Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-12-13, 11:36   #11
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Ile jeszcze powstanie o jednym i tym samym tematów? Ludzie, nie macie co robić tylko na siłe chcecie zbawiać świat?! Xd szkoła? praca? siłownia? Itd itp? Istnieje życie poza tym forum i tą grą, na prawdę! Poczekajcie na up'a, później będziecie mieli znowu o czym gadać, teraz bez sensu nabijacie posty..
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 13:39   #12
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
Ile jeszcze powstanie o jednym i tym samym tematów? Ludzie, nie macie co robić tylko na siłe chcecie zbawiać świat?! Xd szkoła? praca? siłownia? Itd itp? Istnieje życie poza tym forum i tą grą, na prawdę! Poczekajcie na up'a, później będziecie mieli znowu o czym gadać, teraz bez sensu nabijacie posty..
Co Ci ten up zmieni, kiedy wiadomość o nim dotrze jedynie do obecnych graczy altaronu :)?
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 14:04   #13
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Nie zmieni nic, ale jak to ktoś już wcześniej napisał, sranie takimi samymi nowymi tematami raz w tygodniu i rozmowa o tym w każdym innym możliwym temacie również nic nie zmieni.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 16:40   #14
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

W takim razie dlaczego po prostu nie zamkniesz mordy i pozwolisz, żeby w tym temacie pisano NA TEMAT? Boże... W życiu nie widziałem takiego zatrzęsienia przygłupów na żadnym forum ._.
Naprawdę nikt nie zna żadnego innego forum, na którym można by zareklamować serwer? Potraficie tylko narzekać? ^.-
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 16:50   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Też się zastanawiam, po co znowu taki temat? Czemyk - przejrzyj forum, zobacz co już było. Ah chwila, jesteśmy w internetach, lepiej po raz kolejny rzucić tekstem typu "zamknąć mordy" etc. Boli Cię to, że ludzie mogą się z Tobą po prostu nie zgadzać?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 19:34   #16
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

mmm nie zgadzają się z tym, że serwerowi potrzeba reklamy? Kiedy w piątek o 20 30 jest 20 graczy online xd Na pewno. A sądziłem, że są po prostu zakompleksionymi gburami, którzy czują się lepiej gdy komuś ,,dowalą''. Cokolwiek by to nie było nie zmienia to faktu, że pierdolicie nie na temat, robiąc tym samym s p a m. Dlatego stwierdzenie ,,zamknąć mordy i pisać NA TEMAT'' jest jak najbardziej na miejscu.
PS. Widocznie jestem zbyt ograniczony, gdyż po szukaniu podobnego tematu przy pomocy ,,Szukaj'' nic nie znalazłem ;_;

Serwer ewidentnie upada i to nie tylko przez administracje, która też nic nie robi, ale przez graczy, którzy są w znacznej większości leniwymi gburami, ot co.
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 20:23   #17
rotaluklak
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Ja to osobiście widzę jeden problem we wprowadzeniu różnych języków.
Mianowicie:
Jest pewien osobnik, który sobie biega przed depozytem i mówi coś o Ankardii. Zauważmy, że on automatycznie cośtam mówi. Więc jak tu zrobić z innym językiem? Wypowiedziałby nagle spam w różnych językach?
rotaluklak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 21:18   #18
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

mmm język zmieniałoby się w ustawieniach klienta, ewentualnie ściągało gotowego w danym języku, dzięki czemu każdy widział by to, co mówi ,,pewien osobnik'' w wybranym wcześniej języku. Ale o czym my mówimy, tuż to nierealne, żeby coś takiego zrobili. Dlatego miałem nadzieję, że serwer się uprzednio zareklamuje, a jak przybędzie graczy administracja wyczuje zarobek i ruszy dupy :P
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-13, 22:19   #19
rotaluklak
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Heh. Ja i tak kończę tu grę. Już mnie nudzi to ciągłe czekanie na coś, co "ma się rozwinąć", lecz to się nie dzieje. Po prostu jest to normalnie NUDNE :d
rotaluklak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-13, 00:05   #20
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Spokojnie. Administracja działa tutaj, z co najmniej półtorarocznym opóźnieniem. Było trąbione na temat SG, w końcu udało im się usunąć SG z gry. Niestety potrzebowali półtora roku. Także musicie się uzbroić w cierpliwość ;P
Oxar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin