Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-09-13, 17:45   #11
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

kajko Ty nic nie rozumiesz... reset to tylko rozwiązanie na chwile... do czasu aż znowu nowi ludzie nie wbiją wysokich lvl... Ciągle się mówi "to nie sprawiedliwe wobec nowych graczy" tylko, że nikt nie dba o starych graczy. W ogóle jaki sens ma gra skoro Ci skasują postać ludzie, którzy żyją w wiecznej spnie ? Skoro ktoś ma żal, że nie może dogonić innych to nie powinien wogóle grać... Gra to tylko zabawa oderwanie się od rzeczywistości a nie ciągła spina.
Moim zdaniem jak zrobią reset gra upadnie. Bo po resecie dojdziemy w końcu do punktu wyjścia... i co będzie kolejny reset ? NONSENS !
mortans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 17:47   #12
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Człowieku Utrudnienia+reset+duża reklama+włąsny silnik+ dopracowanie= lepszy start.
Okres od Kwietnia 2011 do potencjalnego resetu wystarczy uznać za wersję beta, co wyklucza następne resety.
To takie proste.
kajko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 17:50   #13
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

I utrata wiarygodności administracji, która oficjalnie ogłosiła, że nie będzie żadnego resetu. Nie martw się, jak będzie nowy klient, to będzie i reklama, a żeby gracze marudzący i pragnący resetu nie płakali, zapewne powstanie także nowy serwer. Czekaj na to, a tymczasem możesz iść w pi*du i przestać spamować o resecie, którego nie będzie.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 17:54   #14
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

i wy myślicie że utrudnienia przyciągną graczy, te pokolenie które grało kiedyś na tibii, praktycznie już nie gra. Jakieś może 10 % jeszcze gra albo i mniej. Teraz jest całe mnóstwo nowego pokolenia graczy którzy wolą łatwiznę przykładem może być tibia rl gdzie wszyscy rzucili się na 2 serwery testowe z exp x 1,5 czy tam 2 po 900 osób tam jest online. A tutaj kto ci przyjdzie skoro nawet nie wiadomo ile osób gra.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 18:06   #15
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

"Okres od Kwietnia 2011 do potencjalnego resetu wystarczy uznać za wersję beta, co wyklucza następne resety.
To takie proste."

Człowieku co Ty piszesz ? Kolejny dorabiany (bezczelnie) argument za twoją racją ?

"Utrudnienia+reset+duża reklama+włąsny silnik+ dopracowanie= lepszy start."
A wiec tak: utrudnienia to NIE znaczy reset postaci, jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Utrudnienia i tak są stopniowo wprowadzane tak czy siak.
Co do reklamy z tego co czytałem wypowiedzi administracji będzie ona dopiero jak będzie własny silnik - czyli X lat ???
Własny silnik: hmm 2 lata jeszcze ? może więcej... o ile będzie.
Dopracowanie: jeśli ma to być poważny MMORPG to ów czynności nie będzie miała końca (czyli jest niezależna od resetu)

Nie widzę tu miejsca na rest postaci. Ta gra wymaga pracy nad nią ale nie można jebać w dupę starych graczy mówiąc, że do tej pory była to tylko wersja beta... Jak tacy ludzie dochodzą ludzie do głosu jak Ty to zastanawiam się czy jest sens wogóle grać tu dalej...
mortans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 18:15   #16
Aloha
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 0
Domyślnie

Reset? dobre żarty. Każdy wie że administracja nie ma na tyle odwagi by zrobić reset. ( przez co altaron będzie szarym, chujowym otsikiem).
To moje zdanie.
Aloha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 18:26   #17
Rockier
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 0
Domyślnie

Licorek, fajnie ze skasowales/ktos skasował mój temat i zalozyles nowy uzywajac wkoncu sensownych tylko, że podanych przezemnie i moze innych graczy argumentów. Każdy wie, ale być może tego nie powie, bo lepiej mu zeby zostało tak jak teraz, że po zbalansowaniu, dopracowaniu Altaronu reset będzie KONIECZNY, lub założenie nowego serwera.
Rockier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 18:37   #18
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aloha Zobacz post
Reset? dobre żarty. Każdy wie że administracja nie ma na tyle odwagi by zrobić reset. ( przez co altaron będzie szarym, chujowym otsikiem).
To moje zdanie.
Ty chyba mylisz odwagę z głupotą niby fajnie ale to całkiem dwie różne sprawy.
Nie karmić trolla temat jak dla mnie bezsensu.

Mylicie Altaron z tanimi otsami gdzie boci się przez miecha, gdzie są 400lvle i albo zmienia się server albo robią reset servera.
Jak kolega napisał wyżej reset to tylko tymczasowe rozwiązanie.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 19:01   #19
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Sam należę do grupy poniżej 50 levela ale jakoś nie chcę resetu. I jak by reset był to Altaron olewam i idę grac w co innego. Dlaczego ? Bo gra to tylko gra a nie życie i jest tylko sposobem na zabicie tej godzinki czy dwóch dziennie. Nie zależy mi na osiągnięciu nie wiadomo jakiego levela. Dużo ciekawsze dla mnie jest zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc. A expienie jest tylko środkiem do osiągnięcia tego co lubię. Dzięki expowi mogę iść w nowe miejsca. I dlatego własnie w razie resetu olewam grę.

I tak, wiem. Dwie dychy które potencjalnie płace za SS co dwa miesiące (na razie zapłaciłem raz) i ten procent tej kwoty ktory dostają twórcy gry to nie majątek i pojedynczego gracza można olać. Ale takie myślenie prowadzi do jednego. Jak mozna olac jednego to można olac dziesięciu. Jak można dziesięciu to można stu. Aż do olania każdego i serwera widmo. Reset odstraszy nie tylko hleveli. Odstraszy ludzi takich jak ja, którym nie będzie się chciało od nowa robić tego samego co już robili.

Maja byc utrudnienia ? Niech będą, ale dla wysokich leveli. Gram od niedawna i jakoś nie jest wybitnie łatwo, a widziałem wiele otsów. Łatwizna to była jak grałem na otsie z exp x100 i h level to byli ludzie którzy mieli poziom 1500+. A tutaj ? Dla nowych graczy jest w sam raz. Więc jak coś to nie utrudnienia i reset, tylko zostawienie tego co jest dla niższych leveli tak jak jest, a dla wysokich leveli (a większość ludzi którzy chcą utrudnień należy do wysokich leveli) zrobić mocniejsze potworki i będą mieć utrudnienia.

Po co mieszać w tej treści jaka już istnieje ? Nie lepiej rozbudować mapę i bazę potworków ? Ja osobiście wolałbym nowe miejsca ktore można odkrywać niż ciągłe dłubanie przy expie, loocie i sile potworków (oczywiście balans tego co jest jest ważny, ale po co na siłę kombinować i udziwniać ?).
MianDa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-09-13, 20:29   #20
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

jezu jak widzę te tematy o resecie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać dajcie już spokój resetu nie będzie i nie jest on potrzebny jak dopracują grę zrobią dobrą reklamę to i przybędzie graczy i założę się o głowę że jak byś miał taki 250lvl to nigdy ale to nigdy nie wypowiedział byś słowa reset tylko takie dzieciaczki którym spodobał się Altaron ale zobaczyli że są już H lvl chcą resetu a skąd to wiem ? a stąd że jak pierwszy raz zagrałem w Altaron to powiedziałem sobie jaka ta gra jest Zajebista normalnie nie ma lepszej jest wszystko to co chciałem zobaczyć w grze RPG a później sobie pomyślałem ee pewnie są już H lvl a chciałem być w top a następna myśl była że spróbuje sam dostać się do topki beż żadnych dziecinnych spamów na forum o resecie a później okazało się że nie muszę być w top wystarczy mi fajna gra Mili ludzie do pogadania na czacie raz po raz poexpie i tyle gra do teraz mi się nie znudziła a gram już w nią żeby nie skłamać około 2 Lata więc proszę cię przestań spamić na Forum bezsensownymi postami jeśli dla cb gra do wbicie H lvl to bież się za expienie a nie marudzenie.
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin