Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-03-13, 19:03   #31
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9891404 Zobacz post
Eldoka po chu* tu sie wypowiadasz ja ci dawalem ultimatum ze masz wbic 2 lvle zeby zabic neutrala czy yobak , eremce to ze masz swoja teorie to juz zostaw dla siebie zly z tego co widze to zabija jak mu podpanie ktos nie jak eldoka dla zabawy zabija , a to ze bronie neutrali to chodzi o to zeby ktos grał na servie ,nie grasz to tb nie zalezy - jak bys gral i zebys sie nie nudzil sam na serverze to bys sam to robil i odpierdo*** sie ode mnie ze bronie jak wam nie pasuje to mnie lejcie , eldkoda daje ci 100 talarów i cie rokuje za bicie " bandy ninia " ktorych nie poskladałbys jak jestes takim prze ch**em
Twoje ultimatum możesz sobie wsadzić jako zakładkę do książki (taki przedmiot który zapewne jest ci obcy, bo nigdy go ręce nie miałeś)
W wakacje przegrałeś naszą małą prywatną wojnę i chcesz mi stawiać ultimatum? Świat oszalał. Nawet się poprawnie wypowiedzieć nie potrafisz, a chcesz mi ultimatum stawiać.
Odrób lekcje, bo czarny wrzesień marnie sprowokował. Czytam to i czytam, i dalej nie wiem o co chodzi, jak by ktoś był taki fajny i przetłumaczył mi to na język polski, byłbym wdzięczny.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 19:07   #32
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

ja ci dawałem ultimatum czy yobak ? baranie jak chcesz to wracamy do do konfliktu 1 na 1 i nikt sie nie wtrąca
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 19:16   #33
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Ja czasami mam Niniu wrażenie, że Ty to wszystko po węgiersku piszesz.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 19:22   #34
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9891404 Zobacz post
Eldoka po chu* tu sie wypowiadasz ja ci dawalem ultimatum ze masz wbic 2 lvle
Przeczysz samemu sobie. A jeśli myślałeś, że będę wbijać 2 lvle w jakiejś grze w którą nie gram już długi czas tylko po to, żeby zabić jednego leszcza to srogo musiało ci się w bani pomieszać. Mam maturę za miesiąc (czyli coś takiego czego ty nigdy nie uzyskasz) patrz jak idę expić.

Już raz miałeś mi coś do udowodnienia, i jak to się skończyło ? twój koleżka zapłacił 300k złemu, a ty jakoś na farcie się wylizałeś z tego. I o co chodzi? jak dla mnie sprawa wyjaśniona, po co mam ci tłumaczyć dwa razy to samo.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 19:27   #35
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

ktos musi mature pisać jak kasy nie ma i szuka pracy , ciekwi mnie ktory placil i ja sie wylizywalem fascynujace a ty klimczak sie nie wpierda*** .. chcesz eldoka to zaczne jeden na jednego
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 19:40   #36
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9891404 Zobacz post
ktos musi mature pisać jak kasy nie ma i szuka pracy , ciekwi mnie ktory placil i ja sie wylizywalem fascynujace a ty klimczak sie nie wpierda*** .. chcesz eldoka to zaczne jeden na jednego
Jeden na jeden to się możesz z własnym siusiakiem w toalecie dogadać
To je altaron, tutaj walki 1 na 1 są równie emocjonujące niczym wyścig ślimaków, biegałbyś i spamował we mnie ueki albo taiw omesy i wypsztrykałbyś się z many szybciej niż byś to zaczął bić, bo oczywiście byś nie pomyślał że na twoje 400 many, ja tracę 160, co na dłuższą metę skończyło by się twoją klęską. Ale jak ty chcesz ze mną walczyć, jak ja nie mam kasy na manasy? A zarabiać nie mam zamiaru, ale spokojnie, znajdzie się ktoś kto mnie sfinansuje i się dogadamy, i to zapewne nie jeden na jeden.
"Ktoś musi maturę pisać, jak nie ma kasy i szuka pracy"
Ty deklu, jak mam szukać pracy, skoro mam szkołę i kończę ją w terminie zamierzonym? Szkoda klawiatury, żeby ci to tłumaczyć, a o mój hajs się nie martw, jestem z dobrej rodziny, nie z patologii, mama ma mama da.

I pozdróweczki dla Jacusia i wielu innych kolegów, z którymi się ostatnio gorzej dogadywałem, mam nadzieję, że nie macie mi za złe, ale ja nie mam zamiaru więcej siedzieć z taką amebą jak niniu.

Proszę o nie kasowanie tego posta, dziękuję

A, i płacił pro archer

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 30-03-13 o 19:51
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 20:05   #37
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Commander z bandaną rusza na podbój Altarońskich ziem :D
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 20:40   #38
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie eldoka eldoka eldoka

Jak zwykle robisz szum wokol siebie. Smieszy mnie jednak twoja wypowiedz ze hestes z dobrego domu. A co powuesz na to ze rodziny sie nie wybiera ? A z maturom w polsce to ciezko do mc donalda niekiedy. A I jeszcze bardziej smieszy mnie wasza manua wyzszosci pokazywania na forum jacy to mocni. A nie lepiej napisac ze sie nie zgadzasz I pozniej powiedziec to autorowi ? 2 sprawa xd chwalisz sie tym co ktos zrobil ? .. zly..

Najlepsze jest to ze problem tkwi w tobie. Przyklad ?
Eremce sie nie zgadza ok ale on sobie expi czasami I raczej nie stoi w dp I nie szuka celu 140 palkiem na 60 sorca

Gwander nie zgadza sie hehe bo niegra

I deder ktory ma to w tylku bo co innego mu w glowie

A no I na dalsze rozmowy ludzi z exorit zapraszam na vc.ts.vt

Sory za bledy I pl znaki
Pisane telefonem
You never walk alone !

Pozdro dla czychajacych hien z collegium I podkrecajcych macka evena
Wawro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 20:57   #39
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

Gwander i ja czekamy tylko na znak zeby rozjezdzac walcem wszystkie cioty które przeciwstawią sie jedynemu słusznemu sojuszowi w dziejach altaronu czyt. Exorit i nawet fajnie jakby wybuchła wojna miedzy ekipa eldoki a ninia moze by zydostwo wróciło
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-03-13, 20:59   #40
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wawro Zobacz post
chwalisz sie tym co ktos zrobil ? .. zly..
Wojnę w wakacje teoretycznie wywołał niniu, który udupił mnie jak stałem na afku potem miał ze sobą morgiana i pro archera, potem niniu padł 2x, z czego drugi raz był wielką zasługą złego, bo co ja mogę tym palkiem? Buła za 300 w trzech ciosach? I tyle, a zły z ueka zabijał na hita, pojechałem na wakacje, a zły pościągał paymenty, i miał większy udział w mojej prywatnej wojnie.

A z tą maturą, to nie do końca rozumiesz o co mi chodzi...

Dederek, tu nie ma mojej ekipy, jestem sam ;) Tu nie będzie żadnej walki

A co do ninia, i jego bandankowej bandy "Kiedy nie ma się czego bać, tchórz może być tak samo odważny jak każdy inny."
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin