Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-10-11, 15:22   #1
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie Zostalem zabity przez Collegium i Securum

Zostalem zabity przez Collegium i Securum a czytalem w forum ostatnio ze oni nie moga zabijac graczy z poza tych klanów i jeszcze Trzech na jednego bez podstawnie :(
2011-10-31 14:39:38 Gracz zginął na poziomie 41 , zabity przez Lectre, Corina, i jeszcze byla Lai tylko jej a stronie nie zapisalo

HUNTER
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 16:01   #2
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Witam!

Gdy panowie bd dostępni na vt dowiem się o całej tej sytuacji jak to było i napisze jakie jest postanowienie w tej sprawie.

Pozdrawiam, arhuzz.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 16:25   #3
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

No hej


Jak już napisałeś takiego ładnego posta postanowiliśmy to sprawdzić. Mówisz że zostałeś zabity bezpodstawnie, co okazało się nie prawdą. Zabiłeś naszego kolegę. Proletariusz

2011-10-31 14:26:19 Gracz zginął na poziomie 34 , zabity przez Hunter, , zabity przez czerwia.

Po czym zginołeś mając jeszcze czaszkę.

2011-10-31 14:39:38 Gracz zginął na poziomie 41 , zabity przez Lectre, Corina,


Jeśli masz jakiekolwiek usprawiedliwienie dlaczego zabiłeś tego gracza możemy jeszcze podyskutować. Póki co precz z tą propagandą.

/Nill
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 16:30   #4
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Niestety uprzedzono mnie z odpowiedzią, więc tylko dodam, wyzywałeś i z zimną krwią zabiłeś mi kolegę, a gdy przyszło co do czego, latałeś po schodach jak szalony, więc zawołałem kolegów :) Proste, logiczne.
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 17:42   #5
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Zawracanie komuś głowy nie potrzebnie jeszcze oszukując -5 do szacunku
Securum i SG nie oszukacie NóPkI :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 20:59   #6
thomson1708
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wielkopolska ;>
Postów: 10
Domyślnie

Hmm, pozdro Collegium ;). Zabiłeś, miałeś skulla-> padłeś od znajomych proste? Tak nawet BARDZO! Okłamujesz, przepraszam ty nigdy nie kłamiesz. Ty "naginasz" prawdę, jak tak dalej będziesz robił to specjalnie się przejdę po ciebie. Po kiego robisz z nich tyranów, powtórzę jeszcze raz zasłużyłeś!! Podobnie było z Fallen Angels i emm.. Czymś tam jeszcze przed Planem B... Ludzie dlaczego niektórzy tacy są??
thomson1708 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 23:31   #7
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Mialem skulla ponieważ Proletariusz wbil się na expa mojemu koledze ale to do niego napisałem żeby sobie poszedł ale pozniej ropna tarantle zaprowadzil ja prawie na drogi konec expa i ja zostawli a tarantula go zabila wiec musialem po niego pojsci wiec nie zabilem go bez podstawnie A i jeszcze jedno Lectre napisał "wyzywałeś i z zimną krwią zabiłeś mi kolegę" wypraszam sobie jeszcze ani razu w tej grze nikogo nie wyzwalem przynajmniej tego nie pamietam pisalem do Proletarisza z pelna kultora i to jest dla mnie zniewaga

HUNTER
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 23:54   #8
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up

Można po polsku ??
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-11, 04:35   #9
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Po obejrzeniu fascynującego filmu postanowiłem sprawdzić jeszcze forum przed pójściem spać czy może nie ma nic ciekawego... I jak się okazało (jak zawszę) żałuję że to zrobiłem...

Hunter... Wybacz ale ty miałeś skulla za zabicie proletariusza. Trzeba było zabić tarantule która zabiła twojego kolegę. Wydaje mi się że nill wypowiedział się dość jasno. W Securum&Collegium nie zabijamy bezpodstawnie. (przynajmniej się staramy to w dużej części ukrócić) Zabijamy osoby które brały udział w wojnie, które miały jakaś styczność z wojną, przekazywały informacje I tych którzy zabijają nas, naszych przyjaciół, RANDOMÓW lub nasze noob chary.

To napisałem na przyszłość gdyby ktoś chciał znowu nas oskarżyć.. Gdy ktoś od nas zabije Randoma badź kogokolwiek bez podstawnie (czyli na fraga, osobę która nie ukradła, nie zabiła, nie wyzywała kogoś ze znajomych badź danej osoby) proszę pisać do Blood nemezis, Arhuzz.

//Arhuzz.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-11-11, 20:15   #10
Pompa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 15
Domyślnie

Ta zniewaga krwi wymaga :DDD;)
Pompa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin