Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-11-12, 20:28   #1
Bajer
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Gdybym był mistrzem gry na pewno bym próbował przyciągnąć większą ilość graczy , a co za tym idzie : zrobił więcej broni (również dla łucznika i maga) , jakieś nowe sety dla wszystkich profesji , nowe potwory (szczególnie rzadko występujące bossy) , więcej miast. Może jeszcze bym pomyślał nad wprowadzeniem nowych terenów szczególnie czegoś nowego niepowtarzalnego np: rasę szczuro-ludzi , gremliny czy konio-ludzie zmodyfikował bym niektóre rasy (przez powiększenie rodzajów) . Co do ras potworów można by zaczerpnąć z książek fantasty jest tego sporo. A na koniec pomyślał bym o wprowadzeniu "zadań czasowych" występujących w niektórych miesiącach.
Bajer jest nieaktywny  
Stare 10-11-12, 20:51   #2
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

Gdybym był Mistrzem Gry tp bym wszystkich do tawerny i zrobiłbym dzień libacji alkoholowej :D
Eresol jest nieaktywny  
Stare 10-11-12, 21:13   #3
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Gdybym był mistrzem gry to... zebrałbym wszystkich graczy z exorit i collegium w jednym pokoju (bez pvp) i kazał im prawić sobie nawzajem komplementy! :D (bo dilejt konta!)
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 10-11-12, 21:30   #4
Maro88
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 3
Domyślnie

Wproadziłbym nagrywanie swoich działań, gdy ktoś twieredzi że dostał niesprawiedliwie bana, to link do filmiku i po problemie.

Dodałbym najazdy potworów.

Rozreklamował ten serw bo reklama nie istnieje, nie jest aż takie drogie rozreklamowanie serwa, każdy gracz powyżej 50lvla ma praktycznie ten SS bo to nie dużo.

Zastanowił się nad wybalansowaniem płatności przez sms jak i przez przelew.

Zaniechałbym możliwości tworzenia praktycznie dziesiątek talarów dziennie przez alchemików bo tylko skupują składników od npc, podwajają cene mieszając je i sprzedają dalej do npc.
Maro88 jest nieaktywny  
Stare 12-11-12, 07:55   #5
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maro88 Zobacz post
Wproadziłbym nagrywanie swoich działań, gdy ktoś twieredzi że dostał niesprawiedliwie bana, to link do filmiku i po problemie.

Dodałbym najazdy potworów.

Rozreklamował ten serw bo reklama nie istnieje, nie jest aż takie drogie rozreklamowanie serwa, każdy gracz powyżej 50lvla ma praktycznie ten SS bo to nie dużo.

Zastanowił się nad wybalansowaniem płatności przez sms jak i przez przelew.

Zaniechałbym możliwości tworzenia praktycznie dziesiątek talarów dziennie przez alchemików bo tylko skupują składników od npc, podwajają cene mieszając je i sprzedają dalej do npc.
Very good Idea. :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny  
Stare 12-11-12, 08:10   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maro88 Zobacz post
Zastanowił się nad wybalansowaniem płatności przez sms jak i przez przelew.

Zaniechałbym możliwości tworzenia praktycznie dziesiątek talarów dziennie przez alchemików bo tylko skupują składników od npc, podwajają cene mieszając je i sprzedają dalej do npc.
Co masz na myśli pisząc 'wybalansowanie płatności'?

Alchemia po aktualizacji ulegnie sporej zmianie :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 12-11-12, 20:03   #7
Maro88
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Co masz na myśli pisząc 'wybalansowanie płatności'?

Alchemia po aktualizacji ulegnie sporej zmianie :).

Co do płatności to należało by zrobić badanie ankietowe każdego kto kupuje SS za udział w takim badaniu (max 10 minut) dać jakiś upominek, cukierki, losową rune x10, cokolwiek (nawet głupota).

Badanie miało by na celu sprawdzić co skłania do jednego z rodzajów płatności, (skupić się na niepożądanych płatnościach sms) dlaczego nie skorzystają z przelewu, dlaczego taki okres czasu SS a nie inny. (Nawet zbliżona cena 2 opcji gdzie różnica w czasie jest duża nie jest dobra.) Napewno jest w Waszym gronie ktoś po ekonomi/zarządzaniu/marketingu kto dla Was taką ankietę ułoży i przedstawi z niej któtki raport.

W innym wypadku nie można optymalnie ustalić cen SS. Po mojej krótkiej obserwacji (rozmowy z graczami/przegląd cennika) odrazu mogę stwierdzić że nikt takiego badania nie przeprowadził.
Maro88 jest nieaktywny  
Stare 12-11-12, 20:40   #8
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Miałam na myśli dokładnie to co Kael napisał. Krótkie zadanka typu przynieś, zabij, zrób. Kto pierwszy ten lepszy. Zawsze jakaś rozrywka. Nie trzeba tego nawet na stałe wpisywać w grę, można przywołać potwora w danym momencie, czy położyć rzecz. Można również wykorzystać arenę, zrobić jakąś olimpiadę, jeśli chodzi o serwer npvp. Mam kilka pomysłów, ale nie wiem czy to odpowiedni temat dlatego proponuję wam Administracjo założyć temat gdzie każdy mógłby się wypowiedzieć jakie wydarzenia chciałby zobaczyć w grze.
Lila jest nieaktywny  
Stare 10-11-12, 22:22   #9
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Gdybym był mistrzem gry, to bym się zapisał do koxowni xD
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 10-11-12, 23:08   #10
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie Juju Rose

Gdybym był Mistrzem Gry ,pracował bym ciężko tak jak Wy.
Pozbył bym się kilku wad , pracował dla Altaronu wiele lat.
Mądrze rozwijał grę , robił konkursy tak jak ten.
Karał i pomagał tym co na to zasłużyli ,gratulował i dziękował tym co dla Altaronu wiele zrobili.
MG Juju nazwał bym się , Mistrzem Gry być chcę !!!!
Legolas jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin