Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-17, 14:25   #1
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie śmierć na rsie

Witam.
Z tego co pamiętam to na 3 edycji czy tam pod koniec 2 edycji gracz z rsem miał tracić całe eq (i nic poza tym). Wszystko spoko 3 edycja gracz z rsem tracił tyle lvla co zwykły gracz. Obecnie gracze z rsem tracą 2x wiecej expa niż osoba bez. To się coś zjebało wam w plikach czy celowo to zrobiliście?
znik online 100graczy>10 graczy.

Ostatnio edytowane przez Mod Forum ; 12-10-17 o 16:13
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 16:11   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie pamiętacie podstawowej sprawy - od 2011 roku, nieprzerwanie, czerwona czaszka anuluje działanie blessów, nie zwiększa ona strat, traci się tyle samo ile osoba bez rsa nieposiadająca blessów.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 17:20   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azizy Zobacz post
W takim razie dlaczego osoby z rsem tracą 2 lvle a bez rsa spada 1 ? :P
Bo ktoś miał wbite 2% kolejnego lvla to stracił 2 lvle, a ktoś miał 40% to stracił 1 lvl?
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 18:28   #4
Bigosinski
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nie pamiętacie podstawowej sprawy - od 2011 roku, nieprzerwanie, czerwona czaszka anuluje działanie blessów, nie zwiększa ona strat, traci się tyle samo ile osoba bez rsa nieposiadająca blessów.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Bo ktoś miał wbite 2% kolejnego lvla to stracił 2 lvle, a ktoś miał 40% to stracił 1 lvl?
W tym momencie niestety okazujesz arogancję, oraz brak wiedzy odnośnie sytuacji na serwerze.
Nikt z naszego teamu (być może nawet nikt na serwerze) jeszcze nie padł mając blessa na xp(na tej edycji, oczywiście nie uwzględniając blessów początkowych), także hipotetyczna różnica straty doświadczenia pomiędzy graczem z RS a bez RS nie mogła wyniknąć z tego powodu.
Dalej stawiasz tezę, że osoba z RS, traci tyle samo xp, co osoba nie posiadająca go (pod warunkiem, że nie ma blessów).
Sprawdźmy zatem czy masz rację:

Jak widać z 103 lvla spadł do 99 po 2 śmierciach (mając RS). Szybka anazlia, żeby stracić 4 lvle musiał stracić 301-400% lvla po 2 śmierciach(w zależności ile miał wbite do next lvla), co daje 150.5-200% straconego lvla za 1 śmierć.
Idziemy dalej..

Po tych 2 śmierciach (nie mając RSa/ nie expiłem pomiędzy tymi zgonami) miałem poziom 108, zatem spadły mi 3 poziomy(z 111 na 108), czyli straciłem 201-300% lvla na tych 2 śmierciach (w zależności od tego ile miałem wbite % do next lvl), co daje 100.5-150% na 1 śmierć, czyli wartość NIŻSZĄ niż postać Death, mimo tego, że poziom mojej postaci jest WYŻSZY, czyli teoretycznie powinienem tracić procentowo więcej. Dodam tylko, że wszystkie śmierci w omówionym przeze mnie porównaniu były w PVP a nie w RPG, zatem z tego tytułu też nie mogła wyniknąć różnica.

Wynika z tego, że nie masz racji. Boli mnie twoje podejście typu: to ja mam rację i koniec oskarżając przy tym innych o to, że to oni czegoś nie dopatrzyli. Ja naprawdę rozumiem, że czytanie postów Exoreniusa oraz kłótni krzykaczy forumowych nie jest twoim marzeniem, ale odrobina rzetelności jednak by się przydała.

Ostatnio edytowane przez Bigosinski ; 11-10-17 o 18:47
Bigosinski jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 18:38   #5
ziomuch1
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 16
Domyślnie

W skrócie gdy zginiesz na RSie od ludzi spada więcej niż jak zginiesz od samych potworów
ziomuch1 jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 18:51   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Dalej podtrzymuję, że rs nie ma tu znaczenia, rs wpływa jedynie na działanie blessów. Wszelkie inne zależności co do strat doświadczenia są spisane w FAQ.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 19:00   #7
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Czyli jednak punkty pvp wplywaja na ilosc traconego doswiadczenia po smierci na serverze community-pvp to ciekawe bo wydaje mi sie ze mialobyc zupelnie inaczej?


Czyli zamiast 3% to 4.8% na rsie a 6.48% przy 29 punktach no no nie dziwie sie ze ludzie boja sie skulle odpalac i rs wbijac jak dobrze ze juz moge to tylko obserwowac z boku i sie smiac
Bryndzaarron jest nieaktywny  
Stare 11-10-17, 19:03   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tak, punkty pvp wpływają*, czy miało być inaczej nie wiem, nie widziałem ani jednego tematu, w którym byłoby to poruszane. Na poprzedniej edycji usuwane były jedynie straty skilli jeśli chodzi o rsa, o którym jest temat, tak więc sam rs nie robi nic poza wyłączaniem blessów.



*podczas zgonów w pvp.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin