Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-12-15, 13:34   #11
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał paaaprikos96 Zobacz post
W jego wypowiedzi nie ma takiego właśnie rozumowania lol <pisanie o 8 rano bardziej nielogiczne od pisania o 5 rano>
Ciekawi mnie z kolei, kto po resecie ulepszył halkę na +12.
Mam kopiować posty ? Pisałem argumenty +10 orły i inne schować w kieszeń.

96 skończyliśmy gadke na ostatnim temacie wiec nie zaczynaj.
Twoja logika rozumowanie i zdolność przetwarzania bardzo ograniczona co już pisałem w innym temacie wiec nie wypowiadaj sie za innych.
Bo wg ciebie idzie się na profany i robi 50t profitu w 1,5h -2h a potem po 5 moich postach gdzie wypytuje jak to mozliwe dodajesz ze z setem od lodu robionymi potam i C#@J wie czym jeszcze to taka własnie ta twoja logika z dupy wzięta. Niczym wiadomości z faktu.
Apropos twoich 50t z profanów to tak samo jak samochody maja spalanie 4l w cyklu mieszanym a jak go kupisz to sie okazuje 7,5 l ? MAGIA ?
Nie bo te dałny tak samo jak ty nic nie mowia co jak i gdzie.
Bo normalny czlowiek nie uzywa opon z minimalnym tarciem odciążonego samochodu by byl jak najlżejszy i innych bzdur i to wlasnie sa te twoje talary.

To samo tyczy się sępów +8 albo 9 chce to zobaczyć pozatym sęp zadaje mniejsze obrażenia(wolniej bije) niż kruk a kruka nikt nie ulepszy prawda ? bo szkoda(zamało sie locii;]) i po cholerę ta gadka

Sep nigdy nie dorówna krukowi chyba ze będzie +0,2 as

Jedyne co to będzie po równo i nic więcej ta zmiana nie przyniesie.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 13:55   #12
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Dather ma rację, dlaczego nie mogę ulepszać kosturów w kostce? ryce bronie 1 i 2h mogą.
Dodatkowo dlaczego kostury nie biją krytyków, po co trenuję zręczność na magu?
Tyle kosturów i hartowanych stali czeka aż będę mógł je wykorzystać...
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 14:23   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Mam kopiować posty ? Pisałem argumenty +10 orły i inne schować w kieszeń.

96 skończyliśmy gadke na ostatnim temacie wiec nie zaczynaj.
Twoja logika rozumowanie i zdolność przetwarzania bardzo ograniczona co już pisałem w innym temacie wiec nie wypowiadaj sie za innych.
Bo wg ciebie idzie się na profany i robi 50t profitu w 1,5h -2h a potem po 5 moich postach gdzie wypytuje jak to mozliwe dodajesz ze z setem od lodu robionymi potam i C#@J wie czym jeszcze to taka własnie ta twoja logika z dupy wzięta. Niczym wiadomości z faktu.
Apropos twoich 50t z profanów to tak samo jak samochody maja spalanie 4l w cyklu mieszanym a jak go kupisz to sie okazuje 7,5 l ? MAGIA ?
Nie bo te dałny tak samo jak ty nic nie mowia co jak i gdzie.
Bo normalny czlowiek nie uzywa opon z minimalnym tarciem odciążonego samochodu by byl jak najlżejszy i innych bzdur i to wlasnie sa te twoje talary.

To samo tyczy się sępów +8 albo 9 chce to zobaczyć pozatym sęp zadaje mniejsze obrażenia(wolniej bije) niż kruk a kruka nikt nie ulepszy prawda ? bo szkoda(zamało sie locii;]) i po cholerę ta gadka

Sep nigdy nie dorówna krukowi chyba ze będzie +0,2 as

Jedyne co to będzie po równo i nic więcej ta zmiana nie przyniesie.
O kurwa, ten dalej o tych profanach xDDD Chyba nie możesz tego przetrawić xDD
Jak fajnie się Ciebie wkurza, a jeszcze tak łatwo to przychodzi :3 brilliant ^^
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 14:38   #14
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Navarog
Mówisz o tej hartowanej stali co leci po kilkaset sztuk na refill na gargach?
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 16:33   #15
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
@Navarog
Mówisz o tej hartowanej stali co leci po kilkaset sztuk na refill na gargach?
Popatrz na to tak masz 10 sepow kazdego chcesz zrobic na +2 idzie ci juz 200 stali a z takiego refila na gargach wynosilo sie chyba po 100-150 stali dzielone na 3-4 osoby wychodzi tak po 25-40 stali na glowe. Zeby zrobic sepa na +5 w kostce (metoda eliminacji) spalilbys pewnie z 20 sepow i poszlo by ci duzo stali bo nie wszystkie spala sie na +1. Zrob tak wez sobie z 200 stali i 20 mieczykow i poulepszaj na arenie zobaczysz jak te stale szybko ida. Oczywiscie opis dotyczy ulepszanie droga eliminacji a nie ilepszanie w kolko jednej broni. Nwm czy zrozumiesz co mam na mysli :) ja tak to widze
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 19:24   #16
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Nie potrzeba ulepszać kusz i łuków, dmg i tak jest wystarczająco duży.
__________________
Nic nie daje takiej przewagi nad innymi, jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji.
Shakyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-12-15, 20:50   #17
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Navarog

W pełni rozumiem o czym mówisz, ale można też wykupić całą stal z loota, a i nawet bez tego, katując co nieco gargi można jej zbierać 100szt dziennie na osobę i w tydzień uzbierać wystarczającą ilość.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 09:07   #18
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

W pełni nie rozumiem katowania codziennie gargów i co ten termin oznacza(katować 5h?) gram średnio 2h dziennie 2 refile. gdyby tak było na tych gargach jak opowiadasz to kazdy by miał bron +15 a widocznie nie leci tych stali tyle by to się oplacalo.

Abstrahując nie znam itemu co leci przesadnie duzo na altaronie tutaj wszystko jest wyważone... Aż tak bardzo że administracja zapomniała rozwijać projekt tylko ciągle grzebie w tym co jest.

Jeszcze raz Ulepszanie Kuszy i Łuku Niczego nie zmieni a jest to dodatkowy atut do alchemi spalania przedmiotów.

Moim zdaniem uatrakcyjnia to Ten wyjątkowy projekt(widzę wasz śmiech przed ekranami!)

Tacy jesteście Cfani ? 115% od Sdka nie przeszkadza ale 2 ataku od kuszy wywroci altaron. G prawda. Uhy zdejmujace para gfb o 1 kratke wiecej bijace
A zwiad nerfa celnosci nerfa dmg na kratki i sie jeszcze czepiacie o ulepszenie kuszy na +2
Macie tabelke Mam przesłać link o ile zwiekszy się dmg ? merv wrzucił skorzystajcie polecam!!
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 09:14   #19
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post

Tacy jesteście Cfani ? 115% od Sdka nie przeszkadza
SD ma max 110%,

Robię, jeżeli już robię max 1 refil na gargach. Ty zrobisz kuszę +2
Ja patrząc na zapasy sępów i stali jakie posiadam zrobię chętnię kuszę +10.

Wypowiadajcie się o dropie z mobów na których nigdy nie byliście, snujcie teorie dalej =]

Przecież kusza +10 Niczego nie zmieni..., oprócz mojego stanu konta ;>
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-12-15, 13:26   #20
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
SD ma max 110%,

Robię, jeżeli już robię max 1 refil na gargach. Ty zrobisz kuszę +2
Ja patrząc na zapasy sępów i stali jakie posiadam zrobię chętnię kuszę +10.

Wypowiadajcie się o dropie z mobów na których nigdy nie byliście, snujcie teorie dalej =]

Przecież kusza +10 Niczego nie zmieni..., oprócz mojego stanu konta ;>
no U nas jest kruk +7 i celność 2% i JAKOŚ WSZYSCY ŻYJĄ I MAJĄ SIĘ DOBRZE

Kusza Plus 7 daje 35-40 dmg wiecej wiec nadal wypada blado z sdekim o 10% więcej bo : z 1300 to 130 dmg. a 1500 to 150 itp itd
Ale najpierw Ustalmy ze kusze + 10 SA NIEREALNE a jeżeli komuś się juz uda to będzie 1 na serwie
natomiast SD Posiadać może KAŻDY i to niewielkim kosztem na npvp juz jest kilka a minął miesiąc dopiero
Więc ? Chciałeś sie pochwalić ze masz 300 sępów bo tyle albo więcej trzeba na +10 rzekomy bonus którego nigdy nie uzyskasz ?
Nadal mówimy o sępach a to nie sa najlepsze kusze wiec
TAK NICZEGO NIE ZMIENI

Ps.
Nie czytasz postów. W 1 którym napisałem jest wzmianka żeby nie pisać o orłach +10
Ps. 2
CZEMU NIE NAPISAŁEŚ O KUSZY + 20 ? Tylko +10 ? Albo + 30 ?
Skoro jestes taki bogaty to napisz ile masz skladników obliczymy ze statystki czy starczy Ci na rzekomy bonus + 10.

Uważam że:
Tak kostury powinno także się ulepszać w kostkach. I krytyki także powinny być(z rózgi).

Jeżeli ktoś uważa inaczej to proszę argumenty na forum.

Dlaczego tak powinno być bo: Moim zdaniem tutaj jest inny system.
Tutaj nie jest zwiększany dmg z lvlem. Dlatego rozwinięto pucowanie itemów rpg wnęki kamienie kostka alchemika i z tego to powodu 300 lvle muszą miec progres gdy wprowadzicie nowe potwory bo bez tego nie będą w stanie tam chodzic za mały dmg.
Takie moje zdanie.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 23-12-15 o 13:46
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin