Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-09-15, 13:37   #11
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Jeżeli to wejdzie to wnoszę o to aby można było, dzięki kostce, ulepszać dmg run o jakaś ich bazową wartość.
A dla wojów... hm... ostrzenie broni, dzięki czemu broń zdaje większy bazowy dmg.
Ulepszanie run w kostce? Mało sensowne, poza tym alchemicy i tak mają już przewagę dmg (mag duch alch sie nie liczy).
Jest już coś takiego jak ulepszanie broni w kostce.
szymongal jest nieaktywny  
Stare 11-09-15, 13:57   #12
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Alchemik nie daje Ci dodatkowo dmg. To pozostałe profesje ten bazowy dmg odbierają. Ulepszone runy byłyby dostępne przecież dla każdego, trzebaby tylko uśmiechnąć się do zaprzyjaźnionego alchemika z odpowiednim składnikiem ulepszającym. Ostrzenie broni to co innego niż wbijanie +, każda profesja wtedy chętniej korzystałaby z usług alchemików a kostka nie sluzylaby tylko do robienia perełek i łączenia run.
kaos jest nieaktywny  
Stare 11-09-15, 14:36   #13
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymongal Zobacz post
Ulepszanie run w kostce? Mało sensowne, poza tym alchemicy i tak mają już przewagę dmg (mag duch alch sie nie liczy).
Jest już coś takiego jak ulepszanie broni w kostce.
Moim zdaniem ulepszanie run jest bardziej sensowne niż 'stworzenie lepszych strzał niż ze sklepu'.
No ale i tak jestem zdania: albo dodać wszystkim albo nic nie dodawać - w tej kwestii, nic nie dodawać.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny  
Stare 11-09-15, 14:55   #14
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

w kwestii run, kostka już daje korzyści w formie łączenia ich, co oszczędza nam udźwig i poprawia komfort :P

@kaos
Znaczy, jak wg. Ciebie miałoby wyglądać to 'ostrzenie'. Alchemik miałby 2 możliwości ulepszania swojej broni białej? Trochę przesada.
Jeżeli już, to myślę, że rozwiązaniem byłoby wprowadzenie 'stępienia' broni(tak jak zużycia), którą moglibyśmy zniwelować w jakiś sposób, nie bd pisał jaki, bo nie mam sensownych propozycji.
szymongal jest nieaktywny  
Stare 11-09-15, 15:49   #15
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Na pierwszą myśl przyszło mi coś na zasadzie czasowego ulepszenia broni, takiej hmm "aury na broń" oczywiście to nie byłoby takie proste(czyt. Kosztowne) ale przynosiloby wymierna korzyść np wzmacniając atak lub obronę broni na określony czas(nie na ilość strzałów).
Albo zamiast ataków i obrony to broń mogłaby nakładać efekty typu paral na 2sec, krwawienie np -50/-100/-150 na turę przez jakiś czas, lub np. Stun na 2 tury(zablokowanie możliwości ataku i leczenia przeciwnika), gdzie uzyskanie stuna (tj. Składnika) byłoby najbardziej pracochłonne i moznaby go nałożyć tylko na kilka rodzajów broni.

Co do komfortu kostki i połączonych runek, fakt jest to ułatwienie tylko zwróć uwagę na to ile trzeba się naklepac tych runek, alchemik transmutujac runy w kostce mógłby ulepszać ich dmg. % dodatkowego dmg zależałby od poziomu alchemii. Zwłaszcza że np. Obecnie rynek sdkow nie istnieje, jak sobie nie zrobisz to nie masz. A jednak chwilę je się robi.
kaos jest nieaktywny  
Stare 12-09-15, 09:22   #16
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Już dawno o tym myślałem, nawet swojego czasu wydało mi się to dość oczywiste że po wbiciu 100 alchy moje strzały będą profesjonalne ale niestety zawód.
Z racji systemu kostki alchemicznej i ulepszania w niej przedmiotu nie rozumiem dlaczego właśnie tak nie jest. Ba ponad to poprzednie wbijanie alchemi było dobrze ustawione dzieki temu że było tak trudno i trzeba było zainwestować w postać mase czasu i pnów. 80lvl -100 alch.
To miało sens. a Co dopiero 150 alchy - 150 lvl
Także system ten powinien być rozwijany z wielu względów.
Profesja alchemika to nie tylko dodatek wg mnie to zawód który po wyuczeniu odpowiednim(skill) staję się bardzo opłacalny i potrzebny na rynku.
Dather jest nieaktywny  
Stare 21-09-15, 17:38   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Atak amunicji poszedł tak bardzo w górę w poprzedniej łatce, że jakby to teraz dodać to znów trzeba by obniżać atk bazowy amunicji. :v
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 23-09-15, 13:01   #18
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

@up
To może celność/szczęście/szansa na krytyk?
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 23-09-15, 16:22   #19
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Te rzeczy są w broniach, nie w amunicji, bo amunicja jest stackowalna, połączyłabyś ze zwykłą i by się kasowały atrybuty, amunicja teraz przechowuje tylko atk bazowy. Btw. odnosząc się do 1 posta, po to dodałem kopanie rud żeby właśnie tworzono amunicję bo pare osób narzekało na dostępność metali, a że ludzie są zbyt leniwi, by iść i kopać... no cóż. A może mają za duzo pieniędzy? ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 23-09-15 o 16:29
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 23-09-15, 16:53   #20
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Te rzeczy są w broniach, nie w amunicji, bo amunicja jest stackowalna, połączyłabyś ze zwykłą i by się kasowały atrybuty, amunicja teraz przechowuje tylko atk bazowy. Btw. odnosząc się do 1 posta, po to dodałem kopanie rud żeby właśnie tworzono amunicję bo pare osób narzekało na dostępność metali, a że ludzie są zbyt leniwi, by iść i kopać... no cóż. A może mają za duzo pieniędzy? ;p
Napracowałeś się z dodaniem rud w tylko 1 miejsce chyba, że gdzieś jeszcze...
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin