Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-13, 00:42   #41
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloziom Zobacz post
1. przestancie bic neutrali , to bedzie gralo wiecej ludzi
Dokładnie, ale co ja tam mogę wiedzieć. GL

Btw. dostaliśmy hunta za obcy chuj

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 27-09-13 o 00:52
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 12:16   #42
TaraN
 
Avatar TaraN
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Środa Wlkp.
Postów: 21
Domyślnie

Nie gram tutaj za długo, ale wypiszę parę moich propozycji :)

1. Aby grało więcej osób niezbędna jest reklama przede wszystkim na stronach Tibii (w końcu dwa podobne projekty ^^), prowadzenie fanpage'u na facebooku z ciekawymi screenami, szybkimi newsami i takie tam.

2. Za dużo jeszcze o Altaronie nie wiem, więc zbytnio nie mogę się wypowiadać co bym chciał ujrzeć, aczkolwiek od razu mnie uderzył brak typowo leczącej profesji. Warto by pokombinować z profesjami, czyli zrobić maga bojowego (typowy dmg, bardzo niska przeżywalność), maga nekromantę (runki SD, przyzywanie potworków) etc. , no i oczywiście wprowadzić do gry klasycznego druta, shamana czy też priesta (prej leczy, jakieś tam podstawowe czary dmg) shaman coś tam leczy ale daje też buffy w walce, druid jakies połączenie shamka i preja np. Zaraz ktoś powie - no ale jak prej czy sham będą expic? Bić healem w mobki? No i tu trzeba wprowadzić jakiś konkretnie działający system "share exp" żeby wojownik 1h mógł być wtedy użyteczny bo podobno na razie jest useless. Fajnie by było też mieć większe pole do popisu w wyborze eq, nawet na mniejszych lvlach. Po prostu pododawać więcej bonusów za sety, dodać nowe itemki, itp itd.

3. Punkt trzeci dotyczący balansu został przeze mnie mnie więcej opisany w poprzednim punkcie ;p

Nie znam tutaj administracji i nie wiem kto tutaj rządzi. Nie wiem też czy pieniądze jakies serwer "zarabia" za SS idą na utrzymanie czy każdy z ekipy coś tam dostanie. Bo jeżeli komuś się coś "skapnie" za pisanie skryptów czy robienie mapy/grafik to z własnego życiowego doświadczenia wiem, że osoba taka powinna być odpowiedzialna i kompetentna, dlatego warto robić duże wymagania od ludzi :) to tyle ode mnie!

PIONA!
TaraN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 17:45   #43
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Witam.
Nie chce tworzyć nowych tematów bo i tak ich jest za dużo. Mam pytanie do administracji. Czy wy planujecie w najbliższym czasie zrobić reset postaci??
Chodzi o to, że szkoda czasu poświęconego na expieniu czy treningu jeżeli może do tej sytuacji dojść.
Pozdro
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 17:48   #44
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barrbosa Zobacz post
Witam.
Nie chce tworzyć nowych tematów bo i tak ich jest za dużo. Mam pytanie do administracji. Czy wy planujecie w najbliższym czasie zrobić reset postaci??
Chodzi o to, że szkoda czasu poświęconego na expieniu czy treningu jeżeli może do tej sytuacji dojść.
Pozdro
Kilka dni temu w innym temacie Mervakis(członek administracji) napisał, że nie będzie resetu.

https://forum.altaron.pl/showpost.ph...9&postcount=25
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-13, 18:28   #45
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Kilka dni temu w innym temacie Mervakis(członek administracji) napisał, że nie będzie resetu.

https://forum.altaron.pl/showpost.ph...9&postcount=25
ok dzieki :) tego nie przeglądałem
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin