Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-02-18, 10:14   #141
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

żyj meczem
wojtek12345 jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 10:19   #142
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Ten ziomek Katamaran i jemu podobni to skończeni kretyni. Ktoś napisał dobrze o "narybku". Dekle, sam gram od niedawna na PVP i dokładnie przez ten temat, oraz przez Was nie zalogowałem od 2-3 dni nie na dłużej niż 3min. Po prostu mi się nie chce uciekać przed Wami i marnować potki, oraz hajs. Podejrzewam, że całe Wasze doświadczenie w PVP, o którym tak się chwalicie jest to walka po otsach, lub PK'owanie słabszych lvl'i. Wielcy wojownicy - Chwała Duginowi, czy innemu z bożków Altaronu za to, że zesłał nam Was.

P.S jesteście idiotami. Szkoda, że Was mam jako sojuszników, by serwer PVP został PVP, bo wcale nie pomagacie.

edit: Niech w końcu jakieś 100+ lvl'e się zbiorą i ich wytępią, bo nie kumam jak 3 osoby mogą Wam terror robić na serwie.
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 10:22   #143
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up akurat doświadczenia pvp nie można im odmawiać.
Jak nie lubie takiego zachowania, tak z pvp nawet nie chce sie z nimi uczyć, bo po prostu nie mam szans, doświadczenie i przede wszystkim predyspozycji manualnych/refleksu.. I brakuje mi hotkejów xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 10:24   #144
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Istnieje możliwość wyłączenia pkowania poszczególnym postaciom lub całym kontom? Idealny bacik na osoby które uważają że nawet jak gra tylko 10 osób na serwerze to trzeba go wykosić do reszty "bo tak". Szczerze mówiąc to z nudy wolałbym liczyć ile sqm o kolorze ~zielonym ma altaron, ale żeby żył niż go zabijać swoim idiotycznym gadaniem. Swoją postawą wobec ludzi i świata połączoną z przelewaniem swoich życiowych frustracji i niepowodzeń na Bogu ducha winnych graczy którzy chcą grać i uczestniczyć w rozwijaniu. Ten temat jest do zamknięcia, kilkanaście stron shitu osób z klapkami na oczach. Żeby to jeszcze były jedne klapki.. a tutaj można wyodrębnić kilka kilka różnych firm. Od kubotów myślących że są mistrzami serwerów i mogą wszystko, a zamiast wypowiadać się konstruktywnie to wylewają swój śmierdzący jad. Po klapki speed z city sportu którzy mają zatwardzenie w myśleniu negatywnym i chrzanieniu, że oni muszą grać na non-pvp. Ej, dam wam radę! Myślcie łaki pozytywnie bo jeżeli jesteście w życiu tacy sami jak na tym forum to współczuję każdej osobie z waszego towarzystwa, że muszą was znosić. Ten temat miał na celu pozytywne rozwiązanie sprawy, co tyczy się pozytywnego myślenia i ukierunkowania na rozwiązanie problemu, a dróg na jego rozwiązanie jest kilka. Natomiast społeczności altaronu JAK ZWYKLE, i to podkreślam JAK ZWYKLE, myli bieguny oraz dostaje umysłowej sraczki, uparcie dąży [społeczność] do szukania samych negatywów. Usuńcie forum, zauważyłem, że w momencie jak jest tu jakieś większe poruszenie to proces myślowy większości osób przebiega tak samo, czyli trzeba jeszcze bardziej dojechać tą grę i twórców. Nie grasz? Zagłosuj na interesującą cię opcje i zamknij klawiaturę w szafie pancernej żeby nie kusiło pisać. Tworzenie gry pod graczy było największym błędem, daliście graczom prawo do rządzenia i fikcyjnego wpływu na coś co spowodowało rozwój komórek rakowych, zamiast wyplenienie ich wycinką lub chemią. Wiecie co najbardziej odpycha mnie od Altaronu? Nie resety, nie to że światy będą połączone, nie brak aktualizacji, nie mała ilość osób, ale ta toksyczna społeczność. Proponuję zrobić top 10 kont osób toksycznych, myślących, że mogą wszystko, nie dającym innym grać bo się nudzą i nie mają w życiu innych zajęć (jak gdyby nie mieli nóg i grali czołem, bo w ręku trzymają kiełbasę na wszelki wypadek żeby ją chapać, jak zrobią z nudy źle). Dojeżdżajcie takie osoby, a nie randomów to i zyskacie aktywnie grających ludzi, i ludzie z npvp będą grać bez gadania że na pewno zostaną pobici.

Zajmijcie się myśleniem jak problem rozwiązać, a nie szukać samych złych rzeczy. Cieszcie się, że macie wybór, że jeszcze ktoś chce czytać wasze frustracje z ciężkiego życia przelane na toksyczne posty. Jak się nudzicie to może trening? Może pograć w inną grę, a może w piłkę na boju? Może lekcje odrobić? Może wcześniej zacząć przygotowywać się do sesji? Zakupy zrobić, z psem wyjść, do babci pojechać, sufit pomalować, odkurzyć, pozmywać, pranie wstawić - tyle jest możliwości na nudę... Ale nie, lepiej wystrzelać większość serwera i płakać, że Altaronu znowu upada - upada bo wy tak gadacie i nakręcacie tą całą śmieszna karuzele, panowie życia i pvp.. ja pie*dole.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 03-02-18, 11:08   #145
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie napiszę nic ponadto, co kolega wyżej. Absolutnie się nie zrozumieliśmy i przyznam, że się zawiodłem.
Informacja na temat losów serwera za kilka dni - dziękuje wszystkim za poświęcenie czasu i napisaniu swojej opinii.
Radzę przez ten czas ochłonąć i spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy.
Temat zamykam - brak tu od wielu postów jakiejkolwiek konstruktywnej wypowiedzi na główny temat a zaczyna się robić bezsensowna kłótnia... jak zwykle.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 05-02-18, 21:47   #146
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Słowem wstępu - zdaję sobie sprawę, że podjęta przeze mnie decyzja nie jest satysfakcjonująca dla wszystkich. Posiada swoje minusy oraz plusy, niemniej przy jej podejmowaniu uwzględniałem czynniki, o których muszę pamiętać jako Mistrz Gry całego Projektu a nie jedynie danych grup graczy, a o których wielu z Was nie zdaje sobie sprawy.
Serwer npvp od długiego okresu świecił pustkami i stanowił cień serwera pvp (jaki by on nie był). Został stworzony w okresie, gdy Altaron prosperował inaczej a kierunki, którymi podążała ówczesna administracja (czyt. Slythia) były inne. Na skutek długoletniej, co raz większej rozbieżności technicznej obu światów, stanęliśmy w rozkroku, w którym należało podjąć jakiś kierunek - dla swojego dobra. Krok ten podjąłem, choć nie był on łatwy.

Serwer npvp zostanie usunięty wraz z porannym, piątkowym (09.02.2018) zapisem serwera. Tego też dnia, po zapisie, serwery będą dłużej wyłączone w celu wgrania niezbędnych zmian (do około 11).

Maksymalnie dwie postacie z konta, ze świata npvp, posiadające najwyższy poziom (minimalnie 30) zostaną przeniesione na serwer pvp:
  • postacie będą miały obniżony poziom o połowę,
  • postać otrzyma ilość talarów równą połowie nowego poziomu,
  • postać zostanie przeniesiona bez przedmiotów oraz jakiegokolwiek majątku (nie licząc talarów wspomnianych w punkcie powyżej),
  • umiejętności zostaną wyzerowane,
  • postać otrzyma punkty nauki równe 10 krotnej wartości nowego poziomu,
  • lista vip zostanie wyczyszczona,
  • na obecnym serwerze pvp postacie nie zostaną objęte zmianami.

Przykładowo postać, która obecnie ma na serwerze npvp 200 poziom, w piątek, po wgraniu zmian będzie miała 100 poziom, 50 talarów oraz 1000PN.

Ponadto na serwerze zostaną dodane strefy npvp obejmujące całe miasto Neolith i jego okolicę, oraz kluczowe miejsca, pozwalające na swobodną rozgrywkę dla nowicjuszy. Zmieniony zostanie również system punktów pvp oraz system naliczania bonusów doświadczenia oraz łupów w drużynie - więcej informacji w liście zmian, w piątek.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 05-02-18 o 22:43
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin