarafa06 ; 12-01-17 o 07:10
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 10:04   #12
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Dalej chyba wszyscy się zgadzają że nekro vs duchowny załóżmy do 80 poziomu jest przerażająca przepaść w expieniu jedynie przez leczenie.

dodać czar efo tawis lepszy od tawisa lecz gorszy od hape tawisa to najlepsze rozwiązanie.
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 10:43   #13
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Dalej chyba wszyscy się zgadzają że nekro vs duchowny załóżmy do 80 poziomu jest przerażająca przepaść w expieniu jedynie przez leczenie.

dodać czar efo tawis lepszy od tawisa lecz gorszy od hape tawisa to najlepsze rozwiązanie.
i przygotuj się do leczenia max 800 na najcie nekro/alch do końca gry ( nie licząc wysysania)
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 11:34   #14
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Nekro-alch to imba, teraz dodacie mu leczenie żeby się szybko wyexpil a za 2 miesiące jak będzie 200 lev necro alch i będzie kręcił expy po 1,5 mln mając "mega leczenie" wojownicy duchowni będę pisać o nerfa bo będą mieli o połowę mniejszy exp i leczenie.
Levi na tamtej edycji pokazał jak grać nekro-alchem:
- ciężka praca na skillowaniu
- ciężki start w levelowaniu
- deski przez słabe leczenie,
ale efekt końcowy powalił wszystkich na kolana.
Z tego co wiem altaron miał być trudny.

Co do wojownika duchownego to śmiać mi się chce z tych płaczów że jest najlepszy....
Leczenie:
- Zamulające uhy po 600 na 18 mlev, na max-30 mlev po 850
- Hape tawis - 200-270 na 18 mlev, na max-30 mlev 330-440
wniosek: najlepsze leczenie przy obecnym stanie gry "miksy wyzdrownienia", nie zamulają, można używać razem z czarem. Leczenie hape tawis+mikstura a wysysanie + mikstura+ tawis jest jednakowe. Od 120 levela necro alch bedzie miał lepsze leczenie od duchownego. Co zaprzecza założeniom tych profesji.
Exp:
- Duchowny ma tylko kilka miejsc do expienia.
- 2 Kosciane smoki biją 100 woja na bułkę, 1 upiorek wali do 1,7k combo
- Jedynym "opłacalnym miejscem" są umarłe mnichy gdzie tracimy pieniiądze.
Wniosek: najlepsze sa team hunty z duchownym magiem (co spełnia założenia altaaronu o grze zespołowej), lub Popy i Opaty.
Obecnie duchownym ryckem bije opaty i najlepiej na tym wychodzę, a necro alch ma tam jeszcze bonus, plus dochodzi mu miliard expów z wrażliwością na mrok.

Jeżeli chcecie bić dobre expy necro alchem lub duchem musicie wydawać cieżka kasę na uhy. Nie ma miejsca gdzie wbije 500k/h bez spamu uhów.
Magowie na 80 poziomach mają kilka miejsc na expy 400-500 k tylko są leniwi i nie potrafią grac magiem. Brakuje na servie jednej osoby która pokazałaby jak grac magiem, gwarantuje ze byłaby w top 5, i zamknęła usta krytykom tych "słabych magów"

Obecny balans jest najlepszy w historii Altaronu, chyba że chcemy wrócić do czasów kiedy Rabarbar bił hydry na kulke z SD lub 3mln/h solo magiem na piaskach.

Pozdrawiam, posiadacz duch/alcha, "najlepszej postaci do expienia, pvp, zarabiania pieniędzy, blokania bosów oraz leczącego lepiej niż szpital w Zielonej Górze".
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 11:36   #15
Jiraiya
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 36
Domyślnie

Ale mnie denerwuja te placze...byl test i kazdy mial okazje przetestowac swoje postacie... Ja mialem knighta 2h ele alch 170 lv wiec nie mowcie mi ze necro alch malo sie leczy...


Popieram kolege wyzej w tym ze jest to najlepszy balans w altaronie od poczatku gry.

Ostatnio edytowane przez Jiraiya ; 12-01-17 o 11:41
Jiraiya jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 11:46   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jiraiya Zobacz post
Ale mnie denerwuja te placze...byl test i kazdy mial okazje przetestowac swoje postacie... Ja mialem knighta 2h ele alch 170 lv wiec nie mowcie mi ze necro alch malo sie leczy...


Popieram kolege wyzej w tym ze jest to najlepszy balans w altaronie od poczatku gry.
Ja miałem złotą rybke z misji Kamila

w innych tematach widzę że balans jest chujowy przez pośpiech aby tylko odpalić altaron, teraz już najlepszy?



Między innymi klasami nie ma przepaści takiej jak 60 duchowny woj luruje 5 mysmeni i expi na nich easy a nekromanta pada od dwóch, jeżeli to jest najlepszy balans w historii Altaronu to widziałem sporo lepsze kilka lat temu.

propozycja:

1- dodać czar dla nekro by na poziomach 10-80 miał choć przybliżone szanse co duchowny.

2- dać duchownym rycerzom hape tawisa dopiero na 80 level.

3- usunąć blokade na magiczny poziom co spowoduje że nekro będzie się leczyć po 100 z tawisa.

Ostatnio edytowane przez Walles ; 12-01-17 o 11:53
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 12:07   #17
Jiraiya
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 36
Domyślnie

Przerzuc sie na miesiac i graj wojem 2h ele alch i pozniej wroc na swojego necro to bedziesz calowal administracje w rece ze masz tak jebitne leczenie ;) ja czasem tydzien zbieralem skladniki by poexpic dzien i tak meczylem sie do 150 lvla i dopiero wtedy ta kombinacja zrobila sie najsilniejsza jezeli chodzi o wojownikow i mowie to z reka na sercu bo obszarowki mialem kosmiczne. Ty na necro tez musisz pomeczyc sie troche ale za to pozniej bedzie Ci szlo znacznie lepiej.
Jiraiya jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 12:10   #18
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

@up
1 - przeciez ma przyblizone szanse, naucz sie grac
2 - w takim wypadku "rago fomes" rowniez podniesc do 80 poziomu, miedzy 50 a 80 nekro leczylby sie o wiele wiecej na expie
3 - nekro nie jest od leczenia, zrob sobie poty bedziesz sie leczyl

Ogolnie, może warto by się zastanowić nad tym, by nie było takie exhausta na uha, po uzywaniu mikstur many. I tu jest pewnie problem, bo ciężko będzie zrobić tak, aby po miksturach leczacych nadal byl wiekszy exhaust.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 12:50   #19
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Levi na tamtej edycji pokazał jak grać nekro-alchem:
- ciężki start w levelowaniu
Ja bym nie powiedział, że moje 650k/h na 55lvl na górskich moim Paragonem to był ciężki start.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 13:14   #20
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Przed sekundą testowane wszelakimi możliwymi sposobami z graczem Rihara ora Młody Pieróg

Woj Nekro 115 poziom
Tawis od 88 do 100
IHy od 225 do 257

Tawis + sandacz + pot od 112 do 143
IHy + sandacz + pot od 246 do 298

Woj Duchowny 73 poziom
Hape Tawis po 290
Hape Tawis + sandacz + pot po 400

Wnioski, Rihara dzięki rybce i potce na mlvl leczy się uwaga aż 5% lepiej a Młody Pieróg z 30% więcej.


Jeszcze jakieś uwagi jaki to balans jest kosmicznie kozacki?

Propozycję

wszystkie 3 punkty jak w poprzednim moim poście.

4. skoro nekro taki dmg dealer a duchowny teaki healer to apeluje o drastyczne obniżenie dmg dla duchownych, obecnie jest identyczne co nekro.

PS. głęboko .. mam wyssanie życia które zabiera 160 many, działa chwile i leczy tyle co nic jak bijemy w pojedyńczego mobka.

Test wykonany minutę temu..
Bijąc górskiego trolla, Tawis po 60 + heal po 20 z wyssania życia. no to rzeczywiście jestem OP z tym wyssaniem lecząc się po 80

Ostatnio edytowane przez Walles ; 12-01-17 o 14:04
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin