Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-11-15, 18:13   #21
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
To jak dobrą grą była niegdyś Tibia wspominałem już wiele razy z wieloma osobami tak jak większość z Was na pewno. Nie da się tego zapomnieć bo były to dobre czasy, gdzie każdy ziomeczek z podwórka grał. Niestety stoczyła się na tyle, że śmiało już można powiedzieć, że obecny Altaron, który niegdyś nie dorastał jej do pięt, dziś bije ją na głowe pod każdym względem oprócz pod względem graczy. Chociaż głównie teraz to same boty, a graczy, którzy nie bocą lub nie grają tam dla zarobku idzie policzyć na palcach jednej ręki. W momencie, gdy na Tibii się już nie będzie dało zarobić, wtedy upadnie. Pózniej zaś, na rynku będzie brakowało tibijczykom tej 2D gierki i taki Altaron może zając jej miejsce. Chociaż zanim do tego dojdzie to jeszcze dobre kilka, a nawet kilkanaście lat minie.

Tak jak powiedziałeś, Tibia jest obecnie tworzona nie dla graczy, a dla pieniędzy. Zaś Altaron odwrotnie. Problem w tym, że ciężko zreklamować serwer, który jest kopią upadającej niegdyś dobrej gry bo większość widząc streama Altarona, zadaje nam pytania: co to za OTS? bo na pierwszy rzut oka tak właśnie wygląda.
Więc nie ma co liczyć na takie świetności jak w starej Tibii.
Z drugiej strony nie trzeba tutaj dużo graczy bo 200 w zupełności wystarczy, a 200 graczy to jest nic, porównując do takiego lola, gdzie gra kilkanascie milionów. Jestem pewien, że gdyby tu grało 200 osób to każdy, nawet Ty byś wrócił. Samym streamem oczywiście nie zyskamy tyle osób, ale gdyby z 10 osób zaczeło streamować to myślę, że kilkadziesiąt starych weteranów Tibii by zagościli na Altaronie bo by znalezli coś czego Tibii już od dawna brakuje. A pózniej to już z górki do tych 200.
Podzielam Twe zdanie ^^

Wgl co spadło z plugastewka?
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 19:09   #22
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Owszem wrocilbym nawet jakby gralo tu 150 osob i caly czas na to czekam, jednak widzac w tygodniu o godzinie dajmy na to 18 pięć osob online z top sto to szczerze powatpiewam ze w najblizszym czasie cos takiego bedzie mialo miejsce. Jak dla mnie to wszystko jest robione za wolno te latki, aktualizacje ktore prawie nic nie wnosza do gry, a sa robione pol roku. Nie chce nikogo obrazic, przyzwyczailem sie do tego i nie zalezy mi na tym zeby tu grac, jednak troche szkoda mi czasu spedzonego tutaj widzac, ze ten projekt jest jaki jest...
i jest w tym sto procent racji, ze nowi widzac 250 lvle traca chec grania w ta gre. Moim zdaniem od resetu nie przybylo tu za wiele graczy a jak przybylo to jest to nieodczuwalne wiec mozna sobie szczerze powiedziec, ze reset byl niepotrzebny i nieprzydatny.
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 19:14   #23
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

w sumie reset dał nam dobre 3 miesiące ciągłego napierdalania . Nic po za tym , i tez popieram takowe reklamy
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 19:20   #24
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Zaproponuję to co mi proponowano jak swojego czasu streamowałem: włącz w twitchu archiwizację filmów, robi to się automatycznie i jest fajną sprawą, każde nagranie można obejrzeć później na Twoim profilu.
Niechciane filmy oczywiście możesz później usunąć.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 19:34   #25
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał plecak Zobacz post
Tak z górki szczególnie ze wejdzie w ranking popatrzy 300+lvl na non i 260lvl na pvp i pomysli po co ma zaczynac od zera skoro nigdy nie bd miał możliwosci równych szans.
Akurat na non pvp gdzie nie ma power abusingu to obecność wysokich lvli nie powinna nikogo zniechęcać. Skoro ktoś poświęcił czas i wbił lvl to ty nie możesz zacząć od zera? Każdy zaczyna od zera. W tibiozie ludzie jakoś nie patrzą na to że latają po serwie 600+ poziomy
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 21:13   #26
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Zapraszam na stream!

Wyprawa na BOSSA! LILITH
twitch.tv/makmej12345
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-15, 23:48   #27
LukaszNiesforny
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Skąd: Gdańsk
Postów: 53
Domyślnie

@Luffy
Dobrze prawisz.

Jak sam nie grałem w Tibie, ani żadne OTSy przez ponad dobre 5 lat, bo bot na bocie botem poganiał, a zabicie kogoś nie przynosiło żadnej satysfakcji (walka z botem ? szanujmy się).

Któregoś nudnego wieczora w wakacje stwierdziłem, że zobaczę jak to teraz wygląda, oczywiście szukałem jakiegoś OTS bo rl juz dawno na psy zeszła, po kilku nieudanych próbach trafiłem na Altaron.
Pierwsze myśli; "ale jak to nie ma żadnego fajnego mnożnika expa?" (szukałem czegoś na krótką chwilę dla zabicia czasu), jednak świadomość gry bez botów ... no nie może być, wchodzę w to !

Gra nie jest doskonała, ale świadomość, że każdy do wszystkiego doszedł sam (tym bardziej nie zraża mnie w tym wypadku różnica lvlowa z top listą), trzyma mnie przy tej grze.
Nie gram długo, więc nie trapią mnie myśli, ze aktualizacje są robione za wolno, ale wierzę, że niedługo nadejdą dobre zmiany, bo na chwilę obecną mapa na pewno nie wyrobi dużego przypływu nowych graczy (marzenie) , te 100-200 osób online na początek było by w pytę.

Podsumowując, takich jak ja na pewno jest wielu i nie jeden z sentymentu do dawnego klimatu zagrał by w Altaron, a przy dobrej reklamie na pewno znalazło by się wielu chętnych co nawet o Tibii nie słyszało :)
LukaszNiesforny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-15, 17:45   #28
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Boruta live
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-15, 13:12   #29
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Zaproponuję to co mi proponowano jak swojego czasu streamowałem: włącz w twitchu archiwizację filmów, robi to się automatycznie i jest fajną sprawą, każde nagranie można obejrzeć później na Twoim profilu.
Niechciane filmy oczywiście możesz później usunąć.
popieram .
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-15, 16:07   #30
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

też byłbym za to wdzięczny , zobaczyć jeszcze raz antyczny miecz +3 i ulepszenie go w kostce
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin