Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-07-11, 10:12   #11
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Kosky, najmocniejszy typ strzał ma dokładnie tyle ataku co miały bełty przed aktualizacją, więc przestań płakać...
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 22-07-11, 12:16   #12
sitobix
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Otóż: zostały wprowadzone nowe rodzaje strzał i bełtów. Po co? Po to, by zbalansować rozgrywkę jakoś. Łucznicy dostali mnóstwo mocniejszych rzeczy + możliwość ulepszania. I tym sposobem taki łucznik na 10 lvlu miałby o wiele mocniejszą broń od rycerza, gdyby znieść ograniczenia.
Są nowe STRZAŁY (bełty też), po to, aby nie było powodów do narzekań, że gracze tracą wiele. Co to za problem biegać z łukiem? Hańba?
tak więc czy nie lepiej kuszę dać na niższy lvl a lepsze bełty na wyższy lvl? takie jest moje odczucie iż byłoby to lepsze. Takie są moje odczucia na ten temat gdyż sam lubię korzystać z kuszy. A strzelanie z łuku nie jest hańbą ale myślę że korzystanie z kuszy jest praktyczniejsze i po prostu lepsze.
sitobix jest nieaktywny  
Stare 22-07-11, 12:48   #13
Blumx
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 11
Domyślnie

celnosc zostala pogorszona ? lucznik jest gorszy niz przed upade.. wstarczylo dac jakies lepsze belty ale tylko 1 i to od 65 lvl? a ilu jest zwiadowcow na 65 lvlu ktorzy aktywnie graja ? nie widzialem nawet 3
Blumx jest nieaktywny  
Stare 22-07-11, 12:51   #14
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ozi Zobacz post
moja sugestia jest taka zeby nawet podbić próg lvl na te wzmocnione bełty do 80, i pewnie zaraz mnie tu zjadą bo mi to obojetne i tak mam duży lvl ale wbilem go od początku gry kiedy tego wszystkiego nie było a missy były częstsze niż trafienia.
Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Powinni podnieść jeszcze bardziej próg lvlowy uzywania najmocniejszych bełtów gdyż są one za mocne na 65lvl. Taki lucznik z kusza i tymi bełtami na 65lvl bedzie robil za duzo zamieszania według mnie. I takze nie mowcie ze mi to obojetne bo mam wysoki lvl. Tak samo jak Ozi wbijałem go sam i wczesniej było o wiele gorzej niz teraz. Do wyboru byly 2 bronie(łuk, kusza) i celność jak i dmg były o wiele mniejsze a i tak sie jakoś expiło.

A kosky'emu(nie wiem jak sie odmienia xd) radze aby zamiast narzekać wbił te 3lvle i zaczął chodzić z kuszą.

Nie testowałem jeszcze łuku z nowymi strzałami także nie wiem jak się z nich bije ale nie może być aż tak tragicznie jak mówicie. Za te 300miedziaków dostaniecie najmocniejsze strzały i zapewne nie są one słabe. A łuk także można podbić aby miał więcej celności.


##Blumx
to najwidoczniej słabo się rozglądasz :) osobiście znam przynajmniej pięciu elitarnych zwiadowców na 65lvl lub wyższym.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny  
Stare 22-07-11, 13:25   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

gdyby nie brak pacca sam bym miał pewnie już 65 lvl, nie narzekajcie tylko wbijcie skille ludzie !!!
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 22-07-11, 15:24   #16
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

chodzi mi o to, ze jak wczesniej zabijalem kamienne stwory na 2-4 hity, tak za pomocą łuku + najmocniejszych strzał jest to 4-6... nic wiecej.
Kosky jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 08:58   #17
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Równowaga między profesjami musi być zachowana... Łucznik z kusza i z czarami które może używać od niskiego lvle był mocny jak na taki poziom, za bardzo, lepszy od wojownika. Dobrze, że kusza jest na 45 lvl, może zmobilizuje to jakoś graczy to dłuższej gry :)
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 31-10-11, 14:22   #18
Yuri
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 7
Domyślnie

Zawsze można zaczarować strzały danym żywiołem, na który wrażliwy jest dany potwór wtedy obrażenia zadawane przez Ciebie są większe :) i tak jak już ktoś wcześniej pisał zwoje i ulepszenie łuku.
Pozdro!
Yuri jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin