Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-01-17, 17:30   #31
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA
Kandydatury graczy El Edward i Stone Heart zostają po dłuższym wywiadzie zostają rozpatrzone pozytywnie. Zostają przyjęci do Hertagonu na okres próbny.

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-17, 18:28   #32
kirin3322
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 2
Domyślnie

Witam całą gildie Hertagońską :) Chciałbym spróbować dołączyć do waszych kompanów i razem zwiedzać podziemia Altaronu ^^

1. Wiek - 19 lat

2. Profesja oraz subprofesje - Zwiadowca Nekromanta (Jako druga subprofesja: Alchemik)

3. Imię Twojej postaci - Sando

4. Poziom postaci - 22

5. Doświadczenie w grze - Ogólnie moje doświadczenie z Altaronem to będzie razem około rok czasu. Kiedyś grałem tutaj jak jeszcze były mieszane sety. Moje nicki z poprzednich postaci to Alivers, Booble, Almidre, SoloSir, reszty nie pamiętam... Należałem również do gildii Sleepwalkers i grałem wtedy mag duchowny (głównie siocher) :)

6. Czy posiadasz mikrofon - aktualnie nie

7. Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć - Chce dołączyć do HertagoN, ponieważ wolę poznawać nowych kompanów do wspólnej gry oraz nie raz pomagać co mi To bardzo odpowiada. Z zasadami Hertagońskimi zgadzam się w 100%. Rozumiem też że wielu graczy mnie nie zna a rekrutacja może długo potrwać lub nie przyjmiecie mnie.

8. Krótka biografia własnej postaci w formie przedstawić moją postać... Może kiedyś w przyszłości uda mi się, a tak to na razie jestem nieznanym poszukiwaczem przygód.
kirin3322 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-17, 09:50   #33
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

-Wiek:16

-Profesja oraz subprofesje:ryc 1h duch-ele

-Imię Twojej postaci:KingKleb

-Poziom postaci:17

-Doświadczenie w grze:jestem w grze od 2011

-Czy posiadasz mikrofon:nie

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:Byłem dawno temu członkiem Hertagon i planuje ten stan odnowić.

Ostatnio edytowane przez combo30 ; 23-01-17 o 08:33
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-17, 20:41   #34
demian1988
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 51
Domyślnie

Wiek:29
-Profesja oraz subprofesje: Zwiad Necro next alchemik
-Imię Twojej postaci: Jedi
-Poziom postaci: 10 XD i rośnie
-Doświadczenie w grze: 2 lata
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Sentyment do HTG
demian1988 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-01-17, 21:48   #35
Reedian
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 1
Domyślnie

-Wiek: 23
-Profesja oraz subprofesje: Łucznik Duchowny Elementalista
-Imię Twojej postaci: Reedian
-Poziom postaci: 56
-Doświadczenie w grze: Z Altaronem pierwszy raz mam styczność natomiast jeśli chodzi o Tibię to ok. 10 lat
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gram tutaj w wolnym czasie dla przyjemności, zauważyłem, że serwer jest głównie ukierunkowany pod grę drużynową dlatego chciałbym w zgranej ekipie odkrywać sekrety Altaronu
Reedian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-17, 22:11   #36
Salmo
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 12
brak ikony

Witam wszystkich,

- Wiek: 30 lat
- Profesja oraz subprofesje: Czarodziej docelowo nekromanta i elementalista
- Imie Twojej postaci: Hanu Man
- Poziom postaci: 20
- Doświadczenie w grze: ładnych parę lat w Altaronie, 2 postacie na Non Pvp pod nickiem Hanuman (znane także jako Ogonek :) 190 i obecnie 142 lvl, gildia Sleepwalkers
- Czy posiadasz mikrofon: gdzieś jest, a nawet jeśli nie, to nie problem
- Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: kolega mnie namawia :) a poza tym w kupie siła haha
- Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG: biografia w tym pojedynek z lisami wtedy jak mnie przyjmiecie :)
__________________
20:28 Duch Ognisty [25]: Karawana na dzikach we trójkę naraz :) piękna sprawa, tyle dzików, że ja pierdole. 14:41 Eugieniusz: Przychodzisz więc, Hanuman. Zaraz, gdzie twoje akta... Aha, "karawan eskortowanych: 2222".

Ostatnio edytowane przez Salmo ; 25-01-17 o 00:41
Salmo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-17, 01:04   #37
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA
Wiele czasu nie minęło, ale wysyp podań skłonił nas do przyspieszenia procedury ich rozpatrywania.

Z miejsca niestety zaznaczam, że podania graczy Reedian,Jedi i Sando są jeszcze rozpatrywane. Jesteśmy na etapie zbierania gruntowego wywiadu o wskazanych graczach . Zapraszamy do komentowania kandydatur i zgłaszania Waszych uwag.

Podanie gracza King Kleb's zostaje odrzucone m.in. ze względu na brak mikrofonu i młody wiek. Po więcej informacji i szersze uzasadnienie zapraszam zainteresowanego do gry.

Przyjemnie jest mi natomiast powitać Hanu Mana, uciekiniera z zapomnianego świata, który pogrążył się w ciemności. Witamy w naszych szeregach!

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Od ostatniej wiadomości wiele się wydarzyło. Pokonaliśmy kilka pomniejszych bossów, wykonaliśmy wspólnie kilka misji, przekroczyliśmy liczbę 21 postaci w rankingu, oczyściliśmy gildię z osób chronicznie nieaktywnych (a mimo to, stan osobowy się prawie nie zmienił!).

Większość relacji znajdziecie w naszym temacie ze zdjęciami, dlatego tutaj wrzucę jedynie zajawkę ostatnich wrzutów.


Z tym strachem to przesadził, bo Strachana akurat z nami nie było.
Patrząc na rosnące w gildii poziomy, już wkrótce trzeba będzie zrobić powtórkę!
Może tym razem zorganizujemy publiczny wypad?

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-02-17, 19:20   #38
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA
Się działo ostatnimi czasy!

Na wstępie szybko rozprawimy się z podaniami.
Warunkowo przyjmujemy dzielnych zwiadowców Sando i Jedi. Podanie gracza Reedian, ze względu na brak identyfikacji i zainteresowania samego aplikanta, zostaje odrzucone.

Żegnamy za to rycerza Last Lost, który dodatkowo co najmniej na 30 dni żegna się również ze swoim kontem. Nie każdy radzi sobie z presją bycia zwiadowcą.

Postanowiliśmy również wprowadzić bramkę lvlową - od tej pory do składania podań zapraszamy graczy o poziomie 40 i wyższym. Pozwoli nam to przeprowadzić lepszy, dokładniejszy wywiad, a gracz składając podanie będzie miał już pewną historię. Oczywiście robimy rozsądne wyjątki

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

W naszym życiu jak zwykle wiele się działo.

Na wstępie - z dumą chwalimy się osiągnięciem pierwszego rycerza Hertagonu - Godfryda Czarnego




Następnie zapraszamy do obejrzenia filmowych z naszych wypraw, przygotowanych przez dzielnego Hexenussa.

Pokonaliśmy potężnego bossa.

Podbiliśmy nowe legowiska

Ponadto, w dniu dzisiejszym otworzyliśmy ponownie znaną z pierwszej edycji Hertagońską Gildię Kupców. W sklepie możecie śledzić produkty, które skupujemy lub mamy do zaoferowania.

Trzymajcie się i do następnego. Niech Wasze miecze pozostaną ostrze, a jeżeli się stępią - naostrzymy je za rozsądną opłatą

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-17, 17:37   #39
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: Damian lat 24
-Profesja: Mag Duchowny - [wkrótce] Alchemik
-Nick postaci: Dejmonomon
-Poziom postaci: 45
-Doświadczenie: Grałem za czasów pierwszej edycji teraz wróciłem
-Czy posiadam mikrofon: Oczywista sprawa :)
Dlaczego chciałbym dołączyć do gildii. Powodów jest parę między innymi ciekawe towarzystwo, które kojarzę z poprzedniego serwera, wspólne hunty, pomoc w zrozumieniu niektórych zmian i najważniejsze to żeby mieć jeszcze większą radochę z gry a jak wiadomo "w kupie raźniej" ^^.

Zapytany o przeszłość odpowiada:
-Jestem tylko skromnym duchownym, któremu wystarczy kawałek chleba, cosik do zwilżenia ust, żar modlitwy na mych ustach i wykonywanie woli Pana .

Mawiają jednak iż jest to wszak człek głębokiej wiary cechujący się skromnością, lecz gdy zwęszy zło, herezję, czy inną plagę nękająca nasz ludzki padół zamienia się w Miecz Pański srogo karzący innowierców oraz czarnoksiężników, którzy zboczyli ze ścieżki zgłębiając mroczną sztukę a istotom nieumarłym niesie zniszczenie wraz z nadzieją na odkupienie duszy.
Choć sam nasz bohater mawia, iż opowieści te są wyolbrzymiane przez bajkopisarzy przesiadujących w knajpach, którym hektolitry wyżłopanego piwa podziałały zbytnio na wyobraźnię.
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-02-17, 19:32   #40
stursky
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 1
Domyślnie

Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 25
-Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny / Elementalista
-Imię Twojej postaci : Norman Price
-Poziom postaci: 42
-Doświadczenie w grze: Epizod podczas 1 sezonu.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chęć poznania gry, ciągły exp bez party nudzi się bardzo szybko. W grupie zawsze raźniej.
stursky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin