Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-14, 00:48   #21
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Ty kurwa debilu, odzywaj się

tj. daj znak życia dejwidzie

Ostatnio edytowane przez Irdorath ; 13-08-14 o 00:55
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-14, 00:58   #22
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

"Stary.. Ratuj świat zamiast siedzieć przed kompem wypisując bzdury. Możesz też odpalić Altaron i polecieć tłuc piksele. Naruto sruto. Dorośnij. "

Można wywnioskować z tego co piszesz, że dorosłość to skostniałość umysłu i ciągłe przetwarzanie tych samych frazesów. Jeśli tak, to wole nie dorosnąć.
Pozdrawiam
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-14, 03:53   #23
Anubis
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 13
Domyślnie

Mervakis( mam nadzieje żę dobrze napisałem) ma świętą racje.

Pierdolisz bzdury których nikt nie chce słuchać nie z racji zarażenia jakimiś pierdołami tylko wszyscy widzą że to nie ma sensu.

Dzieci się przywiązują, mając 5 lat zmarł mi pies i nawet nie wiedząc do końca co to śmierć ryczałem jak bóbr więc weź mi tu nie pierdol.

Mam propozycje idz do zoo wpierdol sie do klatki z niedzwiedziem i powiedz mu że by cie nie jadl bo ty go nie zjesz.

Jedyne czego możemy pozazdrościć dzieciom to otwartość umysły( filozofia to lepiej opisuje proponuje ,świat zofii' świetna książka) ale nie możemy zapominać że za otwartością umysłu idzie łatwowierność na takie pierdoły które wypisujesz.

za możliwe błędy przepraszam.

p.s. Mervakis w Krakowie nie każdy ma maczetę, ja na przykład mam siekiere :)
Anubis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-14, 08:49   #24
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Anubis, mózg dzieci do 5-6 roku życia działa na falach delta-theta, a więc są silnie podatne na sugestie. W tych latach następuje wgranie "firmware wiodącego".
Dzieci się uczą przywiązań, bo tak ich wytresowano. Mając 5 kończysz już etap tresury podstawowej. Dzieci w wieku do 2 lat nie mają przywiązań. Nie ma też sensu z Tobą dyskutować, skoro nie sprawdzasz tropu.
Żyj w swojej iluzji, w końcu się skończy i przyjdzie Ci się zmierzyć z prawdziwą rzeczywistością, a nie urojeniem na temat rzeczywistości.
Niczego nowego nie wnosisz, jesteś zwykłym klonem, który gdy przeczyta
coś co nie zgadza się z jego wgranym przez telewizje firmware wyzywa wyśmiewa i ignoruje. Nawet nie sprawdziłeś tego o czym pisze.
Tacy jak Ty nigdy nie zrozumieją że rzeczywistość może być zupełnie inna niż ta którą im wdrukowano.
Zapraszam do linków.
http://www.youtube.com/watch?v=AghufZtRuyc
https://www.youtube.com/watch?v=3LgHbqPIu9M

oraz oficjalne pranie mózgu ludziom na temat NWO:
https://www.youtube.com/watch?v=MADYzQstpsU

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 13-08-14 o 09:05
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-14, 10:29   #25
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Więc tak:
WCZEŚNIEJ TEGO KURWA NIE PRZECZYTAŁEM, TO CIE CISNĄŁEM, ALE TERAZ POZWÓL, ŻE ZAPYTAM: CO TY ĆPASZ?
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-14, 11:19   #26
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie wiem jak mi taki klejnot forumowy umnknął! Ale mam na tą okazję gifa

Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-14, 15:07   #27
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Pomyliłem się w interpretacjach i nie dostrzegałem faktów.
Madara nie był oświecony, osiągnał tylko pewną konfigurację energetyczną.


Chodzi o umysł zbiorowy. Wydawało mi się że działania madary są jak usunięcie z umysłu zbiorowego wadliwych treści oraz wsadzenie tam dobrych treści.
Jednakże kto ma wiedzieć co jest dobre? On chciał zmienić świat na swoją modłę!
Szedlem takim tokiem myślenia: madara osiągnął oświecenie a więc musi być od Boga.
Skoro jest od Boga to wypełnia Boski plan. Pomylilem się i nie dostrzegałem oczywistości albo nie chcialem ich dostrzec.
Czlowiek oswiecony akceptuje i nie narzuca nikomu swojej wizji swiata
Madara narzucał

Czlowiek oswiecony rozumie że wszystko co dzieje się dobrego i złego na planecie ma na celu przepracowanie pewnych karmicznych długów.
Madara nie rozumiał

Człowiek oświecony rozumie że nie ma ani zwycięzców ani przegranych.
Madara tego nie rozumial i chciał widzieć samych zwycięzców.

Popełniłem błędy w kilku rzeczach, bo sam tych rzeczy jescze nie dostrzegalem wyraźnie.

Madara jest jak iluminat faktycznie. Jego plan księżycowego oka jest takim samym planem jak plan Wielkiego Oka iluminati.
Madara chciał stworzyć samych zwycięzców a Iluminati chcą stworzyć samych niewolników. W sumie na jedno wychodzi.
A więc pomylilem się w interpretacjach.

Co więc madara osiągnał? osiągnał pewną konfiguracje energetyczną bardzo podobną do oświecenia. W naszym świecie istnieje coś takiego jak złudne oswiecenie.

Prawdziwe oswiecenie to uswiadomienie sobie że jest się Bogiem i że każdy jest Bogiem i wszystko jest Bogiem.

Sztuczne oświecenie (można tak to nazwać) To pewna konfiguracja energetyczna w której czlowiek jest bardzo spokojny, silny ale nie jest to oświeceniem.

Przykladem sztucznego oswiecenia jest podpięcie pod pewne struktury które nie mają nic wspołnego z Bogiem. Wygląda to tak: PRzychodzi czlowiek na inicjację i podpinają go pod pewną strukture energetyczną. Czlowiekowi wydaje się że jest oświecony, ale tak naprawdę nie jest. Jest już tylko kukiełką pewnych struktur które nim sterują i dają mu energię, dlatego czuje się dobrze itp.

Teraz wydaje mi się że zarówno madara, jak i rinnegan nie pochodziły od Boga (oswiecenie) a od struktur niższego rzędu, niekoniecznie mające coś współnego z Bogiem.

Słowo Iluminaci oznacza oświeceni. Jednym słowem oni mają sztuczne oświecenie. Nie jest to bezpośrednie łącze z Bogiem, a ze strukturami lucyferycznymi, fakt silnymi i potężnymi, jednakże z Bogiem nie mające nic wspólnego.

Pisząc Bóg nie mam na myśli jakiegoś bożka jahwe. Pisząc Bóg chodzi mi o esencję życia która jest w każdym czlowieku głęboko ukryta. Oświecenie prawdziwe to rozpoznanie swojej boskiej jaźni..

Dlatego też madara podłączył się do bożka ( jak iluminaci do struktur lucyferianskich) a nie odkrył połączenia Boga w sobie.
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 30-08-14 o 00:31
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-15, 04:47   #28
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Stary, żyjesz? Dawaj więcej.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin