Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-11-15, 07:22   #31
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Przepraszam, ale załozyłem temat opisałem go i żescie się wszyscy uczepili żasranego zwiedzania jako alternatywny a mi chodzi głownie o łowienie, zbieranie składników i robienie miksów.

No mervakis z wyliczenia jak to szybko można wbic 20 poziom przeszedłeś samego siebie. Gratulację!
Mam wrażenie że robisz tu za szerloka i wszędzie węszysz spisek jak kaczyński(Jarosław).
Metafora z szczurem idealna mowie o alternatywie o tym ze exp przy lowieniu musi byc zalezny od poziomu wynika to z ilosci expa dajacego k/h a Ty odpisujesz o szczurach
Nie wiem na prawde nie wiem. Czy Ty czytasz temat ?
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-15, 13:38   #32
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Już Ci odpisałem dlaczego doświadczenie za tę samą czynność nie jest i nie będzie zależne od poziomu, jeżeli coś jest proste to wraz ze wzrostem poziomu mogłoby dawać mniej, a nie więcej doświadczenia, już widzę kleszcze dające 300 expa na 200 lvlu. Jeżeli dla Ciebie obliczenia na podstawie danych czas/cena są węszeniem spisków to nie rozumiem co dla Ciebie oznacza słowo "spisek". O.o
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-15, 14:19   #33
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Już Ci odpisałem dlaczego doświadczenie za tę samą czynność nie jest i nie będzie zależne od poziomu, jeżeli coś jest proste to wraz ze wzrostem poziomu mogłoby dawać mniej, a nie więcej doświadczenia, już widzę kleszcze dające 300 expa na 200 lvlu. Jeżeli dla Ciebie obliczenia na podstawie danych czas/cena są węszeniem spisków to nie rozumiem co dla Ciebie oznacza słowo "spisek". O.o
Zamiast wywodu powyżej mogłeś napisać kropki bo taki jest w tym sens logiczny.
Cos o kleszczach nie bardzo wiem co.
Spiskiem dla mnie jest to co piszesz.
A tak na serio przeczytałem z 4 razy i nie rozumiem jaki to ma związek i na co to jest odpowiedz. A może tak po prostu napisałeś co myslisz żeby reszta widziała świata.
nieważne, można zamknąć ten temacik.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-15, 14:43   #34
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A widzisz, co dla Ciebie znaczy logika też już nie pojmuję. Jeżeli coś jest coraz prostsze do osiągnięcia to nie może dawać więcej doświadczenia, powinno dawać mniej. Jeżeli ćwiczysz jakimś programem to z czasem zwiększasz liczbę powtórzeń dostosowując ją do stanu obecnego, jeżeli zatrzymałbyś się na 1 cyklu to nie osiągałbyś tyle samo (jeżeli chodzi o polepszenie % sprawności/wytrzymałości)/więcej co na początku. Sugerowane rozwiązanie uzależnienia doświadczenia od poziomu jest całkowicie pozbawione logiki, tak jak w zadaniach, które powinny dawać stały exp, a nie więcej jak wbijamy poziomy (co jest debilne, bo ludzie wbijają najpierw 100lvl żeby dostać więcej expa, a potem robią zadania w minute).
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin