Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-13, 07:00   #21
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Nie każdy lubi zbierać miedziaki -,-
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-13, 08:52   #22
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał my life Zobacz post
Nie każdy lubi zbierać miedziaki -,-
To kurwa będziesz wychodził za zero, więc nie miej o nic pretensji -,-

@Wyrosuaw, a ile zajęło ci stracenie tych 600 potków? i jaki exp/h?
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-13, 10:01   #23
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Pierwsze 2 godz expiłem z bonusem, a więc do lekko ponad 80k exp/h. Bez bonusu do 65k exp/h! Sam exp zajął nieco ponad 5 godzin + pójście do miasta po poty i powrót 3 razy.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-13, 14:05   #24
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie każdy może zbierać miedziaki. Jakoś nie widzę zbierania miedziaków magiem z moim 15 wolnego cap. ;|
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-10-13, 15:04   #25
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Ja magiem po prostu zbierałem itemy + miedziaki, chowałem gdzieś paczkę nie daleko a w niej bp i przekładałem tam loota. Wiadomo, magiem trzeba się nalatać po poty itd.. ale taki urok maga! Masz mało HP, mało capa, ale za to expiąc np. na 50 lvlu na smokach walisz w nie po ponad 350 co strzał z pocisku. Coś za coś! Z resztą, nie wiem jak Ty expisz, ale mi na 1600 pocisków (czyli po 60 lvlu na 2 lvle, expiąc na smokach), schodzi może do 50 potów :P Tak więc 2,5 BP manasów, 1 bp z runami połączonymi, 4 bp pochowane w sobie na miedziaki i mam jeszcze full cap'a. Magiem jedynie początek jest ciężki! Tu trzeba się namęczyć, zbierać wszystko co się da i robić lootbagi! Około 30 lvla już jest lepiej. Robisz pociski na kilka lvli, i oprócz wbitych lvli masz sporo kasy + mało wydanej kasy na manasy. Na 30 lvlu jeżeli się z kimś dogadasz to robisz mu pocisków, wbija Ci się mlvl i jest git. Ja rozdałem na 25 mlvlu PN'y i nie żałuje, bo od razu poleciałem na olbrzymy i miałem je na hit z pocisku+różdżki. Na spocie Olbrzymów z bonusem wyciągałem prawie 100k expa/h latając na wszystkich pietrach. Jak chciałem zarobić robiłem sobie pociski ognia i leciałem na oficery i generały które miałem tak samo na hita z pocisku + z różdżki, a z nich lecą tony diamentów, mosiężne zbroje, siekiery itd. Oficer zanim zrobił 2 kroki to już dawno nie żył, więc dla maga jest tam wyśmienity zarobek! Zawsze wynosiłem tam krocie, a i dodatkowo wpadało trochę expa.

Mag ma na prawdę duży potencjał, tylko trzeba nim chcieć grać i robić lootbagi. Chociaż nawet zaczynając robić taska na krasnale na 20 lvlu moim magiem, zbierając same diamenty, wychodziłem na duży plus!

Jednak Mag mi się znudził i zacząłem grać rycerzem, dobije 70 lvl to sobie porównam. Ale już na tym etapie wiem, że mag jest profesję miedziakożerną. Więc jeżeli nie masz cierpliwości do zbierania wszystkich miedziaków, podgrzybków itd. i robienia lootbagów to graj Rycerzem, nim da się zarobić, chociaż też nie zawsze. Nie mówię tutaj o +10 talarów z expa, tylko na wydanych 3 talary wracam z 4,5 talara podliczając zarobek ze wszystkiego. Sukcesywnie powoli..
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin