Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-06-13, 14:12   #1
ITKarol
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 0
Domyślnie Moja nazwa jest wez wielkiej litery :(

np. gdy chcę się nazwać THEmichcio ( to jest tylko przykład ) w grze nazywam się themichcio dlaczemu TAK?????? dlamnie to bardzo ważne żeby w nazwie wyły co najmniej 3 wielkie litery to może dajcie na szlacheckim żeby można było dać wielkie litery 3 , a i tak pozatym te lagi które mam to wina gry czy mojego internetu ( mam internet LTE ) :):p

Ok wiem że da się nazwać z dużej litery ale nie da się nazwać z 3 dużych liter chciałbym poprosić aby można było w nizku postaci mieć co najmniej 3 duże litery

Albo jeśli tak się nieda zrobić to niech będzie takie cos oprócz statusu szlacheckiego kilka opcji jeszcze płatnych np.

Zmiana nicku jednej z postaci
( zaznaczamy postać ) ( wysyłamy smsa tam pisze jak i co na jaki nr ) ( wpisujemy kod ) ( jeśli jest poprawny otwiera się okienko i pisze )
Tu wpisz nowe imie dla swojej postaci ( i w taką rubryczke wpisuje się nową nazwe postaci ) i można użyć 3 dużych liter :) i jak można tak będzie zrobić niech sms kosztuje 5zl? ok? Dziękuje Do Zobaczenia

A i sory za nazwe wątku miało być bez a nie wez
ITKarol jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 14:22   #2
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Bleblebleble, szczerze powiem, przeczytałem 1 akapit i juz mam dość.
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 14:22   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Hahahaha jeszcze zaraz niech zrobią sms shoop, gm za sms, talary i itemy za przelew.
Zmieniać coś tylko dlatego, że jedna osoba tego chce? Wybacz...
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 14:23   #4
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Jeśli zrobisz nazwę po spacji, to będziesz miał dużą, przykładowo: "Pierwszy Drugi Trzeci Wyraz". Poza tym proszę, jak napiszesz, to przejrzyj i popraw błędy, dodaj interpunkcję, bo ciężko Cię odszyfrować.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 15:53   #5
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Żenua... Radzę Ci skończyć podstawówkę czy gimnazjum i nauczyć się składać zdania. Co jest takiego ważnego w takiej nazwie? Po jakiego grzyba? Płacz na forum bo chcesz nazwę w imieniu postaci, która będzie mogła się składać z trzech wielkich liter.
Ser jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 16:04   #6
ITKarol
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 0
Domyślnie

Dziękuje bardzo za komentarze ale to nie jest wątek do komętowania tylko rozwiązywania problemów jeśli wam to nie pasuje to proszę nie zaśmiecać mi wątku , a po za tym nazwa czy jak wolicie nick jest bardzo ważny w grze on świadczy o tobie a jeśli wy macie to głęboko w d***e ( w nosie ) to mnie nie obchodzi !
ITKarol jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 16:10   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Nick to masz na forum. Postać w grze ma IMIĘ. Jak wiemy ze szkoły(albo i nie), imiona zaczynają się od wielkiej litery(jednej), litery znajdujące się w środku imienia są małe. To co zgłaszasz nie jest problemem.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 24-06-13, 16:11   #8
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Do komętowania raczej nie ale do komentowania owszem. No właśnie widać jak ważny jest nick w grze! To ja nazwę swoją postać THE Super Hiper Mega'MC i będę bardzo szanowanym graczem. Proszę pozwólcie mi zrobić taki nick, wyślę smsa za 5zł !
Ser jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin