Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-14, 18:18   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Przeciw, jeżeli nie byłyby jako czar to każdy mógłby nimi rzucać, duchowny także, a z autoattacku mają lepszy dmg niż bełty.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 18:54   #12
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

No to by się ograniczenie subprofesjowe wprowadziło.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 19:44   #13
Quares
 
Avatar Quares
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 93
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Quares
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thudaron Zobacz post
Jako, że puginały stały się teraz normalną bronią to żeby ich użyć nie powinno nam zjadać many. W takim wypadku czar saim unar rzucałby dodatkowym sztyletem a czar yase unar rzucałby sztyletem i paraliżował cel. Warunkiem byłoby to, żeby sztylety były dwuręczne (łucznik nie powinien biegać z tarczą). Trzeba by było dostosować odpowiednio obrażenia ale myślę, że zmiana wyszłaby na plus.
Tak Colens pisałem o tym pare razy już propozycję, ale wtedy to nie przeszło ze względu że tylko ja za tym byłem;p teraz może jakby więcej osób było za Twoim pomysłem to kto wie;)
Quares jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 19:55   #14
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Zgadzam się z colensem co do tego że będzie można z puginałów bić normalnie nie używając czaru bo dla mnie jest chore to że nie można z nich bić ponieważ bijąc z hape odes kpiro ma się ten dodatkowy bełt z czego dmg kpiro jest większe niż z pugi a wybierałem tą profesję z myślą o dużym dmg a nie mniejszym od duchownego. I proponuję jeszcze zwiększyć dmg z saim unar ponieważ dalej jest żałosny oraz ustawienie tego by dmg częściowo zależał od lvl bo gdy testowałem hity do kolegi arch enemy były identyczene a ja mam prawie 3 razy większy lvl i nic mi to nie daje chyba tylko więcej hp, jaki w tym sens? Co do yase unar myślę że jest dobrze teraz. AA i jeśli by się biło z pugi normalnie to bardzo szybko by się kończyły i proponuje obniżyć ich cenę.
8741531 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin